Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
ZASADY REZERWACJI
 
 narty   Aby dokonać wstępnej rezerwacji drogą elektroniczną, należy wypełnić formularz jaki pojawi się po kliknięciu przycisku „Rezerwacja”. Używając formularza mogą też Państwo zadać pytanie. My na nie odpowiemy, ułatwiając Państwu podjęcie decyzji o zakupie. Wysłanie rezerwacji/zapytania nie wiąże się z żadnymi kosztami.

 włochy   Po otrzymaniu w mailu danych dotyczących oferty, którą są Państwo zainteresowani nasi konsultanci skontaktują się z Państwem drogą mailową lub telefoniczną - potwierdzą dostępność miejsc oraz przedstawią szczegóły dotyczące zawarcia umowy.

 snowboard   Po ustaleniu szczegółów wyślemy do Państwa umowę – mailem, faksem lub pocztą tradycyjną – zgodnie z Państwa życzeniem. Po podpisaniu umowy i odesłaniu jej do nas, prosimy o dokonanie wpłaty w terminie i w wysokości wyznaczonej w umowie.

 dolomity   Wpłat prosimy dokonywać przelewem bankowym lub gotówką w dowolnym oddziale banku PKO BP na konto podane w umowie tj.: 98 1020 2401 0000 0502 0293 5518.

 alpy   Po otrzymaniu wpłaty całości należności wyślemy Państwu wszelkie dokumenty niezbędne do odbycia podróży przesyłką poleconą (jeśli termin podróży będzie bardzo bliski – mailem lub faksem) albo vouchery i bilety lotnicze będą do odbioru w punkcie odpraw na lotnisku, na 2 godziny przed planowanym wylotem.


Bez wychodzenia z domu, zakup wymarzonych wakacji
- tak prosty jak kliknięcie myszką!


biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.