Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Alta Pusteria "Hotel *** DOLOMITEN" Włochy Wczasy samolotem
 
miejscowość:
Alta Pusteria - Monguelfo
kraj:
Włochy Narty
region:
Narty Włochy Wycieczki
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
11.01.20 - 18.01.20
cena za osobę:
790.00 EUR 738 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Typ wyjazdu:
Hotele 3 gwiazdkowe, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Cena zawiera:

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/snowboardowe spakowane w bagażu głównym), transfer lotnisko-hotel-lotnisko * korzystanie z centrum wellness (sauny „Tyrolean Stube”, biosauny, kabiny na podczerwień, łaźni parowej, Kneippu) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * odpłatności za korzystanie z masaży
Dodatkowe informacje:
wylot z: Warszawa (zależnie od terminu)
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 2 os.
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

W ciągu dnia poznawaj najpiękniejsze tereny narciarskie Dolomitów, a wieczorem zregeneruj siły w centrum wellness. 

Położenie

hotel usytuowany w pięknym alpejskim miasteczku Monguelfo, ok. 10 km od stacji Kronplatz, 18 km od wyciągów Alta Pusteria, ok. 40 km od  Cortiny d’Ampezzo. Na stoki można się dostać pociągiem "Ski Pusteria Express", stacja kolejowa ok.200 m od hotelu.

Hotel

rodzinnie prowadzony obiekt pozwoli spędzić niezapominanie narciarskie wakacje. Dodatkowo niewielkie centrum wellness oraz dania tradycyjnej kuchni tyrolskiej i śródziemnomorskiej dodadzą smaku wypoczynkowi. Oficjalna kategoria ***.

Hotel nie posiada usprawnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 

Pokoje

2-osobowe pokoje typu comfort (ok.26m2) wykończone drewnem, w każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem i ogrzewaniem podłogowym, suszarka do włosów, TV sat, telefon, sejf, Wi-Fi (tylko w wspólnych częciach obiektu - gratis). Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness (sauna „Tyrolean Stube”, biosauna, kabina na podczerwień, łaźnia parowa, Kneipp, masaże (odpłatnie);  narciarnia, restauracja, lobby, darmowy parking (ilość miejsc ograniczona), łóżeczko dla dziecka (10 eur/dziennie).

Po nartach

w hotelu czeka na narciarzy relax w centrum wellness. Przy głównej ulicy Monguelfo rozlokowały się kawiarnie i sklepy. Najbliższa dyskoteka w Villabassa (ok. 6,5 km). Polecamy także wyjazd do Aquaparku w San Candido (ok. 15 km).

Kuchnia

śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie. Kuchnia regionalna, włoska i międzynarodowa. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu sugerujemy zakup karnetu Alta Pusteria umożliwiającego jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce (ok. 101 km tras) lub karnet 6x Dolomiti Superski, który upoważnia do szusowania na wszystkich 12 stacjach regionu: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta (ok.1200 km tras).

Dogodne dojazdy do stoków zapewnia darmowa lokalna kolejka „Ski Pusteria Express”. Najbliższa stacja Welsberg/Monguelfo oddalona jest o ok. 200 m od hotelu. Dodatkowo goście hotelu Dolomiten mogą bezpłatnie korzystać z przechowalni nart na stacji  Welsberg/Monguelfo (1 szafka przeznaczona jest dla 2 osób).

Do najbliższej stacji narciarskiej – Kronplatz (ok.10 km) można dostać się kursującym co 30 minut pociągiem, dojeżdżając do stacji kolejowej Percha/Perca (Kronplatz). Tuż obok niej (ok. 20 m) znajduje się gondolka kompleksu Kronplatz.

Bezpośredni pociąg kursuje też co 30 minut do stacji narciarskiej 3 Zinnen (kierunek przeciwny niż na Kronplatz). Należy wysiąść na stacji  kolejowej Vierschach/Versciaco (Sextner Dolomiten). Tuż obok niej (ok. 50 m) znajduje się gondolka kompleksu Sextner Dolomiten (3 Zinnen).

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie,  obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych :
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera

usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym), transfer lotnisko-hotel-lotnisko * korzystanie z centrum wellness ( sauny „Tyrolean Stube”, biosauny, kabiny na podczerwień, łaźni parowej, Kneippu) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * podatek VAT. 

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * odpłatności za korzystanie z masaży

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €) * łóżeczko dla dziecka (10eur/dziennie).

Dodatkowe opłaty i inne koszty

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,7 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 r.ż.).

Najważniejsze cechy hotelu

Centrum wellness
Super cena!
Ski train Val Pusteria-Kronplatz

Uwaga

Karnet 6x Alta Pusteria umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

Karnet 6x Dolomiti Superski  umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. Karnet bez zniżki.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich  - Odbiór karnetów na podstawie voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej wskazanej w dokumencie. W przypadku braku voucheru, karnet nie zostanie wydany. Dla karnetu Junior i Senior przy odbiorze, konieczne jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia. W przeciwnym razie klient zobowiązany jest do dopłaty do pełnej ceny karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - 

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - 
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

UWAGARezydent na telefon - każdy klient przed wyjazdem, otrzymuje nr telefonu do rezydenta.
Rezydent nie stacjonuje w Alta Pusteria.

Ogólny opis regionu

Trzy wyniosłe kamienne szczyty Tre Cime (3003 m n.p.m.) są symbolem Alta Pusterii. Ta położona na północnym krańcu Dolomitów dolina jest miejscem, gdzie wyjątkowo wyraźnie widać przenikanie się wpływów północy i południa. Krzyżują się tu ważne szlaki komunikacyjne: pierwszy z nich wiedzie wzdłuż głównej grani Alp od Klagenfurtu przez leżące tuż za granicą austriacko włoską Dobbiaco, Brunico (stacja narciarska Kronplatz) do Brixen (Bressanone) w dolinie Adygi. Z kolei droga biegnąca na południe od Dobbiaco prowadzi poprzez pobliską Cortinę d’Ampezzo do Wenecji. Zarówno niższa część doliny Pusteria ze stolicą w Brunico jak i Alta Pusteria to fragment historycznej krainy Tyrol Południowy należącej do 1919 r. do Austrii. Obecnie Sudtirol – Alto Adige to autonomiczny region włoski, którego ludność – niezależnie od tego, że częściej mówi po niemiecku niż włosku nie uważa się ani za Włochów ani za Austriaków lecz za Tyrolczyków. Nazwy miejscowe podawane są w 2 – oficjalnie równouprawnionych językach, w świetnej miejscowej kuchni krzyżują się wpływy włoskie i północne, a nawet ci, których pierwszym językiem jest niemiecki przeklinają po włosku.

Mapy

Mapa regionu Alta Pusteria kliknij

Kamery

Alta Pusteria kliknij

Stacje narciarskie

DOLOMITI DI SESTO/ ALTA PUSTERIA
Jeden z 12 regionów wchodzących w skład obszaru Dolomiti Superski (ponad 1200 km tras i 450 wyciągów). Do dyspozycji narciarzy ponad 80 km tras i 31 wyciągów w kilku niezależnych ośrodkach. Największym i najatrakcyjniejszym z nich jest niewątpliwie Mt. Elmo z nowoczesną infrastrukturą narciarską, w tym koleją linową, gondolą, wyciągami krzesełkowymi i ponad 21 km tras. O atrakcyjności tej stacji decydują długie, niemal 5 km trasy czarne i czerwone, prowadzące ze szczytu góry Elmo (2200 m n.p.m.) do stacji początkowej (1120 m n.p.m.). Mniej zaawansowani narciarze mają do dyspozycji kilka łatwiejszych i krótszych tras.
 Dzięki Ski train "Val Pusteria express" można dojechać ze stacji Dobbiaco do stacji Ried-Plan de Corones w miejscowości Perca, skąd jest połączenie bezpośrednio z peronu gondolką z trasami zjazdowymi.

Ogółem 101 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 6, wyciągi krzesełkowe; 7, orczyki; 19
Trasy - 17% trudnych, 68% średnich, 15% łatwych; sztuczne naśnieżanie; 95% tras
Przepustowość wyciągów; 32 000 os./godz.

Karnety narciarskie

Karnet Alta Pusteria cennik oficjalny

Karnet umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

KARNET ALTA PUSTERIA 6 DNI

 11.01.2020 - 24.01.2020
04.04.2020 - 09.04.2020

21.12.2019 - 27.12.2019
07.01.
2020 - 10.01.2020
25.01.2020 - 31.01.2020
28.03.2020 - 03.04.2020

28.12.2019 - 06.01.2020
01.02.2020 - 27.03.2020
10.04.2020 - 12.04.2020

Dorośli

213 €235 €260 €

Junior ur. po 30.11.2003

129 €

141 €

147 €

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

gratis

Seniorzy ur. przed 23.11.1954

168 €

184 €

198 €

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Narty Włochy Wycieczki
trasy dolomity

Alta Pusteria - oferty wyjazdów na zimę, hotele, apartamenty, noclegi, stacje narciarskie i wyciągi, free ski, narty i snowboard.
Na narty free ski Alta Pusteria Włochy. Wyjazdy na narty na snowboard, wyjazdy naraciarskie, snowbordowe.Wybierz się do Alta Pusteria na narty. Najlepsze stoki i hotele czekają. Wejdź i zarezerwuj już dziś!


Zapraszamy na narty do Włoch, Najlepsze oferty narciarskie w jednym miejscu. Sprawdz juz dzis nasze Promocje narciarskie.

Wyszukiwania podobne do narty włochy

> narty włochy 2013

> narty włochy autokarem

> narty włochy last minute

> narty dolomity

> narty włochy apartamenty

> narty włochy madonna

> narty włochy samolotem

> narty włochy freeski

> apartamenty austria narty

> narty włochy apartamenty livigno

> narty włochy livigno

> narty austria

> narty we włoszech

> narty dolomity

> narty słowacja

> narty włochy 2013


Wyjazdy na narty Alta Pusteria. Alta Pusteria to duży region narciarki położony w północnej części Dolomitów. W jego skład wchodzi 7 mniejszych ośrodków narciarskich...


Narty Dolomity. Dolomity są aktualnie najbardziej popularne wśród amatorów śnieżnego szaleństwa. Od głównej grani Alp oddziela je Dolina Pustertal (Val Pusteria), granicą zachodnią jest dolina Valle Isarco, a południową Val di Fiemme. Najwyższym szczytem Dolomitów jest Marmolada pokryta w całości lodowcem.


Kronplatz - Alta Pusteria: dwie bardzo nowoczesne stacje w północnych Dolomitach, o niezwykle malowniczym położeniu, super nowoczesnej sieci wyciągów i najnowocześniejszych metodach utrzymania i pielęgnowania pokrywy śnieżnej. Bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, usługowe oraz rekreacyjne to z pewnością ogromne zalety tych ośrodków narciarskich. Tutaj możecie połączyć narciarskie szaleństwo z szaloną zabawą, muzyką oraz doskonałą słoneczną pogodą.

Największe stacje narciarskie w tym regionie to: Plan de Corones (Kronplatz) - stacja ta posiada głównie bardzo szybkie i nowoczesne wyciągi gondolowe oraz krzesełka o olbrzymiej przepustowości, tutejsze t
rasy narciarskie są bardzo zróżnicowane, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: od pięknych, kilkukilometrowych tras niebieskich, przez czerwone - dla średnio i zaawansowanych narciarzy, aż po wspaniałe cztery czarne trasy dla wytrawnych i bardzo wymagających narciarzy o długości 12 kilometrów. Alta Pusteria z kolei gwarantuje malownicze i niezatłoczone stoki narciarskie, to właśnie tutaj znajduje się jedna z najpiekniejszych tras w Dolomitach - trasa z Mont Elmo. Będąc tutaj szusować będziecie równiez w Olimpijskiej Cortinie d'Ampezzo - zimowej stolicy Włoch - gdzie z tras po których ścigali się olimpijczycy rozciągają się niezapomniane widoki.

Alta Pusteria: Nowoczesne stacja w północnych Dolomitach o niezwykle malowniczym położeniu, super nowoczesnej sieci wyciągów i najnowocześniejszych metodach utrzymania i pielęgnowania pokrywy śnieżnej. Bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, usługowe oraz rekreacyjne to z pewnością ogromne zalety tego ośrodka narciarskiego. Tutaj możecie połączyć narciarskie szaleństwo z szaloną zabawą, muzyką oraz doskonałą słoneczną pogodą. Alta Pusteria gwarantuje malownicze i niezatłoczone stoki narciarskie, to właśnie tutaj znajduje się jedna z najpiekniejszych tras w Dolomitach - czerwona trasa z Mont Elmo. Narty w Alta Pusteria to relaks w pełnym tego słowa znaczeniu oraz niezapomniane widoki i atmosfera.

Jeśli wybieramy się na narty do Włoch Dolomity z całą pewnością nas nie zawiodą. To istny raj dla miłośników wyjazdów narciarskich. Aktualnie każde biuro turystyczne udziela pełnych informacji o kurortach znajdujących się w Dolomitach. Mowa tu oczywiście o noclegach, szkółkach narciarskich oraz cenach wyciągów. Dolomity zajmują obszar 12 regionów górskich i obejmują ok. 1.200km tras zjazdowych, nic więc dziwnego, że co roku ze względu na szeroką ofertę są oblegane przez turystów. Trzeba też pamiętać, że góry są obecnie rejonem dwujęzycznym. Dolomity leżą w krainie geograficznej, która przez lata należała do Austrii.
Rejonami i stacjami cieszącymi się największą popularnością są min. Kronplatz, Val di Sole, Madonna di Campiglio, Sestriere, Val di Fiemme i Val di Fassa.


Sprawdź najnowsze oferty na snowboard i deskę we Włoszech.  Narty we Włoszech, wyjazdy narciarskie, polecamy wyjazd na narty i snowboard. Włochy są do tego idealnym miejscem

biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.