Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Folgaria - Lavarone "Hotel *** ALPEN EGHEL" Włochy Wczasy autokarem
 
miejscowość:
Folgaria
kraj:
Włochy Narty
region:
Skipass Dolomiti Superski
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Autokar 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
01.02.19 - 10.02.19
cena za osobę:
540 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 8:
358 EUR
Typ wyjazdu:
Hotele 3 gwiazdkowe, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Cena zawiera:
7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza ( więcej szczegółów)* transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny *  podatek VAT.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * szkoleń narciarskich
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 2 os.
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

Znakomita baza wypadowa na stoki Folgaria, hotel z wellnessem - to silne atuty tego obiektu.

Hotel

komfortowy hotel z centrum wellness,  położony w miejscowości Folgaria ok. 600 m od tarsy narciarskiej Costa oraz 700 m od centrum. Przystanek kolejki- skibusa (gratis) znajduje sie naprzeciw hotelu. Oficjalna kategoria***.

Pokoje

przestronne, komfortowe 2-, 3-, 4-,5-osobowe wykończone w stylu alpejskim, posiadają łazienkę z prysznicem i WC, suszarkę do włosów;Wi-Fi gratis, TV sat, minibar (odpłatnie), sejf. Niektore pokoje 4 -osobowe posiadają  łóżko małżeńskie oraz tapczan 2-osobowy. Oddzielne łóżka na zapytanie. Część pokoi posiada balkon.
Pokoje 5 -osobowe posiadają łóżko małżeńskie, tapczan 2- osobowy, łóżko pojedyncze. Część pokoi posiada balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness z basenem zewnętrznym podgrzewanym, sauną, łaźnią turecką, mała siłownia, parking, narciarnia, bar, restauracja.

Po nartach

w centrum Folgarii znajduje się  kilka sklepów, barów/restauracji natomiast  w odległości ok.35 km znajduje się  stolica regionu  miasto Trydent z wieloma zabytkami oraz rozrywkami typu bary, sklepy, restauracje itp.

Kuchnia

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe:bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. 

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz. 21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu,  sugerujemy przeznaczyć 6 dni na stację Folgaria-Lavarone.

Cena zawiera

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza ( więcej szczegółów)* transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny *  podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * szkoleń narciarskich

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €) *  szkolenia narciarskie dla osób powyżej 16-go roku życia (szkolenia trwają 2 h dziennie) * karnet.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 2 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

Uwaga

Szkolenie dla osób powyżej 16 roku życia odbywa się 2 h dziennie. Godziny szkoleń są podawane na miejscu w pierwszym dniu pobytu. Szkolenia odbywają się w grupach 6-8 os.

Dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Folgaria Lavarone do zakupu przez naszą stronę www.

Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za keycard w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Szkolenia dla dorosłych
Blisko wyciągów
Wellness z basenem

Ogólny opis regionu

Nazwa tego regionu to zlepione nazwy dwóch niewielkich miejscowości, malowniczo położonych w południowej części Dolomitów, ok. 30 km na wschód od Trydentu. Nieco większa Folgaria, mimo swych skromnych rozmiarów (3 tysiące stałych mieszkańców) stanowi znakomite zaplecze hotelowe i wypoczynkowe. Znajdują się tutaj boiska i hale sportowe, basen, lodowisko, kino, oraz liczne sklepy, bary i restauracje.

W świecie narciarskim Folgaria - Lavarone funkcjonuje jako region Skitour dei Forti. Ta nazwa pochodzi od umocnień z okresu panowania Habsburgów i I wojny światowej, które narciarze mogą podziwiać podczas szusowania. Trasy zjazdowe (łącznie ponad 100 km) i biegowe (ok. 90 km) zlokalizowane są na płaskowyżu Alpe Cimbra, otoczonym szczytami sięgającymi ponad 2000 m n.p.m., i na okolicznych grzbietach górskich. Na całym obszarze Skitour dei Forti obowiązuje jeden karnet narciarski, region też wchodzi także w skład konsorcjum Skirama znanego głównie z Val di Sole. To znakomite miejsce na rodzinny wypoczynek: w regionie znajdziemy dużą ilość niebieskich, rodzinnych tras narciarskich, tor saneczkowy, liczne szkółki narciarskie i inne elementy bogatej infrastruktury.

Karnety narciarskie

Karnet Folgaria-Lavarone 6 dni  cennik oficjalny
Karnet umożliwia jazdę na połaczonych stokach Folgaria-Lavarone

KARNET 6 dni Folgaria-Lavarone

od 08.01-26.01.2018 i
12.03-25.03.2018

Od 27.01- 11.03.2018

Dorośli

165 €

192 €

Junior ur. po 30.11.2002

115 €

134 €

Senior ur.przed 30.11.1953

148 €

173 €

Dzieci ur. po 30.11.2010

gratis

gratis

 


Stacje narciarskie

FOLGARIA

Ośrodek Folgaria to połączone wyciągi i trasy sześciu stacji narciarskich: Fondo Grande - Francolini, Serrada, Fiorentini Costa dAgra, Ortesino - Costa, Alpe di Folgaria i Fondo Picolo. Razem do dyspozycji narciarze mają 74 km tras, położonych na wysokości 1 200 - 2 000 m n. p. m. Ośrodek ten bardzo intensywnie się rozwija, w tej chwili dysponuje 32 wyciągami (krzesełkowymi i orczykowymi) oraz nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania, które obejmuje 100% tras. Dzięki temu sezon narciarski na Folgarii trwa od listopada do kwietnia.

Do Państwa dyspozycji przygotowano 74 km tras oraz dobrze rozbudowaną sieć 22 wyciągów, która wciąż się rozwija. Dzięki sztucznemu dośnieżaniu tras oraz wysokościom dochodzącym do 2 000 m n. p. m., sezon narciarski w regionie trwa od listopada aż do kwietnia. Zakwaterowanie w Folgarii zapewnia szybkie i komfortowe dotarcie na stok - wyciągi są oddalone od miasteczka o kilkaset metrów i połączone dogodną siecią skibusów nie tylko z miasteczkiem, ale także pomiędzy poszczególnymi stacjami.

W Folgarii przeważają trasy niebieskie, doskonale nadające się do nauki jazdy. Poprowadzono je głównie w rejonach Fondo Piccolo, Francolini, Passo Coe i Costa. Trudniejsze zjazdy - czerwone trasy - można znaleźć w rejonie Fiorentini, Fondo Piccolo i Serrada. Warty uwagi jest szczyt Costa dAgra (1850 m n.p.m.), z którego rozciąga się fantastyczny widok na południowe pasma Dolomitów. Ze sczytu można zjechać niebieską trasą do Baita Tomasella lub czerwoną do Malga Piovernetta. Bodaj najtrudniejszą trasą ośrodka jest czarna trasa Martinella Nord / Agonistica, długości 1,5 km, kończąca się w Fondo Grande.

ogółem 74 km tras

sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Wyciągi

gondole i koleje linowe: 0

wyciągi krzesełkowe: 17

orczyki: 10

Trasy

8% trudnych

45% średnich

47% łatwych

LAVARONE

Mniejszy z dwóch ośrodków regionu oferuje narciarzom 30 km tras położonych na wysokości 1 180 - 1 650 m n.p.m. i obsługiwanych przez 13 wyciągów (krzesłkowych i orczyków oraz dywanowych dla dzieci). To przede wszystkim łagodne, niebieskie trasy, idealne do nauki jazdy, z pięknymi widokami na górskie jezioro Malga Larghetto i południowe Dolomity. Bardziej zaawansowani narciarze docenią kilka czerwonych tras, z których najłuższa prowadzi z Tablat do Bertoldi, oraz urozmaiconą, wymagającą czarną trasę Avez de Prinzep z Virgo Maria Perg. Aby z Folgarii dostać się na trasy Lavarone, najlepiej użyć własnego samochodu: ośrodki nie są połączone ze sobą trasami, a komunikacja skibusowa pomiędzy nimi praktycznie nie istnieje. Za to na obu ośrodkach pojedzimy na jednym karnecie, więc warto wybrać się do Lavarone choćby na jeden dzień...

ogółem 30 km tras

Wyciągi

gondole i koleje linowe: 0

wyciągi krzesełkowe: 6

orczyki: 9

Trasy

4% trudnych

13% średnich

83% łatwych

Mapy

Mapa regionu Folgaria - Lavarone

Kamery

Widoki on-line

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Skipass Dolomiti Superski

Skipass Dolomiti superski, Przewodnik po skipasach, SUPERSKI- największa karuzela narciarska w Europie w Dolomitach wschodnich. Skipassy Dolomity, Dolomiti Superski i Skirama wyjazdy na narty - Włoskie Alpy, dolomity, skipassy, wyjazdy, narty, apartamenty, hotele, włochy,alpyOferujemy zniżkowe skipassy w wybranych ośrodkach narciarskich w Dolomitach - wyjazdy indywidualne i grupowe na narty.

Dolomiti Superski, obejmuje 1200 kilometrów tras w regionach Trentino, Veneto i  Alto Adige w Dolomitach wschodnich, oferuje różną ilość dni jeżdżenia na nartach, skipassy tygodniowe, sezonowe, kombinowane i lokalne.  Skipassy na punkty, popołudniowe, rodzinne, karty magnetyczne , przechodzi sie bramki bez wyciągania karnetu.


Oferty specjalne szczególnie dla dzieci, pakiety z zakwaterowaniem , promocje to jedna z największych ofert skipassów w Europie. Zniżki dla juniorów i  bezpłatne karnety dla dzieci do 8 lat. To bardzo dobre warunki dla rodzin.


Dzięki nowej technologii  można sprawdzać wszystkie promocje i oferty na stronie www.dolomitisuperski.com , na tej samej stronie można zobaczyć wszystkie
ośrodki narciarskie Dolomitisuperski, można zobaczyć trasy, warunki meteo i sprawdzić opady śniegu.

Ośrodki narciarskie obejmujące obszar tras Dolomiti Superski Area :

  • Kronplatz

  • Civetta / Marmolada / Sellaronda

  • Tre Valli

  • Val Di Fassa

  • Arabba Sellaronda

  • Val Gardena

  • San Martino Di CastrozzaCzas narciarskich białych szaleństw minął – szkoda, ale pozostały po nim pamiątki w postaci skipassów. Dolomiti superski mają ciekawą funkcję, pozwalającą na sprawdzenie, gdzie się jeździło na nartach, nie wyrzucajcie więc ich. Dzięki nim można sobie powspominać

Na stronach serwisu www.dolomitisuperski.com, można sprawdzić w odniesieniu do czasu swoje podjazdy (którym wyciągiem, gondolką, czy orczykiem się wjeżdżało na górę) i zjazdy, w ujęciu dziennym i w totalu.

To wszystko okraszone wykresem – te zęby góra-dół śmiesznie wyglądają… Najeżdżasz na grafikę kursorem myszy, a tu pojawia się informacja jakim konkretnie jechało się wyciągiem, z podaną wysokością jego początku i końca. Chciałoby się powiedzieć po naszemu –
cool!

Przekonujesz się, że nie jeżdżąc specjalnie wyczynowo, plus niekoniecznie wiele godzin dziennie i tak wykorzystałeś przez kilka dni 89 razy wyciągi, czy orczyki, pokonałeś różnicę wysokości 20912 m, a szacowana długość przejazdów po trasach narciarskich to 135 km. Nieźle…

Niby nic – tak fajnie się jeździło, odpoczywało w restauracjach na stoku, a tu licznik nabił 135 km. Ciekawie jest tak czasami spojrzeć z boku, zimnym okiem statystyki na swoje „wyczyny” na stoku.
 

Pre-season
01.12.2012 - 22.12.2012

High season
23.12.2012 - 05.01.2013
03.02.2013 - 16.03.2013

Season
06.01.2013 - 02.02.2013
17.03.2013 - 07.04.2013 ¹

d
a
y
s

Adults

Junior
born after
01.12.96

Senior
born before
01.12.47

Adults

Junior
born after
01.12.96

Senior
born before
01.12.47

Adults

Junior
born after
01.12.96

Senior 
born before
 01.12.47

1

40,00

28,00

36,00

50,00

35,00

45,00

45,00

32,00  

41,00 

2

79,00

56,00

71,00

99,00

69,00

89,00

87,00

61,00

79,00

3

115,00

81,00

104,00

144,00

101,00

130,00

127,00

89,00

114,00

4

148,00

103,00

133,00

184,00

129,00

166,00

162,00

114,00

146,00

5

177,00

124,00

159,00

221,00

155,00

199,00

194,00

136,00

175,00

6

203,00

142,00

183,00

254,00

178,00

228,00

223,00

156,00

201,00

7

215,00

151,00

194,00

269,00

188,00

242,00

237,00

166,00

213,00

8

241,00

€ 169,00

217,00

301,00

211,00

271,00

265,00

186,00

239,00

9

266,00

186,00

239,00

332,00

232,00

299,00

292,00

205,00

263,00

10

289,00

202,00

260,00

361,00

253,00

325,00

318,00

223,00

286,00

11

311,00

218,00

280,00

389,00

272,00

350,00

342,00

240,00

308,00

12

€ 332,00

€ 232,00

€ 299,00

415,00

291,00

374,00

365,00

256,00

329,00

13

 

 

 

440,00

308,00

396,00

387,00

271,00

348,00

14

 

 

 

463,00

324,00

416,00

407,00

285,00

366,00

15

 

 

 

484,00

339,00

436,00

426,00

298,00

383,00

16

 

 

 

504,00

353,00

454,00

444,00

311,00

399,00

17

 

 

 

523,00

366,00

470,00

460,00

322,00

414,00

18

 

 

 

546,00

383,00

492,00

481,00

337,00

433,00

19

 

 

 

570,00

399,00

513,00

501,00

351,00

451,00

20

 

 

 

592,00

414,00

533,00

521,00

365,00

469,00

21

 

 

 

613,00 

429,00

552,00

540,00

378,00

486,00


Children until 8 years (born after 01.12.2004) are entitled to a free skipass for the same period (except daily, 12 days in a season and season passes) on purchase of a skipass by the adult relative. This free offer refers to "a parent for each child".tagi: wyjazdy na narty, wyjazdy narciarskie, imprezy firmowe integracyjne i motywacyjne, wyjazdy rodzinne narty, dolomity, narty włochy, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, eventy, integracja, motywacyjne,incentive, narty włochy, Narty Włochy - wyjazdy na narty we włoskie Dolomity. Doskonałe miejsca, wyjątkowe pomysły na i po nartach, wyjazdy narciarskie, koncerty, Skipassy Dolomity, Dolomiti Superski i Skirama wyjazdy na narty - Włoskie Alpy, dolomity, skipassy, wyjazdy, narty,apartamenty, hotele, włochy, alpy.
oferujemy zniżkowe skipassy w wybranych ośrodkach narciarskich w Dolomitach - wyjazdy indywidualne i grupowe na narty.biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.