Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Alta Pusteria "Hotel *** TOBLACHERHOF" Włochy Wczasy samolotem
 
miejscowość:
Alta Pusteria - Dobbiaco
kraj:
Włochy Narty
region:
Narty Włochy Wycieczki
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
18.01.20 - 25.01.20
cena za osobę:
671.00 EUR 619 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 8:
530 EUR
Typ wyjazdu:
Hotele 3 gwiazdkowe, hotel blisko wyciągów narciarskich, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Cena zawiera:

7 noclegów * 7xśniadania i obiadokolacje * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transfer do wyciągów wg programu narciarskiego (dotyczy oferty autokarowej) *  transport do hotelu wg wybranej oferty * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.
Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * odpłatności za korzystanie z solarium * transferów do wyciągów dla dojazdu własnego i samolotu * karnetu.
Dodatkowe informacje:
wylot z: Warszawa (zależnie od terminu)
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 2 os.
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

 Super cena, dobry standard oraz bliskość wyciągów - to największe atuty tej oferty.

Położenie

hotel usytuowany w pięknym alpejskim miasteczku Dobbiaco, ok.7 km od wyciągów Alta Pusteria (Mt. Elmo), 18 km od stacji Kronplatz (Olang/Valdaora), ok. 33 km od  Cortiny d’Ampezzo. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się mniejsze stacje regionu Alta Pusteria: wyciągi w Dobbiaco Rienza ok. 500 m od hotelu (3 trasy narciarskie), wyciągi w San Candido 5 km od hotelu (6 tras narciarskich).  Do stacji  Ski Train "Val Pusteria Express" usytuowanej  w odległośći ok.700 m od hotelu dojazd city busem (gratis) - przystanek ok. 200 m od hotelu.

Hotel

rodzinnie prowadzony obiekt pozwoli spędzić niezapominanie narciarskie wakacje. Dodatkowo niewielkie centrum wellness oraz dania tradycyjnej kuchni tyrolskiej i śródziemnomorskiej dodadzą smaku wypoczynkowi. Oficjalna kategoria ***.

Pokoje

2-, 3-,4-osobowe pokoje wykończone drewnem, w każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, TV sat, telefon, Wi-Fi (gratis). Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness: sauna, łaźnia turecka, Kneipp, jacuzzi, solarium (dodatkowo płatne); restauracja, bar, lobby, sala TV, Wi-Fi (gratis), winda, narciarnia, parking, sejf (na recepcji).

Po nartach

przy głównej ulicy Dobbiaco rozlokowały się bary i sklepy. Najbliższa dyskoteka w Villabassa (4 km). Polecamy także wyjazd do Aquaparku w San Candido (5 km).

Kuchnia

śniadania – bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Kuchnia włoska i tyrolska. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu w niedalekiej odległości od stoków Alta Pusteria oraz bardzo dobre połączenie poprzez Ski train z pozostałymi stacjami Alta Pusteria oraz Kronplatz (klienci hotelu Toblacherhof otrzymują  mobil card, dzięki której wszystkie dojazdy ski train są gratis). Dla tych narciarzy, którzy pragną poszusować po stokach stacji Kronplatz odpowiedni będzie karnet 6x Dolomiti Superski, który upoważnia do szusowania na wszystkich 12 stacjach regionu: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie,  obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych :
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera

usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej oferty * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm, narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * odpłatności za korzystanie z solarium

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,8 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 r.ż.).

Najważniejsze cechy hotelu

Centrum wellnes
Super cena!
Ski train Val Pusteria-Kronplatz

Uwaga

Karnet 6x Alta Pusteria umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

Karnet 6x Dolomiti Superski  umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. Karnet bez zniżki.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich  - Odbiór karnetów na podstawie voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej wskazanej w dokumencie. W przypadku braku voucheru, karnet nie zostanie wydany. Dla karnetu Junior i Senior przy odbiorze, konieczne jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia. W przeciwnym razie klient zobowiązany jest do dopłaty do pełnej ceny karnetu.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - 

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - 
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

UWAGARezydent na telefon - każdy klient przed wyjazdem, otrzymuje nr telefonu do rezydenta.
Rezydent nie stacjonuje w Alta Pusteria.

Ogólny opis regionu

Trzy wyniosłe kamienne szczyty Tre Cime (3003 m n.p.m.) są symbolem Alta Pusterii. Ta położona na północnym krańcu Dolomitów dolina jest miejscem, gdzie wyjątkowo wyraźnie widać przenikanie się wpływów północy i południa. Krzyżują się tu ważne szlaki komunikacyjne: pierwszy z nich wiedzie wzdłuż głównej grani Alp od Klagenfurtu przez leżące tuż za granicą austriacko włoską Dobbiaco, Brunico (stacja narciarska Kronplatz) do Brixen (Bressanone) w dolinie Adygi. Z kolei droga biegnąca na południe od Dobbiaco prowadzi poprzez pobliską Cortinę d’Ampezzo do Wenecji. Zarówno niższa część doliny Pusteria ze stolicą w Brunico jak i Alta Pusteria to fragment historycznej krainy Tyrol Południowy należącej do 1919 r. do Austrii. Obecnie Sudtirol – Alto Adige to autonomiczny region włoski, którego ludność – niezależnie od tego, że częściej mówi po niemiecku niż włosku nie uważa się ani za Włochów ani za Austriaków lecz za Tyrolczyków. Nazwy miejscowe podawane są w 2 – oficjalnie równouprawnionych językach, w świetnej miejscowej kuchni krzyżują się wpływy włoskie i północne, a nawet ci, których pierwszym językiem jest niemiecki przeklinają po włosku.

Mapy

Mapa regionu Alta Pusteria kliknij

Kamery

Alta Pusteria kliknij

Stacje narciarskie

DOLOMITI DI SESTO/ ALTA PUSTERIA
Jeden z 12 regionów wchodzących w skład obszaru Dolomiti Superski (ponad 1200 km tras i 450 wyciągów). Do dyspozycji narciarzy ponad 80 km tras i 31 wyciągów w kilku niezależnych ośrodkach. Największym i najatrakcyjniejszym z nich jest niewątpliwie Mt. Elmo z nowoczesną infrastrukturą narciarską, w tym koleją linową, gondolą, wyciągami krzesełkowymi i ponad 21 km tras. O atrakcyjności tej stacji decydują długie, niemal 5 km trasy czarne i czerwone, prowadzące ze szczytu góry Elmo (2200 m n.p.m.) do stacji początkowej (1120 m n.p.m.). Mniej zaawansowani narciarze mają do dyspozycji kilka łatwiejszych i krótszych tras.
 Dzięki Ski train "Val Pusteria express" można dojechać ze stacji Dobbiaco do stacji Ried-Plan de Corones w miejscowości Perca, skąd jest połączenie bezpośrednio z peronu gondolką z trasami zjazdowymi.

Ogółem 101 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 6, wyciągi krzesełkowe; 7, orczyki; 19
Trasy - 17% trudnych, 68% średnich, 15% łatwych; sztuczne naśnieżanie; 95% tras
Przepustowość wyciągów; 32 000 os./godz.

Karnety narciarskie

Karnet Alta Pusteria cennik oficjalny

Karnet umożliwia jazdę na stacjach: Monte Elmo, Monte Baranci, Val Comelico, Waldheim, Dobbiaco Rienza, Braies, Passo Monte Croce. Łącznie 101 km tras.

KARNET ALTA PUSTERIA 6 DNI

07.01-02.02.2019
17.03-07.04.2019

23.12-06.01.2019
03.02-16.03.2019

Dorośli

242 €269 €

Junior ur. po 30.11.2003

170 €

189 €

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

Seniorzy ur. przed 23.11.1954

218 €

242 €

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Alta Pusteria - Dobbiaco
hotele apartamenty włochy

Terminy Free Ski. Promocje i aktualności. Narty, snowboard, biało szalaeństwo z dagatravel.pl - Narty Free Dagatravel.pl, Terminy Free Ski. Sprawdź najnowsze oferty na zimę 2012 i 2013;. Narty i snowboard z biurem podróży. Promocje i Aktualności, Freeski  zima, narty, włochy, Hotele i Apartamenty, deska, snowboard, oferty, ski, promocje, aktualności, freeski

Terminy Free Ski Włochy Narty 2017

Free Ski to promocyjne tygodnie, w których oprócz miejsc noclegowych, otrzymujecie Państwo skipass w cenie.
Poniżej znajdziecie Państwo terminy objęte promocją:

Free Ski VAL DI SOLE Narty Włochy

03.12 - 11.12.2017 - Ski Start (w zależności od hotelu/rezydencji - pobyty 4-7 dniowe)

11.12 - 18.12.2017- Free Ski 7 dni

18.12 - 25.12.2017 - Free Ski 7 dni

07.01 - 14.01.2017 - Turbo Week (w zależności od hotelu/rezydencji - pobyty 6-7 dniowe)

17.03 - 24.03.2017 - Free Ski 7 dni

24.03 - 31.03.2017 - Free Ski 7 dni

07.04 - 14.04.2017 - Free Ski 7 dni

Free Ski VAL DI FIEMME Narty włochy

03.12 - 10.12.2017 - Free Ski 7 dni

10.12 - 17.12.2017 - Free Ski 7 dni

17.12 - 24.12.2017 - Free Ski (w zależności od hotelu/rezydencji - pobyty 6-7 dniowe)

17.03 - 24.03.2017 - Free Ski 7 dni

24.03 - 31.03.2017 - Free Ski 7 dni

31.03 - 07.04.2012 - Free Ski 7 dni (w wybranych obiektach)

Free Ski LIVIGNO Narty Włochy

26.11 - 03.12.2017 - Free Ski 7 dni

03.12 - 10.12.2017 - Free Ski 7 dni

10.12 - 17.12.2017 - Free Ski 7 dni

17.12 - 24.12.2017 - Free Ski 7 dni

14.04 - 21.04.2017 - Free Ski 7 dni

21.04 - 28.04.2017 - Free Ski 7 dni

28.04 - 05.05.2017 - Free Ski 7 dni (w wybranych obiektach)


Dobbiaco to niewielkie miasteczko zwane „Bramą Dolomitów“, położone na wysokości 1256 m n.p.m., niedaleko Kronplatz i Cortina d’Ampezzo. Leży w dolinie Alta Val Pulsteria, na okraju praków narodowych Sesto i Fanes-Senes-Braies.
 Do dzisiaj zachował się tradycyjny, górski charakter miejscowości. Na przybywających w te strony turystów czekają wspaniałe, charakterystyczne dla regionu, dobre restauracje, liczne sklepy, bary, lodowisko publiczne oraz liczne hotele i apartamenty. Wrażenie robi piękny zabytkowy rynek z barokowym kościołem w środku miasteczka.
 Trasy narciarskie w obrębie Dobbiaco wchodzą w skład ośrodka narciarskiego Dolomiti di Sesto. Przy zakupie jednego biletu, można korzystać z 77 km tras. Poza tym jest centrum narciarstwa biegowego i oferuje miłośnikom tego sportu 200 km tras.

Jak dojechać do Włoch na narty?

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu...

Odległość do Włoskich stoków wbrew pozorom nie jest zastraszająco duża. Z większości miast Polski można ją pokonać w ciągu jednego dnia. Poniżej przygotowaliśmy trzy warianty dojazdu oraz kilka pomocnych uwag dotyczących podróżowania przez poszczególne kraje Europy.

Na dobry początek

Przed podróżą dobrze sprawdzić podstawowe rzeczy, które mogą okazać się niezbędne podczas podróży takie jak: apteczka, kamizelka odblaskowa (obowiązkowa w Austrii), mapa drogowa, dokumenty. Warto przed drogą sprawdzić pogodę na trasie weather.icm.edu.pl oraz na miejscu www.3bmeteo.com lub www.meteotrentino.it. W celu zaplanowania optymalnej drogi polecamy sprawdzić ją na serwisie www.de.map24.com.

Opony zimowe i łańcuchy na koła?

Znaczną część drogi pokonujemy autostradami, gdzie łańcuchy nie są nam przydatne (UWAGA: od 2008 roku w sezonie zimowym na autostradach w Niemczech jest nakaz używania opon zimowych za ich brak można otrzymać mandat). Wszystkie drogi dojazdowe do naszych ośrodków są dobrze utrzymywane przez służby drogowe i po każdych opadach śnieg jest w błyskawicznym tempie usuwany do asfaltu. Mimo to zalecamy zaopatrzyć się w łańcuchy, gdyż w przypadku obfitych opadów śniegu, okażą się one niezbędne, aby dotrzeć do wybranego miejsca. Ponadto nie posiadając ich, narażacie się Państwo na to, że podczas opadów nie zostaniecie wpuszczeni przez odpowiednie władze na górskie drogi we Włoszech.

Ile to kosztuje - czyli gdzie tankować i jakie są opłaty po drodze?

Podstawowym kosztem jest cena paliwa. Najtańsze jest ono oczywiście w Polsce, więc warto przed granicą dotankować. Najdroższe paliwo jest w Niemczech i we Włoszech, a zatem lepiej napełnić bak przejeżdżając przez Austrię (ewentualnie Słowacja, Czechy).

Kolejnym kosztem są opłaty za autostrady: Niemcy - bezpłatnie, Austria - Vinieta 7,8 € na 10 dni, Słowacja - Vinieta 150 koron 7 dni, (uwaga sobota - sobota to w sumie 8 dni), Włochy opłaty za przejechany dystans (od Brennero do Trento ok 9 €). Dodatkowym kosztem jest przekroczenie przełęczy Brennero - 8€ za samochód osobowy w jedną stronę.

Należy liczyć, że średni koszt dojazdu i powrotu wynosi ok 200 pln na osobę przy 4 osobach w samochodzie.

Dla tych co na gazie

Na terenie Włoch, Czech i Słowacji nie powinno być problemu z tankowaniem gazu, gdyż jest tam dużo stacji, a system tankowania jest identyczny jak w Polsce. Więcej trudności napotkamy w Austrii i Niemczech. Co prawda z roku na rok zwiększa się ilość stacji na autostradzie, gdzie można zatankować gaz, lecz mimo to ciągle wiele z nich mieści się przy autostradach i żeby z nich skorzystać trzeba wiedzieć jaki zjazd obrać. Pomocna w tym może być niemiecka strona ze spisem wszystkich stacji na terenie Niemiec i Austrii - www.gas-tankstellen.info. Cena gazu kształtuje się na poziomie 0,5 - 0,75 € za litr. Uwaga: w Niemczech gaz tankuje się samodzielnie więc warto mieć ze sobą rękawice robocze. W przypadku, gdy na stacji mają inny system tankowania, należy użyć specjalnego adaptera (Auto Gas Adapter), który można otrzymać w kasie.wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  
Narty Włochy Wycieczki
trasy dolomity

Alta Pusteria - oferty wyjazdów na zimę, hotele, apartamenty, noclegi, stacje narciarskie i wyciągi, free ski, narty i snowboard.
Na narty free ski Alta Pusteria Włochy. Wyjazdy na narty na snowboard, wyjazdy naraciarskie, snowbordowe.Wybierz się do Alta Pusteria na narty. Najlepsze stoki i hotele czekają. Wejdź i zarezerwuj już dziś!


Zapraszamy na narty do Włoch, Najlepsze oferty narciarskie w jednym miejscu. Sprawdz juz dzis nasze Promocje narciarskie.

Wyszukiwania podobne do narty włochy

> narty włochy 2013

> narty włochy autokarem

> narty włochy last minute

> narty dolomity

> narty włochy apartamenty

> narty włochy madonna

> narty włochy samolotem

> narty włochy freeski

> apartamenty austria narty

> narty włochy apartamenty livigno

> narty włochy livigno

> narty austria

> narty we włoszech

> narty dolomity

> narty słowacja

> narty włochy 2013


Wyjazdy na narty Alta Pusteria. Alta Pusteria to duży region narciarki położony w północnej części Dolomitów. W jego skład wchodzi 7 mniejszych ośrodków narciarskich...


Narty Dolomity. Dolomity są aktualnie najbardziej popularne wśród amatorów śnieżnego szaleństwa. Od głównej grani Alp oddziela je Dolina Pustertal (Val Pusteria), granicą zachodnią jest dolina Valle Isarco, a południową Val di Fiemme. Najwyższym szczytem Dolomitów jest Marmolada pokryta w całości lodowcem.


Kronplatz - Alta Pusteria: dwie bardzo nowoczesne stacje w północnych Dolomitach, o niezwykle malowniczym położeniu, super nowoczesnej sieci wyciągów i najnowocześniejszych metodach utrzymania i pielęgnowania pokrywy śnieżnej. Bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, usługowe oraz rekreacyjne to z pewnością ogromne zalety tych ośrodków narciarskich. Tutaj możecie połączyć narciarskie szaleństwo z szaloną zabawą, muzyką oraz doskonałą słoneczną pogodą.

Największe stacje narciarskie w tym regionie to: Plan de Corones (Kronplatz) - stacja ta posiada głównie bardzo szybkie i nowoczesne wyciągi gondolowe oraz krzesełka o olbrzymiej przepustowości, tutejsze t
rasy narciarskie są bardzo zróżnicowane, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: od pięknych, kilkukilometrowych tras niebieskich, przez czerwone - dla średnio i zaawansowanych narciarzy, aż po wspaniałe cztery czarne trasy dla wytrawnych i bardzo wymagających narciarzy o długości 12 kilometrów. Alta Pusteria z kolei gwarantuje malownicze i niezatłoczone stoki narciarskie, to właśnie tutaj znajduje się jedna z najpiekniejszych tras w Dolomitach - trasa z Mont Elmo. Będąc tutaj szusować będziecie równiez w Olimpijskiej Cortinie d'Ampezzo - zimowej stolicy Włoch - gdzie z tras po których ścigali się olimpijczycy rozciągają się niezapomniane widoki.

Alta Pusteria: Nowoczesne stacja w północnych Dolomitach o niezwykle malowniczym położeniu, super nowoczesnej sieci wyciągów i najnowocześniejszych metodach utrzymania i pielęgnowania pokrywy śnieżnej. Bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, usługowe oraz rekreacyjne to z pewnością ogromne zalety tego ośrodka narciarskiego. Tutaj możecie połączyć narciarskie szaleństwo z szaloną zabawą, muzyką oraz doskonałą słoneczną pogodą. Alta Pusteria gwarantuje malownicze i niezatłoczone stoki narciarskie, to właśnie tutaj znajduje się jedna z najpiekniejszych tras w Dolomitach - czerwona trasa z Mont Elmo. Narty w Alta Pusteria to relaks w pełnym tego słowa znaczeniu oraz niezapomniane widoki i atmosfera.

Jeśli wybieramy się na narty do Włoch Dolomity z całą pewnością nas nie zawiodą. To istny raj dla miłośników wyjazdów narciarskich. Aktualnie każde biuro turystyczne udziela pełnych informacji o kurortach znajdujących się w Dolomitach. Mowa tu oczywiście o noclegach, szkółkach narciarskich oraz cenach wyciągów. Dolomity zajmują obszar 12 regionów górskich i obejmują ok. 1.200km tras zjazdowych, nic więc dziwnego, że co roku ze względu na szeroką ofertę są oblegane przez turystów. Trzeba też pamiętać, że góry są obecnie rejonem dwujęzycznym. Dolomity leżą w krainie geograficznej, która przez lata należała do Austrii.
Rejonami i stacjami cieszącymi się największą popularnością są min. Kronplatz, Val di Sole, Madonna di Campiglio, Sestriere, Val di Fiemme i Val di Fassa.


Sprawdź najnowsze oferty na snowboard i deskę we Włoszech.  Narty we Włoszech, wyjazdy narciarskie, polecamy wyjazd na narty i snowboard. Włochy są do tego idealnym miejscem

biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.