Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Monte Bondone "Hotel **** MAMA I JA ALPINE MUGON" Włochy Wczasy samolotem
 
miejscowość:
Trentino - Vason
kraj:
Włochy Narty
region:
Wyjazdy Włochy
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
16.02.19 - 23.02.19
cena za osobę:
854 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 8:
539 EUR
Typ wyjazdu:
Hotele 4 gwiazdkowe, Hotele 3 gwiazdkowe, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Narty 2018, Wczasy Zimowe 2018
Cena zawiera:
7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * pakiet Mama i Ja dla dzieci w wieku 4-13,99 lat oraz  szkolenie PRO dla dzieci 10-16 lat ( w cenie dla rezerwacji założonych od.01.10.2018) * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * szkoleń narciarskich i opieki dla dzieci powyżej 16 lat i poniżej 4 lat.
Dodatkowe informacje:
wylot z: Warszawa (zależnie od terminu)
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 1 os. dorosła
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

Znakomita baza wypadowa na stoki Monte Bondone, hotel z wellnessem - to silne atuty tego obiektu.

Hotel

komfortowy, 4-gwiazdkowy hotel z centrum wellness,  położony w miejscowości Vason, ok. 150 m od stoków narciarskich.

Pokoje

Camomilla - pokój 2 osobowy z możliwością jednej dostawki, o powierzchni ok. 24 m2, wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, telefon, minibarek (odpłatnie), sejf. Większość posiada balkon

Junior Suite Mughetto - przestronny pokój przeznaczony dla 4 osób o powierzchni ok. 28 m2-32 m2 (łóżko małżenskie oraz rozkładane, podwójne-dwupoziomowe łóżko dla dzieci), wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, minibarek (odpłatnie), sejf. Większość posiada balkon. 

Do dyspozycji

centrum wellness  o powierzchni ok.1000 m2 z basenem, sauną, jacuzzi, łaźnią turecką; parking, garaż (odpłatnie 5 eur/noc,), narciarnia, recepcja, Wi -Fi (płatne 8 eur/tydzień).

Po nartach

Vason to niewielki ośrodek narciarski z kilkoma sklepami, barami natomiast  w odległości ok. 22 km znajduje się  stolica regionu  miasto Trydent z wieloma zabytkami oraz rozrywkami typu bary, sklepy, restauracje itp.

Kuchnia

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe:bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. 

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Opis konwencji Mama i Ja

Prawdziwy program Mama i Ja jest nie do pomylenia z innymi, które próbują go naśladować. To zdecydowanie najlepszy sposob na narty z rodziną!

Jak wyglądają szkolenia i animacje?
Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek pomogą w dobraniu sprzętu, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Wieczorne kładzenie się do snu jest już w rękach rodziców, ale po dniu pełnym wrażeń nie będzie z tym problemu... Kilka lat temu dokonaliśmy rozdziału funkcji instruktorów od animatorów, którzy dbają o dzieci od powrotu z nart. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i zdecydowanie podniosło oceny wyjazdów (nie podniosło zaś cen)!

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 4 do 6 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie Mama i Ja mogą wziąć udział dzieci w wielku 4 - 13,99 lat. Starsze dziecko może doskonalić jazdę, kiedy młodsze dopiero ją zaczyna – nasi instruktorzy zadbają o jednych i drugich. Dlaczego takie przedziały wiekowe? Dzieci starsze, niż 14 lat, często są już na tyle samodzielne, że jazda w grupie pod okiem dziecięcego instruktora i zabawy animacyjne nie będą dla nich atrakcją. Natomiast maluchy poniżej 4 lat często wymagają bardziej intensywnej opieki rodziców, aby skorzystać z atrakcji, jakie oferuje program.

Program MAMA i JA – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu pod wyciągami,  sugerujemy przeznaczyć 6 dni na stacji Monte Bondone.

Karnet 6 x Monte Bondone obejmuje również szusowanie po 1 dniu na stacji Paganella oraz 1 dzień na stacji Folgaria. Karnet zawiera równiez nocną jazdę na stoku. http://www.skimontebondone.it/family-village/nightsunset/

Cena zawiera

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * pakiet Mama i Ja dla dzieci w wieku 4-13,99 lat * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * szkoleń narciarskich i opieki dla dzieci powyżej 14 lat i poniżej 4 lat.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €) * szkolenia narciarskie dla osób powyżej 14-go roku życia (szkolenia trwają 2 h dziennie) * karnet.

Pakiet Mama i Ja obejmuje

szkolenia narciarskie dla dzieci 4-14 lat w grupach 6-8 osób * opiekę na stoku i po nartach * program animacyjny po nartach – gry i zabawy (w godz. 17.30-21.00 z przerwą na kolację).

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 1,50 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

Uwaga

Szkolenie dla osób powyżej 14 roku życia odbywa się 2 h dziennie. Godziny szkoleń są podawane na miejscu w pierwszym dniu pobytu.

Najważniejsze cechy hotelu

Szkolenia dla dzieci i dorosłych
Przy wyciągach
Wellness z basenem

Karnety narciarskie

Karnet Monte Bondone cennik oficjalny

6 dniowy karnet umożliwia jazdę na stacji narciarskiej Monte Bondone  oraz zawiera mozliwość 1 dnia szusowania na Folgarii i 1 dnia na Paganelli.

KARNET MONTE BONDONE 6 DNI

01.12-21.12
07.01-25.01
11.03-do końca sezonu

26.01-10.03


22.12-06.01

Dorośli146 EUR166 EUR188 EUR
Dzieci ur. po 30.11.2002102 EUR116 EUR131,5 EUR
Dzieci ur. po 30.11.2010gratisgratisgratis

 

Ogólny opis regionu

Ośrodek narciarski należący do konsorcjum narciarskiego Skirama (www.ski.it)) i zlokalizowany w pobliżu miasta Trydent (Trento), 160 km od przełęczy Brenner. Dolne stacje wyciągów krzesełkowych rozlokowano na wysokości pomiędzy 1180 a 1300 m. n. p. m. natomiast najwyższym punktem ośrodka jest malowniczy szczyt Palon na wysokości 2100 m. Jeżeli wybieramy na narty Włochy i nie mamy zbyt dużego budżetu to warto zainteresować się tą właśnie rodzinną stacją narciarską położoną w niewielkiej odległości od Folgarii, Paganelli czy Marillevy i Folgaridy – najsłynniejszych ośrodków dostępnych w ramach karnetu Super Skirama. Monte Bondone ma kilka poważnych atutów:

* hotele przy stoku – czyli takie, jakie lubimy najbardziej – nie kosztują tu kosmicznych pieniędzy,

*cena karnetu jest o wiele niższa w porównaniu do Val di Sole a dodatkowo dzieci do 8 roku życia jeżdżą za darmo.

* jeżeli zdecydujemy się na karnet minimum 6 dniowy to w okresie jego obowiązywania przysługują nam nieodpłatnie 2 dni na pobliskich stacjach (Paganella 50 km tras) oraz Folgaria (74 km tras).

*nocna jazda: nieodpłatnie, 2 razy w tygodniu w czwartek i sobotę począwszy od 26.12 w godzinach 20: 00-22: 30 oświetlone są trasy Cordela, Montesel, Lavaman oraz snowpark

Warto wspomnieć, że od Polski do samego Trydentu jedziemy autostradą a po jej opuszczeniu pozostaje nam zaledwie pół godziny jazdy do hotelu na stoku.

Większość hoteli koncentruje się w 3 miejscowościach położonych na zboczach góry: położonej najniżej Vaneze (1300 m.), średniej Norge (1425 m.) oraz najwyższej – Vason (1654 m. n. p. m.). Najciekawszą i najdłuższą trasą jest czterokilometrowy zjazd Canalon ze szczytu Palon na wysokość 1184 metrów. Wszystkie trasy dysponują nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania a przy wyciągu Topolino-Montesel zlokalizowano nowoczesny snowpark z trasą o długości 900 m i szerokości 200 m: https://www.facebook.com/montebondone.snowpark


Stacje narciarskie

21 km tras, 35% łatwych, 59% czerwonych, 6% czarnych

5 km tras do jazdy nocnej, 1 snowpark, najdłuższy zjazd: 4  km.

Mapy

Mapy [kliknij]

Kamery

Kamery kliknij

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Wyjazdy Włochy

Wczasy Narciarskie We Włoszech, Wczasy Narty Włochy, Wyjazdy na narty, Włochy Narty Autokarem, Narciarskie Wczasy Włochy, Samolotem do Włoch na Narty 2016

Okres zimowy 2016/2017 stał się równie atrakcyjnym czasem na wyjazd urlopowy co ciepłe miesiące. Biura turystyczne korzystając z dużego zainteresowania tzw. białym szaleństwem organizują różnego rodzaju wczasy zimowe, których głównym celem są góry i szlaki narciarskie. Wyjazdy narciarskie, bo o nich mowa oferują wiele atrakcji i wypełniają nasz czas podczas ferii zimowych.

Wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii, na Słowację, które możemy znaleźć często dają nam np. gwarancję śniegu. Oznacza to, że przeznaczeniem wyjazdu jest miejscowość, w której śnieg jest w planowanym czasie pewny. Takie zapewnienie może okazać się cenne, ponieważ jeśli organizujemy wyjazd narciarski samodzielnie bywa, że gdy dojedziemy do kurortu nie ma tam śniegu i z naszego białego szaleństwa nici.
Biuro Podróży zajmujące się przygotowywaniem takich wyjazdów na narty posiadają także w swojej ofercie różnego rodzaju ubezpieczenia dla narciarzy. W razie nieszczęśliwego upadku i choćby złamania nogi na stoku będziemy mogli liczyć na odszkodowanie. Wojaże na własną rękę zazwyczaj nie są ubezpieczone, chyba że sami zadbamy o wykupienie stosownej polisy w agencji ubezpieczeniowej.
Osoby zainteresowane mają możliwość skorzystania z szkoleń i kursów narciarskich, zagwarantowanych dla uczestników wyjazdu oraz z wypożyczalni sprzętu jeśli nie posiadają własnego ekwipunku. Organizatorzy wyjazdów na narty dzięki temu, że stale dostarczają do szkół narciarskich klientów współpracują z najlepszymi, a co za tym idzie mamy możliwość uczenia się od osób zaawansowanych i kochających narty.
Wydaje się, że wyjazdy narciarskie są idealnym sposobem zimowego wypoczynku podczas Ferie Zimowe 2016/2017. Znajdujemy odpowiadającą nam ofertę, dogadujemy szczegóły i niczym więcej nie musimy zaprzątać sobie głowy do samego wyjazdu. W przypadku samodzielnego planowania musimy zadbać o każdy szczegół naszej wyprawy i może nam to zająć więcej czasu i pochłonąć więcej nerwów.
Korzystając z zorganizowanych wyjazdów narciarskich zaoszczędzimy czas, ale także nasze wczasy zimowe narciarskie będą atrakcyjniejszy, gdyż biura podróży dbają także o wieczorną rozrywkę klientów organizując różnego rodzaju imprezy i koncerty. Tak więc w pełni zaplanowane przez profesjonalistów wojaże są niezwykle kuszącą opcją na spędzenie zimowego urlopu.

Tagi: na narty, narciarstwo, wyjazdy na narty, wczasy zimowe, Włochy Narty 2017, Autokarem na narty, Włoskie regiony narciarskie

biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.