Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Narty Samolotem Włochy > Val di Fassa narty wyjazdy "Hotel Alpenrose ***" Włochy Narty Samolotem 2016
 
miejscowość:
Val di Fassa - Mazzin di Fassa
kraj:
Włochy Narty
region:
Wycieczki > Włochy Narty
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
17.03.18 - 24.03.18
cena za osobę:
3780 PLN
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dostawka:
3650 PLN
Dziecko do lat 8:
1480 PLN
Typ wyjazdu:
Hotele 3 gwiazdkowe, Wczasy z wyżywieniem, Wczasy Samolotem, hotel blisko wyciągów narciarskich, Narty 2016/2017, Wczasy Zimowe 2017, Wczasy Rodzinne, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wczasy Last Minute, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Imprezy dla Firm, Wczesna Rezerwacja, Narty Włochy, First Minute Oferty, Last Minute Oferty
Typ udogodnień:
sauna
Cena zawiera:
• Skipass Dolomitisuperski 6 dni (zależnie od terminu)
• Przelot samolotem Katowice - Bergamo - Katowice
• Zakwaterowanie zgodnie z programem
• Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
• Opiekę pilota - rezydenta
• Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
• Ubezpieczenie: zakres standard KL 25 000 euro, NNW 10 000 zł, NWS 10 000 zł, BP 800 zł (obejmuje sporty zimowe)
Płatne dodatkowo:
• Taksy klimatycznej
• Napojów do obiadokolacji
• Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatkowe informacje:
• Nie korzystam z promocji do 30.09 0zł
• Promocyjna zniżka do 30.09 (wpłata 100% do 30.09) - rabat 150 zł -150zł
Uwagi:
FREE SKI (KARNET NARCIARSKI W CENIE WYJAZDU)
• Cena za 1 osobę w pokoju: pokój 2 osobowy
• Przelot samolotem Katowice (10:40)-Bergamo (12:30)
• Przelot samolotem Warszawa (12:30) (14:30) dopłata 200 zł/os.
• Dorosły na dostawce: 3650 PLN
• Dokwaterowanie: 3780 PLN
• Dziecko (8-12 lat) na dostawce: 2830 PLN
• Dziecko (2-8 lat) na dostawce: 1480 PLN
• Osoba dorosła w pokoju 1-os.: 4200 PLN
• INFANT - dziecko (0-2 lat): 10 PLN
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Tagi : Leć na narty samolotem 2017 - Andora, Włochy, Francja, Szwajcaria, Hiszpania. Samolotem z Gdańska, Warszawy, Katowic, Krakowa, Modlina, Free ski narty samolotem, proponujemy w sezonie narciarskim 2017 wyloty do Włoch z Katowic i Warszawy. Wyjazdy narciarskie i snowbordowe samolotem

 

Położenie i Warunki Narciarskie

Val di Fassa to jeden z największych i najlepiej zagospodarowanych pod względem infrastruktury dla narciarzy region Dolomitów. Jej perła to słynna Sella Ronda i lodowiec Marmolada. Idealne miejsce na ski pass DolomitiSuperSki ! Położenie hotelu daje możliwość korzystania z sieci wyciągów narciarskich w Canazei skąd rozpoczyna się słynna Sella Ronda - najwiękasza stacja narciarska Włoch - bez odpinania nart dotrzecie Państwo do takich jej części jak Val Gardena, Arabba, a przede wszystkim na słynną Marmoladę (najwyższy szczyt w Dolomitach około 3400 m n.p.m. pokryty lodowcem).

Sella Ronda oferuje trasy dla wszystkich - dla początkujących i najmłodszych narciarzy znajdziemy tu kilka śnieżnych placów zabaw z taśmami wyciągowymi, zaś na rozległym terenie u podnóża góry Belvedere znajdują się liczne widokowe trasy idealne do nauki jazdy czy rodzinnych wypraw.

Z kolei wytrawni, zaawansowani narciarze z pewnością nie będą zawiedzeni zjazdami z Marmolady, czy samą trasą wokół masywu Sella, 50 kilometrowym szlakiem - którym okrążenie Selli bez powtarzania dwukrotnie żadnej z tras zajmie cały dzień. Coś dla siebie znajdą tutaj również snowboardziści - znajdują się tutaj kilka snow-parków, istnieją również możliwości uprawiania zjazdów off-piste.

Karnet Narciarski

Atutem miasteczka Mazzin di Fassa jest jego położenie dające możliwość szusowania w najwspanialszych stacjach Dolomitów: Val di Fassa, Sella Ronda, Tre Valli a nawet Val di Fiemme.

Karnet Narciarski: Atutem miasteczka Mazzin di Fassa jest jego położenie dające możliwość szusowania w najwspanialszych stacjach Dolomitów: Val di Fassa, Sella Ronda, Tre Valli a nawet Val di Fiemme. Tutaj polecamy ski-pass 3 dni Val di Fiemme + 3 dni Dolomitisuperski, pozwalający bez ograniczeń korzystać 6 dni z wyciągów w całym Val di Fiemme zaś korzystać przez 3 dni z wyciągów w całym regionie Dolomitisuperski lub skipass Dolomitisuperski który z kolei pozwala całe 6 dni cieszyć się dowolną stacją całego konsorcjum.

Terminy oznczone FREESKI:W terminach 30.11 - 22.12.2013 w cenie Dolomitisuperski 6 dni.

Dojazd do wyciągów:Z hotelu bezpłatnie dotrzeć można ski-bussem do stacji narciarskie w Campitello i Canazei (stąd wyciągami dotrzeć można na SellaRonda, Marmolada, Val Gardena), zaś klientów wykupujących dojazd autokarowy lub lotniczy nasz autokar zawiezie Państwa dodatkowo 2 x Predazzo 1 x Alpe Lusia.

Hotel Alpenrose

Usytuowany w widokowym miejscu w typowo alpejskiej miejscowości Mazzin di Fassa, której położenie w samym centrum doliny Val di Fassa sprawia iż latem przybywają tu liczni amatorzy górskich wędrówek i pięknych widoków, zimą zaś narciarze korzystający z doskonałego wprost usytuowania względem największych stacji narciarskich Dolomitów. Jedynie 1,5 km od hotelu znajduje się stacja Catinaccio (nocna jazda na nartach) a 3 km od Alpenrose znajduje się miejscowość Campitello skąd rozpoczynają się wyciągi słynnej Sella Ronda, do wyciągów można dotrzeć bezpośrednio spod hotelu bezpłatnym ski-bussem.

Hotel Alpenrose posiada niewielkie centrum welness: saunę i hydromasaże (wstęp 12 euro/tydzień/osobę), znajduje się tutaj również restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej oraz miejscowe specjały, winda, sala tv oraz bar.

Pokoje wyposażono standardowo lecz funkcjonalnie, posiadają łazienkę, telewizję oraz telefon.

Wyżywienie

Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwudaniowe z sałatkami.

Cena zawiera
• Przelot samolotem Katowice - Bergamo - Katowice
• Zakwaterowanie zgodnie z programem
• Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
• Opiekę pilota - rezydenta
• Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
• Ubezpieczenie KL do 15.000 Euro, NNW do 7000 PLN oraz bagażu do 800 PLN

Cena nie zawiera
• Taksy klimatycznej
• Napojów do obiadokolacji

Przelot Samolotem
Klientom korzystającym z przelotu przysługuje bezpłatnie limit bagażu: maksymalnie o wadze do 20 kg oraz bagaż podręczny o wadze maksymalnie 5 kg i rozmiarach nie przekraczających 55x20x40 cm, a także jedna para sprzętu narciarskiego (waga butów narciarskich wliczana jest w limit bagażu głównego).
Klientom korzystającym z przelotu zapewniamy również transfery do stacji narciarskich zgodnie z programem imprezy.
Klienci proszeni są o stawienie się na lotnisku minimum 2 godziny przed planowanym przelotem. Odprawa rozpoczyna się 2 godziny a kończy 40 minut przed planowanym wylotem.


Cena zawiera: przelot z

Pyrzowic z bagażem i nartami, zakwaterowanie, wyżywienie – śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota - rezydenta, ubezpieczenie KL (15.000 Euro), NNW (5000 zł).


 

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Val di Fassa - Mazzin di Fassa
Śliczna miejscowość pełna typowej alpejskiej atmosfery położona zaledwie 2 kilometry od wyciągów narciarskich w Campitello.
Dzięki swojemu położeniu Mazzin di Fassa to idealne miejsce wypadowe dla narciarzy pragnących szusować na stokach Sella Rondy oraz Tre Valli.
Wycieczki > Włochy Narty
trasy dolomity

Włochy Narty Val di Fassa - szaleństwo na śniegu w Dolomitach!

Dolina Val di Fassa znajduje się w południowo-zachodniej części Dolomitów w prowincji Trentino i graniczy z Tyrolem Południowym. Idylliczną dolinę otacza kilka z najsłynniejszych szczytów w Dolomitach jak np. Rosengarten (2.983 m), Langkofel (3.181 m), masyw Gruppo Sella oraz zachwycający lodowiec Marmolada (3.342 m). Rzeczka Avisio przecina okoliczne miejscowości w tej trzyjęzycznej dolinie (niemiecki, włoski i ladyński).

120 km nartostrad i 59 wyciągów tworzą jeden z największych terenów narciarskich w Dolomitach i dodatkowo umożliwiają dostęp do znanego na całym świecie regionu Sella Ronda. Turystyka stanowi najważniejsze źródło dochodów w dolinie Val di Fassa, w związku z czym na przyjezdnych czeka oprócz pierwszorzędnego terenu narciarskiego również bogata oferta rozrywkowa, która obejmuje sport i relaks, tradycję i kulturę, miejscową gościnność oraz wyśmienitą kuchnię regionu Trentino.


Region narciarski Dolina Fassatal
Z karnetem naricarskim "Dolomiti Superski" macie Państwo dostęp do 12 terenów narciarskich z 1.242 km tras narciarskich i 471 wyciągami. Szczególnie godną polecenia jest słynna „Sella Ronda", 40 km karuzela narciarska oplatająca Sella-Massiv połączona trasami narciarskimi i wyciągami. Warunki do uprawiania sportów zimowych w Dolomitach są wręcz idealne. Wspaniałe trasy dla freeridowców, liczne szlaki, niesamowite snowparki i oświetlone nartostrady uzupełniają ofertę. Ukoronowaniem tego wszystkiego są liczne restauracje i bacówki, w których można się posilić i zaczerpnąć promieni słońca. 80 procent słonecznych dni i do tego niska wilgotność powietrza, to według specjalistów wszystko co potrzeba do utworzenia puchu śnieżnego, który gwarantuje w Dolomitach doskonałe warunki śniegowe. Ten masyw górski tworzy zapierające dech kulisy i od czerwca 2009 r włączony został do światowej listy dziedzictwa kulturowego UNESCO.


Hotele i Apartamenty w Val di Fassa - Narty Włochy 2012 i 2013


Włochy Narty 2013 Val di Fassa - Campitello
 
Narciarskie Wczasy Zimowe Włochy, Austria.
Autokarem Na Wczasy Zimowe Włochy Narty
"Hotel **** MEDIL"
Najbliższy termin: 30.03.12 
Cena od  614 EUR
Włochy Narty, Val di Fassa - Campitello

Organizujemy wyjazdy, obozy i wczasy narciarskie w Alpy. Włochy to wspaniałe miejsce, do którego warto wyjechać na narty i zjeżdżać w pięknych Alpach. Free ski, karnet w cenie, na narty 2012, Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria, wyjazd na narty, narty 2013, snowbord, Kronplatz, Madonna di Campiglio, Sondrio,

Na Narty Włochy Narty . Last Minute Narty Włochy Autokarem
 
" Hotel **** DIAMANT"
Najbliższy termin: 30.03.12 
Cena od  634 EUR
Włochy Narty, Val di Fassa - Campitello

Stoki n a wyciągnięcie ręki, a do tego stylowe warunki hotelowe i rozrywki międzynarodowego kurortu. Położenie hotel zlokalizowany jest w słynnym. Włochy Narty, wyjazdy narciarskie w Alpy-Włochy, narty w Alpach. Sprawdź najnowsze oferty na snowboard i deskę we Włoszech.  Narty we Włoszech, wyjazdy narciarskie, kompleksowa organizacja pobytu we Włoszech na Nartach. Narty we Włoszech. Alpy włoskie Dolomity. Najlepsze oferty pobytów narciarskich we Włoszech! Sylwester 2012/2013 i zima 2012 już w sprzedaży!


Sella Ronda Włochy Narty  (Oferty Narciarskie do Włoch, Austrii, Czech, Słowacji) 
" Hotel **** MEDIL"
Najbliższy termin: 31.03.12 
Cena od  536 EUR
Włochy Narty, Val di Fassa - Campitello

Jeżeli chcesz mieć do dyspozycji stoki dolin Fassa, Gardena, Alta Badia oraz Marmolady/Arabby, a dodatkowo uniknąć dojazdów i zamieszkać świetnych hotelach zadzwoń do nas
Narty Włochy - wyjazdy na narty we włoskie Dolomity. Doskonałe miejsca, wyjątkowe pomysły na i po nartach, wyjazdy narciarskie, Narty Austria, Narty Włochy. Dolomity rodzinne wyjazdy na narty. Daga Travel zaprasza na rodzinne wyjazdy narciarskie w Dolomity. narty Austria, narty Włochy, skipass w cenie, sylwester2012/2013, narty Słowacja,narty Francja,free ski Włochy, narty Szwajcaria, free ski Austria, Zima .


Włochy Narty 2012/2013 Val di Fassa - Canazei
 
Włochy Narty 2012 - Promocje do 15-10-2012, apartamenty w Val di Fassa, Włochy narty, Włochy Canazei apartamenty

"Apartamenty Al Sole"
Najbliższy termin: 31.03.12 
Cena od 1438.00 PLN
Włochy Narty, Val di Fassa - Canazei

Nowe apartamenty usytuowane w miejscowości CANAZEI w regionie VAL DI FASSA na wysokości 1500 m n.p.m. Odległość do centrum ok. 100 m. Wlochy Narty - Wybrane promocyjne oferty na Narty. Włochy freeski, karnet w cenie na narty sezon 2012/2013 do Włoch. Freeski, karnet w cenie na narty sezon 2012 i 2013 Austria Francja
Włochy freeski, karnet w cenie na narty sezon 2012/2013 do Włoch, Free ski, narty Włochy, karnet w cenie, snowboard w sezonie 2012 2013. Wyjazdy narciarskie i snowbordowe z karnetem w cenie. Narty w apartamentach we Francji to najtańszy narciarski wyjazd z free ski. Oferty narciarskie do Livigno, Madonny, Val di Fiemme, Aosta. Ponad 3 tysiące ofert na narty w Alpach - gwarancja najniższych cen Free ski, Włochy, karnet w cenie, na narty, 2012, Włochy, wyjazd na narty, narty, snowbord, Kronplatz, Madonna di Campiglio, Sondrio, Val di Fassa, di Fiemme, di Susa, Gardena, di Sole, Livigno, BormioWłochy Narty Val di Fassa - Falcade
 
Last Minute Wyjazdy Na Narty do Włoch  Wyjazdy na Narty do Włoch 2013

" Hotel Molino "
Najbliższy termin: 10.12.12 
Cena od 1500.00 PLN


Włochy Narty, Val di Fassa - Falcade

Falcade / Last minute Włochy narty / Wyjazdy na narty do Włoch / Najlepsze Oferty narciarskie Włochy narty / Oferty Last minute Wyjazdy Narciarskie Włochy dla narciarzy...  Narty Włochy, skipass w cenie, sylwester 2012/2013, narty Austria, narty Austria, narty Włochy, skipass w cenie, sylwester 2012/2013, narty Słowacja, narty Francja, free ski Włochy, narty Szwajcaria,  free ski Austria,Włochy Narty Val di Fassa - Moena

Val di Fiemme Narty "Hote *** SPORTHOTEL" (Na Narty Włochy Last minute Autokarem)

Najbliższy termin: 30.01.13 
Cena od 615 EUR
Włochy Narty, Val di Fassa - Moena

Idealna oferta dla tych, którzy szukają wysokiej klasy hotelu w kurorcie z bogatym wachlarzem wieczornych rozrywek.
Zima, autokarem, dojazd własny, samolotem, polska sylwester stolice, święta-sylwester, Narty Włochy, skipass w cenie, sylwester 2012/2013, narty Austria, narty Słowacja, narty Francja, narty Szwajcaria, free ski Włochy, free ski AustriaWyjazdy na narty Włochy  (Na Narty Włochy dojazd własny)
"Hotel *** SPORTHOTEL"
Najbliższy termin: 31.03.12 
Cena od 537 EUR
Włochy Narty, Val di Fassa - Moena


 
Włochy Narty, apartamenty w Val di Fassa, Włochy narty  (Val di Fassa, Narty Włochy)

"Apartamenty Laste"
Najbliższy termin: 31.02.13 
Cena od 1335.00 PLN
Włochy Narty, Val di Fassa - Moena

Położenie apartamenty są częścią niewielkiej rezydencji Laste, usytuowane w spokojnej i słonecznej okolicy przy miejscowości MOENA w regionie VAL DI Fassa, Freeski Austria, narty Włochy,karnet w cenie Francja, snowboard Szwajcaria w sezonie 2012/2013. Wyjazdy narciarskie i snowbordowe z karnetem w cenie. Narty w apartamentach we Francji to najtańszy narciarski wyjazd z free ski. Oferty narciarskie do Livigno, Madonny, Val di Fiemme, Fassa, di Sole, Aosty, Cervini, Kronplatz, Tyrolu, Stubaital, Zillertal, Chamrousse, Valmeinier, La Plagne, Tignes, Trzy Doliny, Superdevoluy. Ponad 3 tysiące ofert na narty w Alpach - gwarancja najniżych cen


WYCIĄGI NARCIARSKIE / Dolina Val di Fassa

 

Dolina Val di Fassa
Adres: Strada de Larcione, 48 - 38039 Vigo di Fassa (TN) - P.IVA 01443630221
Tel.:
 

Rodzaj wyciągu: 58 wyciągów
& Belvedere: 2 x orczykowe, 7 x krzesełkowych, 2 x linowe - gondola, 2 x linowe - duże wagony
& Buffaure: 3 x orczykowe, 2 x krzesełkowe, 1 x linowy - duża gondola
& Ciampac: 2 x orczykowe, 2 x krzesełkowe, 1 x linowy - duża gondola
& Ciampiedie: 6 x orczykowych, 1 x krzesełkowy
& Col Rodella/Sella Campitello: 3 x orczykowe, 5 x krzesełkowych, 1 x linowy - duża gondola, 1 x linowy - duże wagony
& Carezza - Nova Levante: 11 x orczykowych, 6 x krzesełkowych
Długość wyciągu: 120 km tras
& Belvedere: 25 km: niebieskich 6 km, czerwonych 19 km
& Buffaure: 10 km - niebieskich 1 km, czerwonych 9 km
& Ciampac: 10 km - niebieskich 2 km, czerwonych 5 km, czarnych 3 km
& Ciampiedie: 12 km tras- niebieskich 4 km, czerwonych 6 km, czarnych 2 km
& Col Rodella/Sella Campitello: 15 km - niebieskich 3 km, czerwonych 12 km
& Carezza - Nova Levante: 38 km tras- niebieskich 15 km, czerwonych 19 km, czarnych 4 km
 

Różnica wzniesień:
Ilość tras:
Godziny otwarcia:
Przepustowość:
& Belvedere: 23 140 os / h
& Buffaure: 6632 os / h
& Ciampac: 5948 os / h
& Ciampiedie: 9644 os / h
& Col Rodella/Sella Campitello: 12 935 os / h
& Carezza - Nova Levante: 15 650 os / h
Oświetlenie:
& Carezza - Nova Levante: oświetlony stok w Deutschnofen - o długości 700 m, czynny we wtorki, środy, czwartki od 20.00 do 22.00
& Pozza di Fassa: oświetlony stok Pista Aloch - Pozza di Fassa - 1,6 km, czynny we wtorki, środy, piątki i soboty od 20.30 - 23.00
Naśnieżany:
Szkółka narciarska:
Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego:
Parking:
Dodatkowo:
- darmowe skibusy, kursujących w obrębie całego obszaru dla posiadaczy karnetu
- 70 km tras dla narciarzy biegowych na dwóch poziomach: na wysokości 2000 m oraz na dnie doliny Val di Fassa.
- lekcje narciarstwa biegowego w ośrodkach: Alba Canazei, Canazei, Carezza, Pozza di Fassa, Passo San Pellegrino
- snowpark w Belvedere/Canazei - hopki, halfpipe
- halfpipe w Ciampac/Alba
- w Ciampiedie/Vigo wszystkie wyciągi są zamknięte dla snowboardzistów
- szkoła snowboardu w Canazei
- przejażdżki saniami motorowymi i konnymi
- loty paralotnią z pól Col Rodella i Belvedere
- wspinaczki po zamarzniętych wodospadach
- dla lubiących zimowe spaceryprzygotowano 20 km odśnieżonych i oznakowanych tras w dolinie
- lodowisko (Alba di Canazei)
- naturalne lodowisko (Campitello di Fassa, Pozza di Fassa, Moena)
- kręgle (Alba di Canazei)
- centrum odnowy (Pozza di Fassa, Moena)
- centrum odnowy z basenem, sauną, łaźnią turecką, hydromasażem i solarium (Alba di Canazei, Campitello di Fassa, Canazei)
- centrum sportowe Ischia (Campitello di Fassa)
- centrum fitness (Campitello di Fassa, Moena)
- masaże, kosmetyczka (Campitello di Fassa)
- ściany do wspinaczki (Moena)
- beauty farm (Moena)
- squash (Penia di Canzei)
- zawody Marcialonga (Moena)
- Scufoneda - Festival del Telemark w Moena/Alpe Lusia
- wyścigi psich zaprzęgów i zawody w narciarstwie alpejskim Pizolada delle Dolomiti
- zawody Trofeo Val di Fassa w Pozza di Fassa - zawody FIS-u w narciarstwie alpejskim, slalom gigant, slalom supergigant, międzynarodowy maraton narciarski
- nocne zawody pozatrasowe przez 4 przełęcze na dystansie 42 km w Sella Ronda - impreza da amatorów
- puby, bary, restauracje i dyskoteki otwarte są do późna w nocy (w całej Dolinie Val di Fass)
- przedszkole, szkółka narciarska i park zabaw (Alba di Canazei - Mini Club Tananai; Canazei - Kinderland; Pera di Fassa - Park Bimbo Neve dla dzieci od 3 lat; Vigo di Fassa - Kinder Park Ciampedie Lauri dla dzieci od 3 lat; Moena - Babylandia dla dzieci od 3 lat)

Ciekawostki:
Region Val di Fassa leży na pograniczu Tyrolu Południowego oraz Trydentu, sięga od miejscowości Moena po Canazei. Ten rozległy region otoczony jest masywami górskimi takimi jak: Catinaccio (Rosengarten), Sasso Luno, Gruppo di Sella oraz wierzchołki Gruppo delle Pale.

Prawie z każdego górskiego miasteczka można się dostać wyciągami do Val di Fassa. Będąc w Val di Fassa szczególnie warto odwiedzić: Canazei (1460 m n.p.m.), Moena (1200 m n.p.m.), Vigo di Fassa (1390 m n.p.m.), Mazzin (1370 m n.p.m.), Campitello di Fassa (1440 m n.p.m.) oraz nieco mniejsze ośrodki: Alba Canazei, Carezza (Karersee), Sorago, Pera di Fassa, Vallonga.
 

Dodatkowymi walorami tegoż regionu są: zróżnicowanie terenu, duży wybór tras biegowych, piękna sceneria, bogate życie nocne oraz wiele atrakcji dla dzieci. Stoki i wyciągi narciarskie w Dolinie Val di Fassa: Belvedere (wysokości od 1460 do 2424 m n.p.m.; wyciągi bezpośrednio z Canazei), Buffaure (wysokości od 1320 do 2354 m n.p.m.; wyciągi bezpośrednio z Pozza di Fassa), Ciampac (wysokości od 1500 do 2160 m n.p.m.; wyciągi bezpośrednio z Alba Canazei), Ciampiedie (wysokości od 1390 do 2000 m n.p.m.; wyciągi bezpośrednio z Vigo di Fassa i Pera di Fassa), Col Rodella/Sella Campitello (wysokości od 1440 m do 2424 m n.p.m.; wyciągi bezpośrednio z Campitello), oraz Carezza - Nova Levante (wysokości od 1200 do 2339 m n.p.m.; wyciągi bezpośrednio z Carezza i z przełęczy Passo Costalungo).
Dojazd: 1307 km z Warszawy

Stopień trudności: łatwych 33 km (teren ćwiczeń w Canazei, Pozza di Fassa i Carezza oraz teren narciarski Ciampiedie), średnich 98 km (trasy pomiędzy Col Rodella i Sasso Lungo, oraz w Ciampac, Belvedere, Buffaure), trudnych 14 km (trasy niedalekiej Sella Ronda, siodło Sasso Lungo, czarna trasa Pista Ciampac - Alba)


Freeski, karnet w cenie na narty sezon 2012 i 2013 Austria Francja Włochy Szwajcaria, Free ski, karnet w cenie, na narty 2012, Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria, wyjazd na narty, narty 2013, snowbord, Kronplatz, Madonna di Campiglio, Sondrio, Val di Fassa, di Fiemme, di Susa, Gardena, di Sole, Livigno, Bormio, Ötztal, Paznauntal, Pitztal, Saalbach-Hinterglemm, Ski Welt Wilder Kaiser, Tyrol Wschodni, Zell am See, Kaprun, Karkonosze, Dévoluy, Espace Kelly, Maurienne, Les Sybelles, Oisans, Alpe d'Heuze, Trois Vallées, Valfréjus, La Norma, Valloire, Niemcy, Garmisch-Partenkirchen, 4 Vallées, Davos, Klosters, Saas Fee, Zermat 
biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.