Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Narty Karnet w cenie Wyjazdu > Alpy Włoskie na Narty > Oferty Narciarskie do Włoch "Hotel Dujany **+" Narty Włochy Autokarem
 
miejscowość:
Aosta (Narty we Włoszech)
kraj:
Włochy Narty
region:
Wyjazdy Narciarskie > Last Minute Włochy
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Autokar  Rozkład jazdy
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
22.03.19 - 31.03.19
cena za osobę:
3040 PLN
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dostawka:
2910 PLN
Dziecko do lat 8:
2470 PLN
Typ wyjazdu:
Hotele 4 gwiazdkowe, Hotele 3 gwiazdkowe, Wczasy z wyżywieniem, hotel blisko wyciągów narciarskich, Wczasy Rodzinne, Wczasy Autokarem, Wczasy w Górach, Wczasy Last Minute, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Imprezy dla Firm, Wczesna Rezerwacja, Narty Włochy, First Minute Oferty, Last Minute Oferty, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Typ udogodnień:
basen, basen kryty
Cena zawiera:
• Transport lux autokarem
• Opiekę pilota - rezydenta
• Zakwaterowanie zgodnie z programem
• Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
• Ubezpieczenie: zakres standard KL 25 000 euro, NNW 10 000 zł, NWS 10 000 zł, BP 800 zł (obejmuje sporty zimowe)
• Skipass SiSki 6 dni
Płatne dodatkowo:
• Taksy klimatycznej
• Napojów do obiadokolacji
• Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatkowe informacje:
• Chcę otrzymywać katalogi, informacje, promocje i specjalne oferty od OLIMP 0zł
Uwagi:
• Cena za 1 osobę w pokoju: pokój 2 osobowy
• Dorosły na dostawce: 2910 PLN
• Dokwaterowanie: 3040 PLN
• Dziecko (8-12 lat) na dostawce: 2680 PLN
• Dziecko (2-8 lat) na dostawce: 2470 PLN
• Osoba dorosła w pokoju 1-os.: 3490 PLN
• INFANT - dziecko (0-2 lat): 990 PLN
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jeśli planujecie wyjazd rodzinny lub grupowy na narty do Włoch, do Austrii, na Słowacje w tym sezonie 2014/2015 i chcielibyście wrócić z niego w pełni zadowoleni ze swoich postępów, a zależy Wam jednocześnie na zmniejszeniu kosztów szkolenia napiszcie do nas.

Położenie i Warunki Narciarskie

Dolina Aosty (Valle dAosta) leży w północno-zachodniej części Włoch na pograniczu z Francją i Szwajcarią. Naturalną granicę pomiędzy tymi krajami tworzą potężne Alpy z najwyższymi szczytami Europy: Mont Blanc 4807 m n.p.m., Matternhorn 4478 m n.p.m., Monte Rosa 4633 m n.p.m. Dolina Aosty jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Włoch, a o jej uroku i atrakcyjności decydują nie tylko walory przyrodnicze, ale również mnóstwo zabytków oraz doskonałe o międzynarodowej sławie ośrodki narciarskie z bogatą infrastrukturą turystyczną pozwalającą zaspokoić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego turysty. Zarówno narciarze jak i snowbordziści mogą tu wyszaleć się do woli na świetnie przygotowanych trasach zjazdowych.

Trasy Narciarskie:

Verbier
- modny ośrodek narciarski Szwajcarii, wchodzi on w skład słynnej Les 4 Vallées (Czterech Dolin) mającego 410km tras i 90 wyciągów łączących Verbier z Nendaz, Veysonnaz, Thyon i La Tzoumaz. Koleją linową dotrzeć można aż na 3330 m, skąd roztacza się malowniczy widok na Matterhorn, Grand Combin i Mont Blanc. Rozpoczyna się stąd najdłuższa trasa licząca aż 15 km. Najtrudniejszą zaś jest trasa Tortin mająca 5 km i aż 1280m różnicy poziomów. W funparku Esserts można przetestować modne rodzaje sportów, jak snowtube, snow-cross lub snow-cart. Na trasach dla wędrówek w rakietach śnieżnych i na zimowych szlakach wędrownych lub na trasach saneczkowych można bez nart podziwiać krajobrazy. Miłośnicy długodystansowych skitourów znają Verbier jako miejsce startu lub jeden z etapów tzw. Haute Route do Zermatt i Saas Fee. swoje umiejętności doskonali karda najlepszych włoskich "alpejczyków". Polecamy nie tylko ze wzglętu na piękne widoki, ale również ze względu na doskonale poprowadzone trasy zjazdowe, które zadowolą zarówno początkujących ale przede wszystkim dla zapalonych miłośników białego szaleństwa którzy będą mieli możliwość szusowania po świetnie poprowadzonych trasach zjazdowych.

Courmayeur - jedna z najbardziej popularnych i znanych stacji narciarskich świata. Idealna dla wszystkich, zaawansowani znajdą tutaj długie trasy o zróżnocowanej trudności, zaś początkujący zachwycą się wspaniałymi długimi trasami o niskim i średnim stopniu nachylenia i pięknymi widokami.

La Thuile
- to bardzo rozległa stacja narciarska, świetnie przygotowana i zagospodarowana. Rozciąga się pomiędzy włoskim La Thuile a francuskim La Rosiere łącząc poprzez słynną przełęcz Świętego Bernarda oba kraje. Stacja ta to raj dla pragnących połączyć białe szaleństwo z podróżowaniem w ten sposób po pięknych górach - prawie cały tydzień można tutaj bowiem szusować nie powtarzając ani jednej trasy.

Cervinia
Prawdziwy rarytas ! Najwyżej położone trasy narciarskie w Europie ! Zarówno wytrawni narciarze jak i początkujący znajdą tutaj coś dla siebie. Jest jednym z najstarszych ośrodków narciarstwa we Włoszech. Doprowadzenie wyciągów do wysokości 3 500 m było absolutnym rekordem a kolejka linowa na Mały Matterrhorn wyjeżdża na 3 820 m i jest niewątpliwą atrakcją. Górna stacja kolejki znajduje się na niemal pionowej ścianie. Stamtąd tunelem wewnątrz góry przedostać można się do miejsca, skąd rozpoczyna się wspaniała nartostrada. W tunelu znajduje się również winda prowadząca prawie pod sam szczyt Małego Matternhornu. Piękny widok na Matternhorn i Mont Blanc jest niezapomniany. Uwaga Mały Matternhorn znajduje się po Szwajcarskiej stronie granicy i aby do niego dotrzeć należy zaopatrzyć się w dodatkowo płatny ski-pass na stację narciarską Zermatt (koszt ok 30 Euro / dziennie).

Karnet Narciarski w cenie

Ski-Pass w cenie ! W cenie oferty zawarliśmy ski-pass Siski Val dAosta pozwalający na korzystanie z całej sieci wyciągów narciarskich w dolinie Aosty (Cervinia, Monte Rosa, Pila, La Thuile, Courmayeur - Mont Blanc)

Dodatkowo w cenę wliczono transfery autokarowe: 2x Cervinia, 1x Courmayeur, 1x La Thuile, 1x Pila, 1 x Verbier

Hotel Dujany

Hotel znajduje się 9 km od Aosty i 8 km od St. Vincent, w centrum doliny Dora Baltea w miejscowości Nus, i uważany jest za idealny punk wypadowy do najlepszych ośrodków narciarskich w regionie jak Pila, La Thuile, Courmayeur oraz Cervinia - Zermatt.

Po narciarskim dniu w hotelu czekają na Państwa kryty basen, jacuzzi i łaźnia turecka, znajdziecie tutaj Państwo również lobby bar oraz regionalną restaurację.

Hotel oddaje do Państwa dyspozycji 32 pokoje, wyposażone w łazienki, telefon oraz telewizję.

Wyżywienie

Śniadania - w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje - dwudaniowe (wybór z menu).

Cena zawiera
• Transport lux autokarem
• Opiekę pilota - rezydenta
• Zakwaterowanie zgodnie z programem
• Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
• Ubezpieczenie KL do 15.000 Euro, NNW do 7000 PLN oraz bagażu do 800 PLN
• Skipass SiSki 6 dni

Cena nie zawiera
• Taksy klimatycznej
• Napojów do obiadokolacji

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Aosta (Narty we Włoszech)
hotele apartamenty włochywyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  
Wyjazdy Narciarskie > Last Minute Włochy
trasy dolomityNa narty do Doliny Aosty, Cervinia. Narty do Włoch

Na narty free ski Dolina Aosty, Cervinia Włochy. Wyjazdy na narty na snowboard, wyjazdy naraciarskie, snowbordowe. • Region Doliny Aosty

 • Dolina Aosty - stacje narciarskie

 • Dolina Aosty samolotem

 • Dolina Aosty autokarem

 • Dolina Aosty dojazd własny

 • Dolina Aosty - hotele

 • Dolina Aosty - apartamenty

 • Dolina Aosty - po nartach

  Informacje dla turystówSprawdź oferty wyjazdów na Snowboard i Narty – Dolina Aosty. Przeczytaj opinie o kurortach narciarskich - Dolina Aosty

Tagi: Wczasy, last minute, Włochy, Dolina Aosty, HOTEL SANTA SAN***, HOTEL WALSER***, HOTEL LO STAMBECCO SKI CLUB***, HOTEL SPORTING**, HOTEL CHATEAU DES DAMES**, HOTEL ASTORIA***, Hotel Alpechiara, Hotel Casale, Hotel Norden Palace, Hotel Maison Cly, HOTEL PLANIBEL****, Hotel Cheval Blanc, LE GRAND HOTEL COUR MAISON****

Dolina Aosty - opis regionu

Valle d’ Aosta jest jednym z najmniejszych autonomicznych regionów Włoch – liczy on sobie zaledwie 3,3 tysiąca kilometrów kwadratowych. Jednak pomimo niewielkiego obszaru jaki zajmuje, w jego skład wchodzą najwyższe partie Alp. Dzięki temu, a także świetnie rozwiniętej infrastrukturze turystycznej, Valle d’Aosta znana jest wśród narciarzy z całego świata. Świetnie przygotowane stoki i niezawodna pogoda zapewniają udane wyjazdy na narty.
Region mieści się w północno – zachodniej części Włoch i sąsiaduje bezpośrednio z Francją i Szwajcarią. Najwyższe góry Europy są tu na wyciągnięcie ręki:
Mont Blanc, Cervino i Monte Rosa.

Trudne warunki klimatyczne sprawiły, iż niewiele jest tu siedzib ludzkich. Jednak wśród malowniczych dolin alpejskich od wieków kryją się stare osady, starożytne miasta i zabytkowe zamczyska.
Dużą popularnością wśród turystów cieszą się miejscowości narciarskie rozsiane wokół centrum regionu, miasta Aosta. Wśród nich najbardziej znanymi są z pewnością kurorty Cervinia i Courmayeur.

Sama Aosta zwana jest „Alpejskim Rzymem” ze względu na swoją bogatą historię sięgającą czasów Cesarstwa Rzymskiego. Pierwsze ślady osadnictwa w całym regionie pochodzą sprzed 3000 lat, jednak stolica zaistniałą nieco później jako rzymski obóz założony przez Oktawiana Augusta. W tych czasach przez Valle d’Aosta biegły dwie trasy łączące półwysep Apeniński z Francją, były to Alpis Poenina i Alpis Gaia.


Na kulturę tego włoskiego regionu duży wpływ miało panowanie księstwa Sambudii w czasach od XI do XVIII wieku. To właśnie z tego powodu język francuski jest tu równie popularny jak włoski.

Narty nie są jedynym powodem dla którego warto jest odwiedzić piękne Valle d”aosta. Region słynie także z produkcji świetnych win i wyśmienitej kuchni. Ponadto na uwagę zasługują liczne zabytki rozsiane po okolicy, jak na przykład osiemdziesiąt zamków średniowiecznych, wzniesionych w dawnych czasach przez feudałów władających tutejszymi krainami.

Dolina Aosty samolotem

Podróż samolotem wybiorą z pewnością osoby, które nie mają czasu na podróż innymi środkami lokomocji (np. podróż autokarem z Polski do Włoch może zająć aż 24 godziny!). Przelot do Włoch oferują min. LOT, Air France, Wizz Air. Samoloty kursują do Bolonii, Milanu, Rzymu itp. Jeśli za cel naszej wyprawy obraliśmy Dolinę Aosty powinniśmy wybrać lot do Turynu. Z Polski do Włoch jest przeważnie kilka połączeń dziennie.

Dolina Aosty autokarem - Podróż na narty autokarem jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu turystów wybierających się na do Włoch. Nie musimy martwić się stanem technicznym pojazdu a podróż przebiega nam bez niepotrzebnego stresu. Przed wyjazdem na narty powinniśmy zapoznać się z ofertami różnych przewoźników – często zdarza się, że różnice cenowe są olbrzymie.


Włochy posiadają bardzo wygodne połączenia autobusowe – jeśli zdecydujemy się np. na wyjazd do kurortu Cervinia, możemy jechać przez Turyn, a następnie dostać się do Chatillon i bezpośrednio do Cervinii.

Dolina Aosty dojazd własny

Decydując się na podróż własnym samochodem musimy zapoznać się z kilkoma ważnym informacjami. Pamiętajmy, że wymagane będzie od nas prawo jazdy, dowód rejestracyjny i nalepka indentyfikacyjna kraju. Jeśli natrafimy na kontrole drogową lub spowodujemy wypadek sprawdzona będzie nasza tzw. zielona karta. Najkorzystniejszymi trasami z Polski do Włoch są:


1. przejazd przez Czechy, a następnie Austrię
2. przejazd przez Słowację, Węgry i Słowenie
W obu przypadkach zaoszczędzimy sporo pieniędzy na paliwie oraz opłatach drogowych.
W przypadku dojazdu do Valle d’ Aosta mamy jeden problem z głowy - przez Nizinę Padańską do samej Aosty ciągną się wygodne autostrady. Musimy pamiętać, że na terenie Włoch korzystanie z autostrad jest płatne!

Dolina Aosty - po nartach

Gdy turystę zmęczą już zimowe szaleństwa, narty, wspinaczka wysokogórska, czy też snowboarding, Aosta nie pozwoli mu się nudzić. Wyjazdy narciarskie to główny cel podróży do świetnie przygotowanego pod tym kontem regionu, jednaki Ci, którzy są entuzjastami zwiedzania ciekawych zabytków i brania udziału w różnorakich imprezach i festiwalach, z pewnością nie zawiodą się na Valle d’Aosta.

Zwiedzanie

Aosta
Centrum całego regionu, piękne miasto
Aosta, nie bez powodu nazywane jest przez niektórych „Alpejskim Rzymem”. Tutaj ślady starożytnej kultury łączą się z malowniczą scenerią, pozostawiając na turyście wrażenia nie do zapomnienia. Po dziś dzień w mieście zachowało się wiele budowli rzymskich wzniesionych na cześć cesarza Augusta.


Warte odwiedzin są zatem z pewnością rzymskie ruiny. Świetnie zachował się tu rzymski teatr, spore wrażenie robi Łuk Augusta, któremu niestety w XVIII wieku dobudowano dach. Stare miasto uświetnia tymczasem rzymskie forum, rozciągające się koło tamtejszej katedry. Jest to rynek z ogromną podziemną galerią zwaną kryptoportykiem, której przeznaczenie do dziś pozostaje niewyjaśnioną zagadką.

Tradycyjne festiwale i folklor

Valle d ‘Aosta może się także pochwalić licznymi imprezami, którym towarzyszą różnorakie style muzyczne i okazje warte uczczenia.
Jednym z najpopularniejszych wydarzeń kulturowych jest letni festiwal muzyki tradycyjnej, zwany “Ététrad”, oraz festiwal muzyki chóralnej mający miejsce na wiosnę. Na szukających mocnych wrażeń czekają tymczasem walki krów i kóz. Historia Bataille de Reines sięga już połowy wieku, a festiwal odbywa się każdego roku w październiku.

Agresywne bitwy między zwierzętami pomagały w budowaniu hierarchii stada bydła, jednak z czasem przerodziły się w huczny festiwal przyciągający tysiące widzów. Na wzór walk między bykami powstał festiwal celebrujący walki kóz, organizowany przez ich hodowców.

Dolina Aosty - Stacje narciarskie

Dolina Aosty jest przez niektórych określana mianem „najlepszego regionu narciarskiego Włoch”, głównie ze względu na świetne trasy i stacje narciarskie. Wyjazdy na narty w ten region to doskonały pomysł!

Cervinia – to uroczy ośrodek narciarski znajdujący się po włoskiej stronie Matterhornu. Posiada najwyżej położone trasy narciarskie w Europie! Na miejscu znajdziemy ponad 50 hoteli oraz tyle samo różnorodnych restauracji. Wygodną podróż na stoki zapewnia duża liczba wyciągów krzesełkowych, a niezapomniane przeżycia – piękna wysokogórska sceneria. Cervinia gwarantuje słoneczne i świetnie zaśnieżone stoki.

Trasy są łatwe i doskonale zadbane. Jeśli zmęczy nas całodzienne szaleństwo na nartach mamy do dyspozycji halę sportową z basenem, lodowisko, wizytę w lodowej jaskini, kręgle, psie zaprzęgi i skutery śnieżne. Cervinia jest również doskonałą bazą wypadową na narty do innych ciekawych miejsc znajdujących się w okolicy – min. kurortu Courmayeur

 Courmayeur - niezwykłą popularność zyskał głównie ze względu na znajdujące się w okolicach wody termalne i mineralne. Dziś możemy tu znaleźć świetne restauracje i puby oraz znakomite trasy narciarskie. Wyjazd na narty do Courmayeur to strzał w 10! Możemy podziwiać tu niezwykły widok na zaśnieżony masyw Mont Blanc i zachwycać się urokami starego centrum ze stylowymi sklepami. Stoki Courmayeur leżą na wysokości między 1700, a 2250 m. n.p.m. , a co ważniejsze większość z nich objęta jest systemem sztucznego naśnieżania.

• La Thuile – to rozległa i piękna stacja narciarska położona w okolicach Courmayeur na zachodnim skraju doliny Aosty. Ilość tras jest zadziwiająca i nie pozwoli się nudzić zarówno wprawnym narciarzom jak i początkującym. Po całym dniu spędzonym na nartach można odpocząć w jednej z lokalnych restauracji czy pizzerii. Ci którzy wybiorą La Thuile z pewnością nie będą zawiedzeni!Apartamenty Val di Fassa

 • Dolomiti SuperSki

 • Free ski Val di Fiemme

 • Hotele Kronplatz

 • Narty Alta Valtellina

Narty Badia

 • Narty Dolomity

 • Narty we Włoszech

 • Paganella dojazd własny

 • Sestriere Samolotem

 • Val di Sole autokarem

 • Wczasy Cervinia

 • Wyjazdy na narty Alta Pusteria

 • Wyjazdy narciarskie Aosta

  Dolina Aosty to jeden z najbardziej malowniczych alpejskich regionów, leżący w północno-zachodnich Włoszech, sąsiadujący z Francją i Szwajcarią. Naturalną granicę pomiędzy tymi krajami tworzą potężne Alpy z najwyższymi szczytami Europy: Mont Blanc 4.807 m n.p.m., Matterhorn 4.478 m n.p.m. oraz masyw Monte Rosa 4.633 m n.p.m. Dolina Aosty to wielokulturowy region, gdzie wpływy włoskie mieszają się z francuskimi i szwajcarskimi. Jego stolicą jest zabytkowe miasto Aosta, nazwane przez turystów "Rzymem Alp". W dolinie znajduje się również słynny park narodowy Gran Paradiso.

Wyjątkowość doliny Aosty to możliwość szusowania aż w 3 alpejskich krajach: Włoszech, Francji i Szwajcarii. Do najsłynniejszych, cieszących się międzynarodową renomą ośrodków narciarskich regionu, należą prestiżowe Courmayeur, La Thuile połączone z francuską stacją La Rosiere, Pila, całoroczne tereny Breuil - Cervinia na zboczach Matterhornu z możliwością jazdy po szwajcarskiej stronie w ośrodku Zermatt, oraz powstała z połączenia 3 dolin (Gressoney, Ayas, Valsesia) huśtawka narciarska na zboczach Monte Rosy.

Karnet SISKI Val d'Aosta umożliwia korzystanie z całej sieci wyciągów we wszystkich ośrodkach po włoskiej stronie doliny, a także we francuskiej stacji La Rosiere.

 
Dolina Aosty (Valle d'Aosta)
leży w północno-zachodniej części Włoch na pograniczu z Francją i Szwajcarią. Naturalną granicę pomiędzy tymi krajami tworzą potężne Alpy z najwyższymi szczytami Europy: Mont Blanc 4807 m n.p.m., Matternhorn 4478 m n.p.m., Monte Rosa 4633 m n.p.m. Dolina Aosty jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Włoch, a o jej uroku i atrakcyjności decydują nie tylko walory przyrodnicze, ale również mnóstwo zabytków oraz doskonałe o międzynarodowej sławie ośrodki narciarskie z bogatą infrastrukturą turystyczną pozwalającą zaspokoić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego turysty. Zarówno narciarze jak i snowbordziści mogą tu wyszaleć się do woli na świetnie przygotowanych trasach zjazdowych.

Trasy Narciarskie:
Cervinia Prawdziwy rarytas ! Najwyżej położone trasy narciarskie w Europie ! Zarówno wytrawni narciarze jak i początkujacy znajdą tutaj coś dla siebie. Breuil - Cervinia - zbudowana w latach międzywojennych jako część prowadzonej przez Mussoliniego kampanii na rzecz zdrowego społeczeństwa, jest jednym z najstarszych ośrodków narciarstwa we Włoszech.

 

Doprowadzenie wyciągów do wysokości 3 500 m było absolutnym rekordem, a wielkie hotele cieszyły się dużym powodzeniem wśród zamożnej europejskiej elity. Dzisiaj kolejka linowa na Mały Matterrhorn wyjeżdża na 3 820 m i jest niewątpliwą atrakcją. Górna stacja kolejki znajduje się na niemal pionowej ścianie. Stamtąd tunelem wewnątrz góry przechodzimy ok. 100 m, gdzie rozpoczyna się wspaniała nartostrada. W tunelu znajduje się również winda, którą możemy wyjechać prawie pod sam szczyt Małego Matternhornu. Piękny widok na Matternhorn i Mont Blanc jest niezapomniany.


Moterosa - to największy masyw górski Europy oraz druga pod względem wysokości góra naszego kontynentu. Stacja ta to trzy doliny połączone ze sobą siecią nowoczesnych wyciągów i tras narciarskich, dających możliwość szusowania na doskonale przygotowanych trasach dochodzących do wysokości 3550 m n.p.m. Duże przewyższenia dają możliwość kilkunasto kilometrowych zjazdów. Jest to również największy z Włoskich lodowców. Tutejsze ośrodki narciarskie nie są zatłoczone, istnieje tutaj możliwość uprawiania narciarstwa poza wytyczonymi trasami - z miejscowym przewodnikiem. Stację tą polecamy narciarzom średnio i wysoko zaawansowanym.


 

Tagi: Wyjazd na narty w Alpy do Włoch - Dolina Aosty narty, narty w Alpach, wyjazdy na narty w Alpy, Dolina Aosty, Cervinia, Masyw Monte Rosa, Courmayer Narty w Alpach, wyjazd narciarski do Włoch, ośrodki narciarskie w Dolinie Aosty, zakwaterowanie w apartamentach, autokar

 

narty włochy  narty włochy  
biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.