Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Chata Michaela z kominkiem > Luksusowa chata w górach > Oszczadnica wyciągi narciarskie
 
miejscowość:
Oszczadnica
kraj:
Słowacja/Sylwester
region:
Sylwester Narty na Słowacji
zakwaterowanie:
Chata narty we Włoszech
dojazd:
Dojazd własny 
wyżywienie:
bez wyżywienia
termin wyjazdu:
28.12.18 - 02.01.19
cena za osobę:
6999 PLN
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Typ wyjazdu:
wypoczynkowy, Wczasy bez wyżywienia, Wczasy w Górach, Wczasy Last Minute, Sylwester na Słowacji, Imprezy dla Firm, Wczesna Rezerwacja, Słowacja Wczasy, Narty 2018, First Minute Oferty, Last Minute Oferty
Cena zawiera:
Cena zawiera:
# noclegi /domek/cena za 10 osób
Płatne dodatkowo:
> ubezpieczenie KL, NNW + 70 PLN/osoba/pobyt
> taksa klimatyczna ok. 1 EUR/osoba/doba
Dodatkowe informacje:
Ważne
Kazda dodatkowa osoba - 599 zł
Uwagi:
cena za 10 osób w chacie
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Look of Travel zaprasza do rezerwacji
ofert światecznych, sylwestrowych i zimowych
Słowacja, Włochy, Austria


Zima 2018/2019 z dojazdem autokarem, samolotem i dojazdem własnym

Mega promocja FIRST MINUTE Zima 2018/2019

Rezerwacja do 15.08.2018 lub do wyczerpania specjalnej puli miejsc.

Zaliczka 500 zł wartości imprezy płatna w momencie rezerwacji, dopłata do 30 % wartości rezerwacji do 10.09.2018, dopłata do całości na 30 dni przed wyjazdem
-  Mała grupa - 10 osób pełnopłatnych - 300 zł rabatu dla szefa grupy
-  Duża grupa - 23 osób pełnopłatnych - szef grupy jedzie za darmo


FIRST MINUTE ZIMA 2018/2019

Promocja ważna do 15.08.2018

Klient wpłacając 45 % wartości imprezy otrzymuje 150 zł ABATU zniżki z ceny podstawowej
Klient wpłacając 55 % wartości imprezy otrzymuje 200 zł RABATU zniżki z ceny podstawowej
Klient wpłacając 100 % wartości imprezy otrzymuje 300 zł RABATU z ceny podstawowej

Promocje nie łaczą sie ze sobą
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nasza oferta
Zapraszamy do kontaktu mailowego – telefonicznego
rezerwacje@dagatravel.pl
tel 32 238 87 05
tel 506 658 126

Luksusowa Chatka Domek na Sylwester na Słowacji - Chata Michaela

Minimalne ilość osób 10 a max 15

Chata / Domek: luksusowo i stylowo urządzona chata położona w Wielkiej Raczy, 300 metrów od Oszczadnicy.

POKOJE: do dyspozycji jest w sumie  6 pokoi:
> 3 pokoje x 2 osobowe ( w jednym pokoju możliwość dostawki)
> 2 pokoje x 3 osobowe
> 1-osobowy, z możliwością dostawki

W obiekcie: całkowicie wyposażona kuchnia , jadalnia, ogród, ogrodowy kominek, parking. W obiekcie znajduja się 3 łazienki

Cena zawiera:
# noclegi /domek/cena za 10 osób

Ważne
Kazda dodatkowa osoba - 599 zł

Cena nie zawiera:
> ubezpieczenie KL, NNW + 75 PLN/osoba/pobyt
> taksa klimatyczna ok. 1 EUR/osoba/doba
> opłata za drewno za cały pobyt - 50 euro
> kaucja zwrotna 120 euro

 Ponizej link do ośrodka narciarskiego

http://www.skionline.pl/stacje/slowacja-mala-fatra-wielka-racza,osrodek,691.html

Wielka Racza (Beskid Kisucki)

Znany i bardzo lubiany przez turystów region narciarski położony na stokach Wielkiej Raczy (1236 m n.p.m.) nad miejscowością Oščadnica, w Beskidach Kysuckich. Od przejścia granicznego w Cieszynie Wielką Raczę dzieli ok. 50 km. Kompleks jest niezwykle popularny zarówno wśród Słowaków jak i obcokrajowców. Panują tu dobre warunki narciarskie, a sam ośrodek składa się z trzech terenów narciarskich: Dedovka, Marguška i Laliky. Narciarze mają do dyspozycji dobrze przygotowane trasy dostosowane do różnych poziomów umiejętności, natomiast miłośnicy Freestylu mogą wypróbować swoich sił w snowparku. Wielka Racza zyskała maksymalną ilość punktów w 5-stopniowej skali oceniającej słowackie ośrodki narciarskie i jest szczególnie polecana rodzinom z dziećmi.
Głównymi miejscowościami w okolicy ośrodka są: Veľká Rača i Oščadnica. Można w nich znaleźć szeroką bazę noclegową, podstawowe usługi gastronomiczne a także kilka ciekawych atrakcji.

 Trasy i wyciągi narciarskie

PARK SNOW Veľká Rača:
Ośrodek obejmuje północno-zachodnie zbocze masywu Wielka Racza. Dzięki takiemu usytuowaniu trasy nawet w słoneczne dninie są narażone na topnienie śniegu. Dodatkowo wszystkie trasy są sztucznie dośnieżane. Na obszarze ośrodka znajdują się 3 stacje narciarskie: Dedovka, Marguška i Laliky.
 • Narciarstwo zjazdowe

  Narty dla początkujących:
  Początkujący narciarze znajdą tu kilka łatwych tras, a także łączki do ćwiczeń oraz bezpieczne wyciągi. Największy wybór łatwych tras oferuje Dedovka.

  Narty dla średniozaawansowanych:
  Długie trasy czerwone, z których każda mierzy ponad 1000 m oferuje zarówno Dedovka jak i Laliky.

  Narty dla zaawansowanych:
  Wytrawni narciarze mają do dyspozycji 2 czarne trasy o długości 1000 i 450 m.
 • Snowboard i Freeskiing

  Freeride:
  Brak osobnych tras do freeridu.

  Freestyle:
  Snowpark oferuje U rampy, BorderCross oraz FunparkBox.
 • Narciarstwo biegowe

  Trasy:
  Wielka Racza oferuje Ścieżkę Zdrowia, czyli 2 trasy biegowe o długości 5 km i 1,3 km. Obie swój początek mają w górnej stacji Dedovki.
 • Rozrywka

  Après-ski:
  W miejscowości Oščadnica znajduje się kilka dobrych restauracji oferujących lokalne specjały.

  Aktywny wypoczynek:
  Dla tych, którym narty lub snowboard nie wystarczają przygotowano także tor bobslejowy i tor saneczkowy.

Rodzinne wyjazdy na narty

Narty dla dzieci:
Najmłodsi mają do dyspozycji specjalne wyciągi, a także kilka łagodnych stoków. Na tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze sportami zimowymi czeka szkółka narciarska.

 

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Oszczadnica
.
Sylwester Narty na Słowacji
Sylwester w górach, na narty: Słowacja, Sylwester w górach na nartach z dojazdem własnym. Sylwester 2012, 2013. Przebogata oferta pobytów sylwestrowych na Słowacji. Dla narciarzy i miłosników basenów termalnych. Jasna, Chopok, Liptowski Mikulasz, Tatralandia, TANI SYLWESTER na  Nartach SŁOWACJA, SYLWESTER NA SŁOWACJI W GÓRACH NA NARTACH - TANIE OFERTY SYLWESTROWE, TANI SYLWESTER SŁOWACJA, SŁOWACKIE GÓRY, TATRALANDIA, BASENY TERMALNE NA SŁOWACJI, CIEPŁE ŹRÓDŁA TERMALNE, sylwester oferty, na Słowacji, Słowacja, w górach, góry, na Słowację, na stoku, na nartach, na Słowacje, narty, stok,  bal sylwestrowy, impreza sylwestrowa, zabawa sylwestrowa, tanio, tani, za granicą, Sylwester Słowacja, sylwester na Słowacji w górach na nartach. Słowacja sylwester w zimie baseny termalne, narty, słowackie góry, Tatralandia. Tanie imprezy sylwestrowe w górach, na Słowację na stoku, na nartach, SYLWESTER SŁOWACJA, SYLWESTER NA SŁOWACJI NARTY W GÓRACH - Sprawdzone oferty w góry na bal sylwestrowy, bale sylwestrowe z noclegiem, specjalne imprezy sylwestrowe. Sylwester na nartach na Słowacji najtaniej.Przewodnik, Słowacja, narty Słowacja, zima Słowacja, narty w Słowacji, noclegi Słowacja,Sezon narciarski na Słowacji trwa od 130 do 160 dni. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest ok. 900 wyciągów oraz ponad 30 kolejek linowych. Na Słowacji znajduje się 20 dużych, 40 średnich i ponad 250 mniejszych ośrodków narciarskich. Można tu też zorganizować Boże Narodzenie czy zabawy karnawałowe. Słowacja oferuje również doskonałe warunki do uprawiania turystyki zimowej dla aktywnych, narciarstwa biegowego, skitouringu oraz snowboardingu.

Do najpopularniejszych ośrodków narciarskich należą: Jasna Niskie Tatry, Tatry Wysokie Tatrzańska Łomnica, Snowparadise Velka Raca, Park Snow Donovaly, Snowland Valca oraz Park Snow Wysokie Tatry. W tym sezonie większość słowackich ośrodków zimowych na Sylwester i wczasy w górach będzie dysponowała urządzeniami do sztucznego zaśnieżania, dzięki czemu wrośnie długość tras z gwarancją śniegu.

biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.