Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Oferty Livigno > Narty we Włoszech "Hotel Margherita ***" Narty Włochy Autokarem
 
miejscowość:
Livigno - Oferty Narciarskie
kraj:
Włochy Narty
region:
Wyjazdy Narciarskie do Włoch
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Autokar  Rozkład jazdy
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
22.03.19 - 31.03.19
cena za osobę:
2870 PLN
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dostawka:
2560 PLN
Typ wyjazdu:
wypoczynkowy, Wczasy ze śniadaniami, Hotele 3 gwiazdkowe, Wczasy z wyżywieniem, Wczasy Rodzinne, Wczasy Autokarem, Wczasy w Górach, Wczasy Last Minute, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Imprezy dla Firm, Wczesna Rezerwacja, Narty Włochy, First Minute Oferty, Last Minute Oferty, Oferty 2018, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019, Promocje 2019, Wakacje 2019
Typ udogodnień:
internet, sauna
Cena zawiera:
• Transport lux autokarem
• Opiekę pilota - rezydenta
• Zakwaterowanie zgodnie z programem
• Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
• Ubezpieczenie: zakres standard KL 15 000 euro, NNW 10 000 zł, NWS 10 000 zł, BP 800 zł
Płatne dodatkowo:
• Taksy klimatycznej
• Napojów do obiadokolacji
• Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatkowe informacje:
• Chcę otrzymywać katalogi, informacje, promocje i specjalne oferty od OLIMP 0zł
Uwagi:
• Cena za 1 osobę w pokoju: pokój 2 osobowy
• Dziecko (6-15 lat) na dostawce: 2350 PLN
• Dorosły na dostawce: 2560 PLN
• Dokwaterowanie: 2870 PLN
• Dziecko (2-6 lat) na dostawce: 1830 PLN
• Osoba dorosła w pokoju 1-os.: 3730 PLN
• INFANT - dziecko (0-2 lat): 10 PLN
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Położenie i warunki narciarskie:

Alta Valltelina - to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią rozsławiona przez ośrodki sportów zimowych: Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Livigno. Cały region polecany jest dla średnio i dobrze zaawansowanych narciarzy. Nie wątpliwą atrakcją tego regionu jest znana strefa wolnocłowa Livigno, gdzie w atrakcyjnych cenach można zakupić liczne artykuły spożywcze, kosmetyki itp.

Livigno: To miasteczko z czterech stron otoczone górami, tuż przy granicy Włosko-Szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras ( 15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich ) Poza tym miejsce to pełne jest wolnocłowych sklepów, barów, restauracji, dyskotek - słowem wszelkich rozrywek dla narciarzy pragnących zrelaksować się wieczorem.

Sankt Moritz (Szwajcaria) - Jeden z najbardziej znanych i najdroższych ośrodków narciarskich świata. To urokliwe miasteczko zasłynęło dwukrotnie (w latach 1928 i 1948) organizując Zimowe Igrzyska ijskie, obecnie stanowi prawdziwy rarytas dla miłośników białego szaleństwa.

Podczas pobytu w hotelu 2000 dla osób chętnych za opłatą 40 Euro (cena ze ski-passem) istnieje możliwość jednodniowego wyjazdu do Sankt Moritz.

Karnet Narciarski

Tutaj polecamy dwa rodzaje ski-passów:

Ski-Pass Livigno
Wyjątkowo niedrogi a pozwalający korzystać z sieci wyciągów w całym Livigno !

Ski-Pass Alta Valtellina
Pozwala szusować po stokach całej doliny: Livigno , Bormio, S.Caterina, Valdidentro / S.Colombano

Spod hotelu 2000 do wyciągów Mottolina, do samego Livigno oraz do Bormio można dostać się bezpłatnym skibussem.

Uwaga: W terminach oznaczonych FREE-SKI (tj. 30.11 - 22.12.2013 oraz 4.04 - 20.04.2014) w cenie wyjazdu wliczono skipass 6 dni Livigno

Hotel Margherita

Znajduje się we wschodniej części Livigno, zaledwie 450 metrów od wyciągów i tras Mottolino i około 1,5 km od centrum Livigno do którego dotrzeć można bezpłatnym skibussem, podobnie jak do wyciągów Carosello.

Ten wyjątkowo sympatyczny hotel posiada saunę, bar, restaurację „La Stua” serwującą dania kuchni międzynarodowej oraz regionalnej lombardzkiej. Znajdą tu Państwo także pokój zabaw dla dzieci, bilard, piłkarzyki i ogrzewaną narciarnię.

Przestronne pokoje wyposażono w łazienki z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną oraz mini-bark, w pokojach można również bezpłatnie korzystać z internetu Wifi.

Dostępne są pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

Wyżywienie

Śniadania (bufet szwedzki), obiadokolacje: dwu daniowe z kilku zestawów do wyboru, bar sałatkowy.

Cena zawiera
• Transport lux autokarem
• Opiekę pilota - rezydenta
• Zakwaterowanie zgodnie z programem
• Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
• Ubezpieczenie: zakres standard KL 15 000 euro, NNW 10 000 zł, NWS 10 000 zł, BP 800 zł

Cena nie zawiera
• Taksy klimatycznej
• Napojów do obiadokolacji
• Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Livigno - Oferty Narciarskie
hotele apartamenty włochy

 

Jazda na nartach Livigno , Obszar narciarski LivignoLombardia – Włochy. Wszystkie informacje odnośnie urlopu w Livigno. Region oferuje łącznie 115 km tras narciarskich. Zapraszamy! Włochy, apartament, domek, górska chata, górskie chaty, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, livigno, narciarstwo biegowe, obszar narciarski, skipass, sporty zimowe, wyjazd na narty


Livigno to typowo narciarska miejscowość ze strefA; bezcłową we Włoszech, z licznymi ofertami zimowymi, promocyjnymi z karnetem w cenie typu FreeSki. Jadąc na narty lub snowboard do Włoch nie można nie zapominać; o Livigno, gdzie sA; dostępne oferty promocyjne z karnetem w cenie - freeski, free ski, karnet w cenie, livigno, promocje narciarskie, oferty promocyjne z karnetem w cenie, strefa bezcłowa, narty, snowboard


Narty z karnetem Livigno - ferie zimowe - tanie wyjazdy na narty, Après-ski Livigno - wyjazdy zimowe - narty wyjazdy, organizujemy wyjazdy narciarskie, też narty last minute. Francja, Alpy, Dolomity, Bormio, Livigno, Predazzo, Tonale, Paganella, Moena, firma organizuje wyjazdy narciarskie, zimowe obozy młodzieżowe. Organizujemy wyjazdy studenckie w Alpy (Włochy, Austria, Francja) i inne eventy. Livigno, Risoul, Bardonecchia i wiele innych. D'e, szalone ApresSki, ferielivigno wyjazdy
livigno wyjazdy na narty

livigno wyjazdy studenckie
livigno wyjazdy narciarskie
livigno wyjazdy autokarowe
livigno wyjazdy zorganizowane
livigno wyjazdy autokar
livigno wyjazdy zimowe
Livigno
:  To miasteczko z czterech stron otoczone górami, tuż przy granicy Włosko-Szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 100 km tras ( 10 km tras czarnych, 50 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich ) Poza tym miesjsce to pełne jest wolnocłowych sklepów, barów, restauracji, dyskotek - słowem wszelkich rozrywek dla narciarzy pragnących zrelaksować się wieczorem.


LIVIGNO Lombardia Włochy - informacje dla narciarzy

> oferty wyjazdów narciarskich w Livigno
> oferty FREE SKI w Livigno

LIVIGNO - Odległy zakątek położony w obniżeniu pomiędzy Passo di Stelvio i grupą górską Bernina, jeszcze do lat 50 XX w był odcięty od świata przez prawie 9 miesięcy w roku. Dopiero po uruchomieniu w 1964 roku tunelu Munt La Schera nastąpił dynamiczny rozwój Livigno jako ośrodka narciarskiego i centrum sportów zimowych. Jako, że Livigno znajduje się z strefie bezcłowej przyciąga nie tylko narciarzy, lecz również amatorów tanich zakupów

Livigno (jedna z TOP stacji w Europie), strefa wolnocłowa, która oferuje swoim gościom mnóstwo sklepów, barów, restauracji, pubów i dyskotek. Livigno (1800 m n.p.m.), położone w sercu Alp Retyckich to idealne miejsce dla tych, którzy oprócz jazdy na nartach na wspaniale przygotowanych trasach (obsługiwanych przez jedne z najnowocześniejszych wyciągów narciarskich), lubią rozrywki do późnych godzin wieczornych. Do słynnego St.Moritz ok.40 km. Do innych stacji Alta Valtelliny: Isolaccia ok. 25 km, do Bormio ok. 35 km – wody termalne.

Miejscowość Livigno jeszcze do niedawna znana była tylko włoskim turystom. Dojazd do tego zagubionego wśród szczytów górskich miasteczka, ze względów pogodowych, był możliwy tylko przez trzy miesiące w roku. Sytuację zmieniło wybudowanie drogi dojazdowej. Teraz dostać się tu można w każdej porze roku. Wybudowanie wyciągów narciarskich, wytyczenie tras dla narciarzy oraz rozbudowa infrastruktury turystycznej sprawiły, że dziś Livigno jest jednym z bardziej znanych kurortów narciarskich w Alpach.

Długie, bardzo dobrze przygotowane
stoki, pewny śnieg i nowoczesne wyciągi sprawiają, że tysiące turystów wybierają miasteczko za miejsce zimowego wypoczynku.
Dużym atutem jazdy po tutejszych
trasach jest niezapomniany widok panoramy łańcuchów górskich otaczających kurort. Szczególnie chętnie ściągają tu turyści, dla których ważną rolę odgrywa pewna (ładna) pogoda. Livigno nazywane “włoskim Tybetem” to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach.

Najtrudniejszy zjazd:
Vetta Blesaccia, trasa Vetta Blesaccia- Livigno, 4,8 km długości, różnica poziomów 980 m; średnia Monte della Neve: trasa Mottolino I i II, 3,5 km długości, różnica poziomów 583 m, średnia Najtrudniejszy zjazd: Vetta Blesaccia, trasa Blesaccia, 2,3 km dlugości, rożnica poziomów 760 m, Monte della Neve, trasa Monte Sponda, 2,5 km długości, różnica poziomów 462 m.


Sylwester Włochy - Sylwester we Włoszech

Włochy Sylwester to nie tylko kraj wyśmienitej pizzy i makaronów w najróżniejszych postaciach. To także Dolomity, czyli najcieplejsza partia alpejskiego łańcucha górskiego. Piekna pogoda sprzyja całodniowym zjazdom, kąpielom słonecznym na stokach oraz dalekim spacerom po malowniczych dolinach. Natomiast włoska gościnność sprawi, że każdy turysta poczuje się tutaj jak w domu.

Możliwości na spędzenie sylwestrowej nocy we włoskich Dolomitach nie brakuje. Otwarte do białego rana lokale, zabawy w hotelach lub co najbardziej przyjemne, przywitanie Nowego Roku na świeżym powietrzu. Jeśli zdecydujemy się na imprezę hotelową możemy spodziewać się tradycyjnych, włoskich potraw opartych na soczewicy czy wieprzowinie, a także podawanych na koniec kolacji winogron, które są symbolem bogactwa i zapewniają je na przyszły rok.

 

Do świętowania na stokach zachęcają dosyć wysokie temperatury i łagodny klimat panujący we włoskich Alpach. Zjazdy ze stoku w świetle pochodni, pokazy sztucznych ogni czy lampka szampana wypita u podnóża gór to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas podczas sylwestrowej nocy.

Miejsc do świętowania nie brakuje, na wielbicieli gorących źródeł czeka Bormio położone w centrum włoskich Dolomitów. Amatorów zapierających dech w piersiach widoków zapraszamy do Selvia di Val Gardena, gdzie znajdą jedną z najpiękniejszych w Alpach 23-kilometrową nartostradę Sella Ronda.

 

Livigno to natomiast najlepszy wybór dla fanów zakupowego szaleństwa, gdyż właśnie w tym mieście znajduje się strefa wolnocłowa i artykuły takie jak alkohol, perfumy, elektronika czy paliwo kupimy po dużo niższej cenie. Livigno słynie także z najlepszych imprez après-ski, więc w Sylwestrową Noc z pewnością nie zabraknie tam licznych atrakcji, a przy włoskim temperamencie zabawa przeciągnie się prawdopodobnie do następnego dnia. Ceny w okresie noworocznym za tygodniowy pobyt w Livigno zaczynają się od 2300 PLN za wyjazd zorganizowany, w cenie nocleg, przejazd oraz skipass.


wyjazdy na narty, oferty narciarskie last minute, free ski, Livigno, Tonale, Dolomity, Włochy,  Alta ValtellinaWyjazd zimowy Livigno (Włochy) – wczasy zimowe 2013 i 2014

Kto chce spędzić urlop zimowy w ojczyźnie sławnego włoskiego narciarza Giorgio Rocca powinien koniecznie zarezerwować apartament Livigno lub chatę górską Livigno.

Livigno leżące w tak samo nazywającej się części Alp na wysokości 1800 m n.p.m. jest przepięknym, dużym ośrodkiem narciarskim, który graniczy z innymi wspaniałymi terenami. A więc na pewno opłaca się zarezerwować nocleg w jednym z oferowanych w regionie Livigno apartamentów lub domków góralskich. Zarówno szalony wyjazd na narty jak i romantyczny pobyt w zimowej scenerii – wszystko w Livigno jest możliwe!

Jeżeli Państwo chcą jednak opuścić na kilka godzin ten raj dla narciarzy, jakim jest Livigno, aby skorzystać z innych okolicznych terenów narciarskich, to dzięki specjalnemu skipassowi nie stanowi to żadnego problemu.Zjazdy w Livigno zaczynają się na wysokości 2800 m n.p.m. przez co zawsze można się liczyć z dobrymi warunkami śniegowymi. Dodatkową atrakcją jest fakt, że Livigno jest jednym wielkim sklepem bezcłowym. Dzięki strefie bezcłowej w jakiej znajduje się Livigno urlopowicze mają możliwość dokonania zakupów po cenach o wiele niższych niż w normalnych sklepach. Ale dla narciarzy jest to tylko dodatkowa atrakcja, ponieważ dla miłośników białego szaleństwa liczą się przede wszystkim: różnorodne nartostrady, dobre warunki śnieżne oraz słoneczna pogoda.

 

I dokładnie to oferuje turystom Livigno! Wyjazd na narty do Livigno jest po prostu fajnym przeżyciem i oprócz profesjonalistów i zaawansowanych narciarzy również amatorzy śnieżnego szaleństwa będą się tutaj dobrze czuli. To samo dotyczy rodzin z małymi dziećmi. A więc nie zostaje nic innego, jak tylko zarezerwować jeden z wielu atrakcyjnych noclegów w okolicach Livigno i samemu przekonać się o urokach tego miejsca. Wynajmując domki Livigno lub apartamenty Livigno pobyt w Livigno będzie jeszcze bardziej udany! Narty Livigno - to decyzja, której nie będą Państwo żałować!

Livigno - zapraszamy na niezapomniany wyjazd na narty!

Wioska leży w dolinie w Alpach Retyckich. Można dojechać tam najlepiej poprzez tunel Landeck – Scuol – Zernez i Munt-La-Schera. Po lewej i po prawej stronie od Livigno mieszczą się liczne kolejki oraz wyciągi narciarskie umożliwiające wjazd na 2800 m. Narciarze i snowboardziści mogą wybierać pomiędzy łagodnymi oraz średnio trudnymi nartostradami. Początkujący narciarze czują się najlepiej u podnóża Vetta Blesaccia, zaawansowani natomiast mogą się wyszaleć na „Carosello 3000“ lub nad Lago Salin.

 

Dla miłośników narciarstwa biegowego przygotowane są specjalne trasy, z których można podziwiać piękne widoki na okolice i panoramę górską. Dla osób, które dopiero zaczynają jeździć, ważna będzie na pewno informacja, że w okolicy znajdują się liczne szkółki narciarskie, gdzie pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli można stawiać pierwsze kroki na nartach lub desce snowboardowej. Kto oczekuje zaśnieżonych gór oraz czystego powietrza górskiego, na pewno się nie zawiedzie.

 

Region pomiędzy Stilfser Joch i grupą Bernina zachęca do spacerów: śliczne alpejskie domki typowe dla tej okolicy ozdabiają główną ulicę. Również nie brakuje tutaj miejsc noclegowych i miejsc gdzie można zrobić zakupy. Jak widać Livigno jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu zimowego. Odpowiednie domki Livigno, apartamenty Livigno oraz chaty górskie Livigno znajdą Państwo na naszej stronie!

 

LIVIGNO Lombardia Włochy - informacje dla narciarzy

> oferty wyjazdów narciarskich w Livigno
> oferty FREE SKI w Livigno

LIVIGNO - Odległy zakątek położony w obniżeniu pomiędzy Passo di Stelvio i grupą górską Bernina, jeszcze do lat 50 XX w był odcięty od świata przez prawie 9 miesięcy w roku. Dopiero po uruchomieniu w 1964 roku tunelu Munt La Schera nastąpił dynamiczny rozwój Livigno jako ośrodka narciarskiego i centrum sportów zimowych. Jako, że Livigno znajduje się z strefie bezcłowej przyciąga nie tylko narciarzy, lecz również amatorów tanich zakupów

Livigno (jedna z TOP stacji w Europie), strefa wolnocłowa, która oferuje swoim gościom mnóstwo sklepów, barów, restauracji, pubów i dyskotek. Livigno (1800 m n.p.m.), położone w sercu Alp Retyckich to idealne miejsce dla tych, którzy oprócz jazdy na nartach na wspaniale przygotowanych trasach (obsługiwanych przez jedne z najnowocześniejszych wyciągów narciarskich), lubią rozrywki do późnych godzin wieczornych. Do słynnego St.Moritz ok.40 km. Do innych stacji Alta Valtelliny: Isolaccia ok. 25 km, do Bormio ok. 35 km – wody termalne.

Miejscowość Livigno jeszcze do niedawna znana była tylko włoskim turystom. Dojazd do tego zagubionego wśród szczytów górskich miasteczka, ze względów pogodowych, był możliwy tylko przez trzy miesiące w roku. Sytuację zmieniło wybudowanie drogi dojazdowej. Teraz dostać się tu można w każdej porze roku. Wybudowanie wyciągów narciarskich, wytyczenie tras dla narciarzy oraz rozbudowa infrastruktury turystycznej sprawiły, że dziś Livigno jest jednym z bardziej znanych kurortów narciarskich w Alpach.

Długie, bardzo dobrze przygotowane
stoki, pewny śnieg i nowoczesne wyciągi sprawiają, że tysiące turystów wybierają miasteczko za miejsce zimowego wypoczynku.
Dużym atutem jazdy po tutejszych
trasach jest niezapomniany widok panoramy łańcuchów górskich otaczających kurort. Szczególnie chętnie ściągają tu turyści, dla których ważną rolę odgrywa pewna (ładna) pogoda. Livigno nazywane “włoskim Tybetem” to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach.

Najtrudniejszy zjazd:
Vetta Blesaccia, trasa Vetta Blesaccia- Livigno, 4,8 km długości, różnica poziomów 980 m; średnia Monte della Neve: trasa Mottolino I i II, 3,5 km długości, różnica poziomów 583 m, średnia Najtrudniejszy zjazd: Vetta Blesaccia, trasa Blesaccia, 2,3 km dlugości, rożnica poziomów 760 m, Monte della Neve, trasa Monte Sponda, 2,5 km długości, różnica poziomów 462 m.


Sylwester Włochy - Sylwester we Włoszech

Włochy Sylwester to nie tylko kraj wyśmienitej pizzy i makaronów w najróżniejszych postaciach. To także Dolomity, czyli najcieplejsza partia alpejskiego łańcucha górskiego. Piekna pogoda sprzyja całodniowym zjazdom, kąpielom słonecznym na stokach oraz dalekim spacerom po malowniczych dolinach. Natomiast włoska gościnność sprawi, że każdy turysta poczuje się tutaj jak w domu.

Możliwości na spędzenie sylwestrowej nocy we włoskich Dolomitach nie brakuje. Otwarte do białego rana lokale, zabawy w hotelach lub co najbardziej przyjemne, przywitanie Nowego Roku na świeżym powietrzu. Jeśli zdecydujemy się na imprezę hotelową możemy spodziewać się tradycyjnych, włoskich potraw opartych na soczewicy czy wieprzowinie, a także podawanych na koniec kolacji winogron, które są symbolem bogactwa i zapewniają je na przyszły rok.

 

Do świętowania na stokach zachęcają dosyć wysokie temperatury i łagodny klimat panujący we włoskich Alpach. Zjazdy ze stoku w świetle pochodni, pokazy sztucznych ogni czy lampka szampana wypita u podnóża gór to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas podczas sylwestrowej nocy.

Miejsc do świętowania nie brakuje, na wielbicieli gorących źródeł czeka Bormio położone w centrum włoskich Dolomitów. Amatorów zapierających dech w piersiach widoków zapraszamy do Selvia di Val Gardena, gdzie znajdą jedną z najpiękniejszych w Alpach 23-kilometrową nartostradę Sella Ronda.

 

Livigno to natomiast najlepszy wybór dla fanów zakupowego szaleństwa, gdyż właśnie w tym mieście znajduje się strefa wolnocłowa i artykuły takie jak alkohol, perfumy, elektronika czy paliwo kupimy po dużo niższej cenie. Livigno słynie także z najlepszych imprez après-ski, więc w Sylwestrową Noc z pewnością nie zabraknie tam licznych atrakcji, a przy włoskim temperamencie zabawa przeciągnie się prawdopodobnie do następnego dnia. Ceny w okresie noworocznym za tygodniowy pobyt w Livigno zaczynają się od 2300 PLN za wyjazd zorganizowany, w cenie nocleg, przejazd oraz skipass.


wyjazdy na narty, oferty narciarskie last minute, free ski, Livigno, Tonale, Dolomity, Włochy,  Alta Valtellina


Narty z karnetem Livigno - ferie zimowe - tanie wyjazdy na narty, Après-ski Livigno - wyjazdy zimowe - narty wyjazdy, organizujemy wyjazdy narciarskie, też narty last minute. Francja, Alpy, Dolomity, Bormio, Livigno, Predazzo, Tonale, Paganella, Moena, firma organizuje wyjazdy narciarskie, zimowe obozy młodzieżowe. Organizujemy wyjazdy studenckie w Alpy (Włochy, Austria, Francja) i inne eventy. Livigno, Risoul, Bardonecchia i wiele innych. D'e, szalone ApresSki, ferie

livigno wyjazdy
livigno wyjazdy na narty

livigno wyjazdy studenckie
livigno wyjazdy narciarskie
livigno wyjazdy autokarowe
livigno wyjazdy zorganizowane
livigno wyjazdy autokar
livigno wyjazdy zimowe

Narty, Ferie Zimowe & Wyjazdy Narciarskie: Ponad 600 wycieczek na narty do najlepszych miejscowości w Alpach - gwarancja niezapomnianego urlopu.

Obszar narciarski Livigno to poand 30 nowoczesnych
wyciągów narciarskich ( w większości wyciągi krzesełkowe oraz dwie gondole)oraz około 100 km tras zjazdowych o zróznicowanym stopniu trudności, rozciągających sie od 1816 m n.p.m do 3000 m n.p.m. Część tras narciarskich kończy się w samym centrum miasteczka, kilkadziesiąt metrów od głównej ulicy kurortu. Dzięki temu doskonale nadaje się do szkolenia najmłodszych adeptów narciarstwa.  Ze względu na swoje położenie (1816 m n.p.m.) oraz dawny charakter tego miejsca Livigno określa się mianem „włoskiego Tybetu” .

Dziś jednak to jeden z bardziej znanych
ośrodków sportów zimowych, w którym sezon narciarski trwa od listopada do maja. Livigno oferuje narciarzom doskonale przygotowane stoki, możliwość jazdy w głębokim śniegu, dobre warunki narciarskie przez cały sezon narciarski oraz nowoczesne wyciągi. Po obu stronach stacji o charakterystycznej drewnianej zabudowe, zainstalowano liczne wyciągi, które wywożą narciarzy na 2800 m n.p.m. Ale Livigno to nie tylko emocje związane z nartami.


Na amatorów nocnych rozrywek czekają bary, knajpki i dyskoteki. Godna polecenia jest również doskonała l
ombardzka kuchnia. Dojazd do tego zagubionego wśród szczytów górskich miasteczka, ze względów pogodowych, był możliwy tylko przez 3 miesiące w roku. Sytuację zmieniło wybudowanie nowoczesnej drogi dojazdowej. W latach 60-tych XX wieku zbudowano tu tamę na rzece Inn, tworząc sztuczne jezioro. Także w tym czasie wykuto słynny tunel "La Drossa" dla transportu budulca na potrzeby rosnącej tamy, z którego obecnie korzystają tłumy turystów

Tagi: Narty we Włoszech, wyjazdy narciarskie, kompleksowa organizacja .Terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach: Val di Sole, Livigno, Val di Fiemme, Kronplatz, Val di Fassa, Val Gardena, Andalo, Cervinia,

 

wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  
Wyjazdy Narciarskie do Włoch
trasy dolomity

wyjazdy na narty, oferty narciarskie last minute, free ski, Livigno, Tonale, Dolomity, Włochy, Alta Valtellina, Narty Włochy - Wyjazdy na narty Włochy

Wyjazdy na Narty do Livigno, Wyjazd na Narty do Włoch, Wyjazdy narciarskie do Bormio, Wyjazdy na Narty do Włoch 2013, Informacje o Alta Valtellina - Wyjazd na Narty Livigno/BormioInformacje dla turystów wybierających wyjazd na narty do Włoch, w region Alta Valtelina (miejscowości Bormio i Livigno).

Alta Valtellina to dolina w sercu Alp włoskich, w północnej części Lombardii graniczącej ze Szwajcarią. Jako region narciarski obejmuje swoim zasięgiem miejscowości: Bormio, Isolaccie, Livigno, Aprica oraz Santa Catarina.

Region składa się z kilku mniejszych dolin, które przechodząc jedna w drugą, tworzą długi łańcuch - od Valfurva przez Bormio, Valdidentro, aż po Livigno.

Region Alta Valtelina to łącznie ponad 170 km tras narciarskich obsługiwanych przez ok. 60 wyciągów.

Szczególnie rekomendujemy dwie miejscowości: Bormio i Livigno. Różnią się one specyfiką ale obie gwarantują doskonałe warunki narciarskie i liczne atrakcje dodatkowe.

Bormio - wyjazd na narty do Włoch

 

Bormio leży na wysokości 1225 m n.p.m., u podnóża góry Valecetta (3148 m n.p.m.). To zabytkowe miasteczko, ulokowane u zbiegu trzech dolin: Valdidentro, Valdisotto i Valfurva, przez cały rok pełne jest turystów z całego świata. Przybywają tu zwabieni walorami narciarskimi oraz:

  • romantyczną atmosferą zabytkowego centrum,

  • wspaniałym życiem nocnym,

  • oraz kąpielami w najgorętszych we Włoszech źródłach termalnych (do 41 st. C!).

Przy centralnej Via Roma znajduje się wiele stylowych sklepików, kawiarenek i restauracji oferujących regionalną, lombardzką kuchnię. Wolny czas można spędzać także na jednym z basenów czy lodowisk Bormio, a także w licznych restauracjach i dyskotekach. 


Do Bormio na narty!

W sezonie zimowym, Bormio kusi jednak turystów przede wszystkim słynną stacją narciarską. Turystów szukających miejsca wyjazdu na narty, przyciągają tu zróżnicowane, doskonale przygotowane stoki narciarskie, na których swe umiejętności doskonalić może każdy.

Najambitniejsze trasy znajdują się na Cima Bianca – liczą ok. 10 km długości, o różnicy poziomów ponad 1700 m! Część z nich wykorzystywanych jest w Pucharze Świata.

Dobre warunki śniegowe, niezapomniane pejzaże oraz przystępne ceny powodują, że Włosi nazywają to miejsce "Przełęczą do raju".

Trasy / wyciągi Bormio (ok. 2 400 osób/h, 35 km, 8 wyciągów)Livigno

 

Livigno leżące na wysokości 1816 m n.p.m., różni się od starych, malowniczych miejscowości doliny Alta Valtellina. Jeszcze do niedawna miasteczko znane było jedynie włoskim turystom; a dojazd do zagubionego pośród górskich szczytów Livigno, był ze względów pogodowych możliwy tylko przez 3 miesiące w roku.

Dzięki wybudowaniu nowoczesnej drogi dojazdowej oraz tamy na rzece Inn tworzącej sztuczne jezioro, dzisiejsze Livigno kusi wręcz kosmopolityczną atmosferą. W podobnym czasie wykuto słynny tunel "La Drossa", którym rokrocznie przejeżdżają tłumy turystów, skracając w ten sposób drogę z północnej Europy do Włoch (tunel leży na granicy włosko- szwajcarskiej). Także z Polski najkrótsza droga do Livigno wiedzie właśnie przez ten tunel.

Nazywane "Włoskim Tybetem" Livigno, to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach. Dzięki doskonałym warunkom śniegowym i specyficznemu mikroklimatowi, dobry na narty śnieg utrzymuje się tu przez długie miesiące - nawet do kwietnia.Co Livigno może zaoferować turystom przybywającym na narty?

  • Livigno to najprawdziwszy raj dla narciarzy - dostępna tu są:

  • świetna sieć wyciągów prowadzących aż do przełęczy Trepalle,

  • zróżnicowane trasy zjazdowe,

  • a także bardzo ciekawe szlaki biegowe.

Region narciarski obsługuje ok. 33 wyciągów, a zróżnicowane trasy o łącznej długości 110 km (w tym 40 km tras typu cross-country) zaspokoją nawet najbardziej wybrednych miłośników białego szaleństwa.

Trasy / wyciągi Livigno (ok. XXX osób/h, 110 km, 33 wyciągi) 

Dodatkowe rozrywki to wędrówki na rakietach śnieżnych czy przejażdżki skuterem śnieżnym lub psim zaprzęgiem po zamarzniętym jeziorze.

Wieczorami na turystów czekają liczne bary, puby, restauracje, winiarnie i dyskoteki.

Livigno znane jest również ze strefy wolnocłowej, oferującej tanią benzynę, alkohole, markowy sprzęt sportowy oraz kosmetyki.

Narty Włochy - informacje praktyczne

  • Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Włoskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

  • Wybierając się na urlop do Włoch z laptopem warto zabrać ze sobą uniwersalną przejściówkę do gniazdek. Włosi są bowiem jednym z niewielu państ Unii które oficjalnie nie stosują standardów CENELEC. Wtyczki Euro z cienkim bolcem pasuję do tutejszych gniazdek, ale te z grubszymi bolcami już nie.

  • Warto pamiętać, że we wszystkich włoskich regionach dzieci do 14 roku życia mają obowiązek jazdy na nartach w kasku. Za wyposażenie dziecka w kask odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie. Za nieprzestrzeganie tego obowiązku opiekun może zapłacić do 150 EUR mandatu. Pełnoletni narciarze nie mają obowiązku jazdy na nartach w kasku, ale ze względów bezpieczeństwa jest on zalecany.

Od 1 maja 2004 roku, czyli od akcesji Polski do Unii Europejskiej, osoby opłacające składki na Narodowy Fundusz Zdrowia i wyjeżdżające w celach turystycznych do krajów Unii Europejskiej, mają dostęp do tamtejszej publicznej opieki medycznej na takich samych warunkach jak mieszkańcy danego kraju. Pomoc udzielana jest na podstawie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego Niebieska, plastikowa Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego z Narodowego Funduszu Zdrowia uprawniająca do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w innych państwach członkowskich jest niekiedy dokumentem bardziej rozpoznawalnym od ubezpieczenie wykupionego w firmie ubezpieczeniowej. Warto więc wybrać tę kartę z NFZ przed wyjazdem i mieć ją ze sobą podczas imprezy. Dokument ten wydawany jest bezpłatnie, najczęściej od ręki w regionalnym oddziale NFZ.


W razie braku karty EKUZ może się zdarzyć, że w momencie wystąpienia nagłego wypadku osoba poszkodowana będzie musiała zapłacić gotówką za koszty leczenia na miejscu i dopiero po powrocie starać się o zwrot poniesionych kosztów. Niestety nie zależy to od rodzaju ubezpieczenia, ale od zagranicznej placówki medycznej, która udziela pomocy. Karta EKUZ często rozwiązuje ten problem.

_______________________________________biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.