Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Kronplatz-Alta Badia "Hotel *** ELISABETH" Włochy Wczasy autokarem
 
miejscowość:
Kronplatz/Alta Badia - Chienes
kraj:
Włochy Narty
region:
Wycieczki na Narty > Włochy Last Minute
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Autokar  Rozkład jazdy
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
03.01.20 - 12.01.20
cena za osobę:
512.00 EUR 442 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 8:
341 EUR
Typ wyjazdu:
Hotele 3 gwiazdkowe, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Cena zawiera:

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * w opcji samolotowej-przewóz bagażu (bagaż rejestrowany-max 20 kg/os-maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny-maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * korzystanie z centrum wellness * podatek VAT * Turystyczny fundusz gwarancyjny.
Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * korzystania z kręgielni * karnetu. 
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 2 os.
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

W bardzo korzystnej cenie otrzymujesz świetną lokalizację narciarską i porządny hotel, a wieczorna partia kręgli to doskonały pomysł na rozrywkę w gronie znajomych.

Położenie

hotel położony w miejscowości Chienes, 9 km od średniowiecznego miasteczka Brunico, 12 km od stacji narciarskiej Kronplatz. Lokalizacja hotelu umożliwia także zorganizowanie wypadu do Alta Badii (30 km) w celu wypróbowania tras tej doliny lub objechania masywu Sella dzięki słynnej karuzeli narciarskiej Sella Ronda.

Hotel

niewielki, 3-gwiazdkowy, rodzinny hotel w bardzo korzystnej cenie, oferujący wszystko, co potrzebne do udanego narciarskiego wypoczynku: bliskość znakomitej stacji narciarskiej Kronplatz, ładne pokoje, dobrą kuchnię, ale także możliwość skorzystania z sauny lub wieczornej rozrywki w hotelowej kręgielni. Oficjalna kategoria ***.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

przestronne, 2-osobowe z łóżkami małżeńskimi, a także 3- i 4-osobowe. W każdym znajdują się: łazienka z prysznicem lub wanną oraz suszarką do włosów; TV sat, sejf. Większość pokoi posiada balkony.

Do dyspozycji

centrum wellness: sauna "alpina" (zewnętrzna),sauna, jacuzzi, kabina podczerwieni, kręgielnia (odpłatnie), restauracja i niezależna sala barowa, parking, sejf w recepcji, winda, narciarnia, Wi-Fi gratis.

Po nartach

w Chienes znajduje się kilka sklepów oraz pizzeria, więcej wieczornych rozrywek – w tym dyskotekę – znajdziemy w Brunico. Dolna stacja wyciągów Brunico-Riscone słynie z organizowania bezpośrednio po nartach (bez zmiany strojów) imprez, które w sezonie często zamieniają się w huczne dyskoteki.

Kuchnia

kuchnia tyrolska, włoska i międzynarodowa. Śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 3-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (serwowane).

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

 

Program narciarski

proponujemy program narciarski 6 dni Kronplatz, do realizacji tego programu wystarczy karnet 6x Kronplatz - w specjalnie zniżkowej cenie dla naszych Klientów do zakupu nawet na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. Oszczędzasz do ok. 15 euro na karnecie!

Dojazd do stacji Kronplatz-Riscone realizowany skibusem (dla Klientów Elisabeth karta MOBILCARD gratis, do odbioru na recepcji). Ze stacji Kronplatz dogodne połączenie autobusowe (Connecting Skiers, dolna stacja gondolki Piculin – Pedraces, co 30 min) do Alta Badia. Do jazdy na Alta Badia/Sella Ronda niezbędny karnet Dolomiti Superski. Dzięki Mobil Card klienci mogą korzystać za darmo z wszystkich autobusów, skibusów w regione Alto Adige oraz z pociągu, dowożącego do stacji narciaskich Kronplatz i Val Pusteria. Z przystankami oraz rozkładem jazdy pociągu można zapoznać sie tutaj (kliknij).

Cena zawiera

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) *w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * korzystanie z centrum wellness * podatek VAT.

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * korzystania z kręgielni * karnetu. 

Dopłaty opcjonalne

 ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR) * karnet.

Dodatkowe opłaty i inne koszty

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości – ok. 1,70 Eur/os./dzień (od 13,99 lat).

Uwaga

dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety Kronplatz do zakupu przez naszą stronę www (oszczędzasz do ok.15  EUR/os.)

Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Karnet Kronplatz obejmuje teren narciarski Kronplatz między Bruneck, Olang i S.Vigilio - razem ok. 119 km tras zjazdowych.

Karnet 6x Dolomiti Superski  umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. Karnet bez zniżki.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - Odbiór karnetów na podstawie voucherów , wysyłanych do klientów  drogą elektroniczną  na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej wskazanej w dokumencie. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 EUR. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:

W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - 
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Centrum wellness
Smaczna kuchnia

Ogólny opis regionu

Alta Badia – dolina położona w sercu obszaru Dolomiti Superski, pomiędzy słynną karuzelą narciarską Sella Ronda, a stokami Kronplatzu przy miejscowościach Corvara, Colofosco, La Villa i Pedraces. Narciarze wybierają to miejsce ze względu na sławę Sella Rondy, ale przede wszystkim z powodu 130 km świetnych tras zjazdowych. Dodatkową atrakcją jest możliwość przejechania bez odpinania nart do sąsiedniej Val Gardeny. 

Kronplatz jest położony w pięknej dolinie Pustertal w sąsiedztwie z doliną Alta Badia. Ta potężna góra między Bruneck, St. Vigilio i Valdaora-Olang ma 32 nowoczesne wyciągi obsługujące 119 km tras zjazdowych dla osób o różnych stopniach umiętności. Narciarze średniozaawansowani z pewnością docenią dolinę, a ambitni narciarze i snowboardziści mogą wypróbować swoich sił na Black Five. Zespół profesjonalnych ratraków zapewnia doskonałe warunki przez cały sezon.

Zarówno Kronplatz, jak i Alta Badia to bardzo ekskluzywne regiony narciarskie. Zwłaszcza w tej drugiej dolinie, z powodu regionalnych obostrzeń nie powstają niemal nowe hotele, co winduje ceny już istniejących do b. wysokiego poziomu. Ludność dolin posługuje się językami włoskim oraz niemieckim.

Stacje narciarskie

ALTA BADIA

To ekskluzywny ośrodek narciarski rozpościerający się wokół miejscowości Corvara u podnóża masywu Sella w kierunku przełęczy Passo Gardena (przejazd do Val Gardeny) oraz przełęczy Passo Campolongo (przejazd do Arabby). Łącznie powstało tu aż 130 km urozmaiconych tras zjazdowych obsługiwanych przez 53 wyciągi. Są one połączone z jednej strony z trasami regionu Arabba/Marmolada z drugiej zaś z Val Gardeną i wraz z położonymi po przeciwnej stronie masywu wyciągami Val di Fassa tworzą słynną Sella Rondę. Ze względu na przeważającą liczbę tras łatwych (75 km) i średnich (49 km) jest to idealna stacja do ćwiczenia techniki curvingu.

Ogółem 130 km tras
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 9, wyciągi krzesełkowe; 32, orczyki; 12.
Trasy - 5% trudnych, 40% średnich, 53% łatwych
Przepustowość wyciągów; 78 100 os./godz.
Sztuczne naśnieżanie; 70% tras

KRONPLATZ

Kronplatz (Plan De Corones) jest najwyższej klasy terenem narciarskim słynącym z największej ilosci słonecznych dni w roku oraz częścią olbrzymiego regionu Dolomiti Superski obejmującego ok. 1200 km tras narciarskich. Szczyt Plan de Corones znajduje się na wysokości 2275 m n. p. m. Ulokowany jest między Brunico/Bruneck, San Vigilio/St. Vigil oraz Valdaora/Olang, z szerokimi, nieporośniętymi stokami narciarskimi o różnych stopniach trudności - gwarantuje komfortowy oraz przyjemny zjazd zarówno początkującym jak i zaawansowanym narciarzom. Miłośnicy narciarstwa biegowego mają do swojej dyspozycji ok. 200 km tras - w tym znany szlak w dolinie Val Pusteria, gdzie w styczniu odbywa się narciarski maraton. Dla osób lubiących bardziej extremalne zjazdy, a także rodzin, region ma do zaoferowania nowy Snowpark Kronplatz-Plan de Corones, który znajduje się pomiędzy stokami Belvedere i Plateau na wysokości 2230 m n. p. m. i jest skierowany na południowy wschód. Aby do niego dotrzeć, należy skorzystać z kolejki linowej Belvedere. W parku zabawa jest gwarantowana dzięki 4 różnym liniom przeszkód: łatwej, średniej, średniej kicker i - dla dzieci i rodzin - rodzinnej linii zabawy.

Ogółem 119 km tras.
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 22, wyciągi krzesełkowe; 4, orczyki; 12.
Trasy - 16% trudnych, 27% średnich, 57% łatwych

Karnety narciarskie

Karnet Dolomiti Superski
Karnet umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski.

KARNET DOLOMITI SUPERSKI 6 DNI

30.11.2019-21.12.2019

07.01.2020-01.02.2020

22.12.2019-06.01.2020
02.02.-21.03.2020

od 22.03.2020 do końca sezonu

Dorośli

250,0 €

282,0 €

313,0 €

282,0 €

Dzieci ur. po 30.11.2003

175,0 €

197,0 €

219,0 €

197,0 €

Seniorzy ur. przed 30.11.1954

225,0 €

254,0 €

282,0 €

254,0 €

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

gratis

gratis

Karnet Kronplatz
Karnet umożliwia jazdę na stacjach regionu Kronplatz

KARNET KRONPLATZ

6 DNI

30.11.2019-21.12.2019

22.12-2019-06.01.2020
02.02.2020-21.03.2020

07.01.2020-01.02.2020
22.03.2020-koniec 

Dorośli

232€

290€

261€

Dzieci ur. po 30.11.2003

163€

203€

183€

Seniorzy ur. przed 30.11.1954

209€

261€

235€

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

gratis

Karnet Alta Badia
Karnet umożliwia jazdę na stacjach regionu Alta Badia

KARNET ALTA BADIA

6 DNI

30.11.2019-21.12.2019

22.12-2019-06.01.2020
02.02.2020-21.03.2020

07.01.2020-01.02.2020
22.03.2020-koniec 

Dorośli

233€

291€

262€

Dzieci ur. po 30.11.2003

163€

204€

184€

Seniorzy ur. przed 30.11.1954

210€

262€

236€

Dzieci ur. po 30.11.2011

gratis

gratis

gratis

Mapy

Dolomiti Superski (kliknij)

Kronplatz (kliknij)

Alta Badia (kliknij)

Kamery

Alta Badia [kliknij]

Kronplatz [kliknij]

Dolomiti Superski [kliknij]

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Kronplatz/Alta Badia - Chienes
Chienes  jest miejscowością położoną w przepięknej dolinie Austerii, na wysokości ok. 870-1100 m npm. Należy do tych miejscowości, które umożliwiają atrakcyjne spędzenie wieczorów po nartach. W samej miejscowości znajdują się restauracje oraz puby. Organizowanych jest tu wiele aktywności typu tobogganing, wyjazdy dla biegaczy narciarskich, kuligi, etc. Chienes, zwane również Kiens, oddalone jest od Bruneciku 8 km, a 9 km od dolnej stacji kolejki na Kronplatz
Wycieczki na Narty > Włochy Last Minute
trasy dolomity

Wyjazdy na narty Kronplatz, Włochy wyjazdy na narty, wyjazdy na narty do Kronplatz, narty w Kronplatz, ośrodek narciarski w Kronplatz, narty, na narty do Kronplatz, narty Kronplatz, narty Włochy, noclegi w Kronplatz, hotele w Kronplatz
Opis ośrodka narciarskiego w Kronplatz we Włoszech, tras zjazdowych, możliwość kompleksowej rezerwacji wyjazdu na narty lub noclegów, kupienia biletu lotniczego, wypożyczenia samochodu, porady narciarskie, przewodnik po WłoszechSzukasz sprawdzonej bazy obiektów na narty we Włoszech, Austrii i Słowacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Podróży Daga Travel, które jest Organizatorem wyjazdów zimowych do Val di Sole, Val di Fassa, Val di Fiemme, Monte Bondone, Arabba Marmolada, Cortina d’Ampezzo, Val Gardena, Kronplatz, Maso Corto, Bormio, Livigno, Cervinia, Monte Rosa, Europa Sport Region, Innsbruck oraz wiele innych.


 Kronplatz (lub Plan de Corones) to jedna z najsłynniejszych miejscowości we włoskich Dolomitach. Obowiązują tu nazwy zarówno w języku włoskim, jak i niemieckim. Fenomenem jest natomiast, że językiem najczęściej używanym jest tutaj... polski. Rokrocznie tą miejscowość na cel ferii zimowych wybierają setki Polaków. Nic dziwnego. Jest to bowiem wyjątkowo piękne miejsce, doskonale nadające się do spędzenia zimowego tygodnia.

Wyjazd na narty autokarem. Wyjazd na narty autokarem jest wygodny, ponieważ autokar zawozi turystów prosto pod stok, nie trzeba czekac na skibus i nosić nart.


Wyjazdy Autokarowe na Narty w Dolomity. Wyjazdy zorganizowane autokarem w Dolomity Włoskie w sezonie narciarskim 2012/2013


Region Kronplatz (lub Plan de Corones) znajduje się w dolinie Val Pusteria w południowym Tyrolu. Jest to jedna z najsłynniejszych miejscowości we włoskich Dolomitach.

Główne ośrodki regionu to: Brunico, Valdaora, Risconi. Kronplatz dysponuje 85 km tras narciarskich, w większości średnich i łatwych, przygotowanych również dla dzieci oraz 32 wyciągami narciarskimi. Ze szczytu Plan de Corones (2 275 m n.p.m.), na który można wjechać z trzech różnych stron, roztaczają się wspaniałe widoki oraz panują wspaniałe warunki do uprawniania narciarstwa. Wierzchołek jest bowiem całkowicie bezdrzewny, trasy są szerokie i świetnie nasłonecznione.

Również dla narciarstwa biegowego są tutaj doskonałe warunki (200km tras). Najbardziej ceniony przez biegaczy szlak biegnie dolina Val Pusteria. Co roku w styczniu odbywa się tu narciarski maraton, natomiast w lutym słynne zawody w Valle di Cassies.
,br> Region oferuje również wiele innych atrakcji, m.in.: rozległa sieć szlaków do zimowej turystyki pieszej, świetnie przygotowane tory saneczkowe, lodowiska, baseny, hale tenisowe, możliwość przejażdżek saniami i jazdy konnej.Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z ofertą organizacji wyjazdów firmowych takich jak: szkolenia, wyjazdy motywacyjne, integracyjne, incentive, konferencje, a także wyjazdy wypoczynkowe. Jesteśmy tour operatorem działającym od wielu lat na rynku międzynarodowym oraz w Polsce od 1993 roku. Specjalizujemy się nie tylko w organizowaniu wyjazdów biznesowych, ale również turystyki wypoczynkowej. Chętnie zajmiemy się kompleksową obsługą Państwa firmy w kwestii organizacji imprez grupowych, idywidualnych w kraju i zagranicą:

 • transport (bilety lotnicze, kolejowe, wynajem autokarów),

 • zakwaterowanie,

 • programy zwiedzania,

 • opieka polskojęzycznego pilota podczas imprez zagranicznych,

 • ubezpieczenie,

 • dodatkowe atrakcje na zyczenie klienta.

Marilleva, Marilleva 1400, Dolomity, Val di Sole, Free Ski, tanie 
wyjazdy narciarskie
, rozpoczęcie sezonu, Folgarida, Madonna di Campiglio,
Tonale,
pierwszy śnieg, tygodnie free ski, croviana


 •  Kronplatz

  • Regionu narciarskiego

  • Kamery internetowe

  • Karnety narciarskie i ceny

  • Stoki narciarskie

  • Wyciągi narciarskie

  • Snowpark

  • Wycieczki narciarskie

  • Szkoły narciarskie

  • Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego


 DAGA TRAVEL  - (Turystyka Wyjazdowa Zimowa)

 Szukasz sprawdzonej bazy obiektów na narty we Włoszech, Austrii i na Słowacji, w Czechach i w Polsce? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Podróży Daga Travel, które jest Organizatorem wyjazdów zimowych do Val di Sole, Val di Fassa, Val di Fiemme, Monte Bondone, Arabba Marmolada, Cortina d’Ampezzo, Val Gardena, Kronplatz, Maso Corto, Bormio, Livigno, Cervinia, Monte Rosa, Słowacja Tatry Wysokie, Jasna Chopok Tatry Niskie, Polska Zakopane oraz wiele innych.

Jestesmy wiodacym zimowym tour operatorem w Polsce, organizujemy wyjazdy narciarskie, zapewniając kompleksową obsługę:

 • wyjazdy narciarskie (Słowacja, Czechy, Włochy, Austria, )

 • lekcje jazdy na nartach/snowboardzie z instruktorem

 • zimowe imprezy typu incentive i biznesowe wyjazdy zimowe

 • polecamy wyjazdy autokarem oraz dojazd własny 


Tagi: Wyjazdy snowboardowe, wyjazdy narciarskie. Narty Włochy, narty południowy Tyrol, narty Kronplatz, narty Paganella. Wyjazdy szkolne i grupowe snowboard, Narty we Włoszech, wyjazdy narciarskie, kompleksowa Val di Sole, Livigno, Val di Fiemme, Kronplatz, Val di Fassa, Val Gardena, Andalo, Na narty do Kronplatz Superski Dolomity. Narty free ski Włochy, Na narty, free ski, Kronplatz, Włochy, Wyjazdy na narty, na snowboard, wyjazdy naraciarskie, snowbordowe, Plan de Corones, Riscone, Brunico, Valdaora, Na narty free ski Kronplatz Włochy. Wyjazdy na narty na snowboard, wyjazdy naraciarskie, snowbordowe. Narty Plan de Corones, Riscone, Brunico, Valdaora, DagaTravel -  1993-2012

Szkoły narciarskie - Szkoły narciarskie w regionie wakacyjnym Plan de Corones/Kronplatz

Prefesjonalizm i kompetencja

Jazdę na nartach można porówniać z jazdą na rowerze! Raz a dobrze nabyte umiejętności nie zostaną zapomniane do końca życia! 200 instruktorów narciarstwa wokół Plan de Corones/Kronplatz postara się, byście mogli Państwo w pełni doznać tego wspaniałego uczucia „sunięcia“ po śniegu.
Pokażą Państwu, czym jest prawdziwa
jazda na nartach: obojętnie czy jest to narciarstwo alpejskie, snowboard, telemark, biegi płaskie czy nawet biatlon! Instruktorzy jazdy na nartach, o każdej porze indywidualnie bądź w grupach, zapoznają Państwa z trikami na dobry początek, zdradzą „tajne sekrety“ perfekcyjnego narciarza, pokażą idealny poślizg i zaoferują nawet ogólne informacje na temat jazdy.
Kronplatz

Brunico-Bruneck
Tel. +39 0474 548474Scuola Italiana Sci S. Vigilio di Marebbe

San Vigilio di Marebbe-St. Vigil in Enneberg
Tel. +39 0474 501049Sporting al Plan

San Vigilio di Marebbe-St. Vigil in Enneberg
Tel.+39 0474 501448kron

Valdaora-Olang
Tel. +39 0474 592091Cima

Valdaora-Olang
Tel. +39 0474 497190Gsieser Tal

Val Casies Monguelfo Tesido-Gsieser Tal Welsberg Taisten
Tel. +39 0474 948142Ski school Taisten-Guggenberg

Val Casies Monguelfo Tesido-Gsieser Tal Welsberg Taisten
Tel. +39 0474 950000Terenten-Jochtal

Terento-Terenten
Tel. +39 0472 547210Ski Service Pic. Ant.

San Martino in Badia-St. Martin in Thurn
Tel. +39 0474 523339Cross-country ski school Nordic

Brunico-Bruneck
Tel. +39 340 2505895Cross-country ski school Antholzertal

Valle Anterselva-Antholzertal
Tel. +39 0474 492446biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.