Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Pinzolo/Madonna di C. "Hotel **** OLIMPIC PALACE" Włochy Wczasy samolotem
 
miejscowość:
Madonna Di Campiglio - Pinzolo
kraj:
Włochy Narty
region:
Włochy Oferty > Wyjazdy Narciarskie
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
18.01.20 - 25.01.20
cena za osobę:
770.00 EUR 700 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 12:
577 EUR
Typ wyjazdu:
Hotele 4 gwiazdkowe, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Cena zawiera:

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta na telefon * korzystanie z centrum wellness (basen, sauna, łaźnia turecka ) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg -1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym) * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.
Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * płatnych usług spa 
Dodatkowe informacje:
wylot z: Warszawa (zależnie od terminu)
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 2 os.
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

Zamieszkaj w samym centrum urokliwego miasteczka,które obfituje w restauracje, bary, sklepy, skorzystaj także z lodowiska - a wszystko to na wyciągnięcie ręki.

Położenie

hotel położony w  Pinzolo, w ścisłym centrum, ok. 600 metrów od dolnej stacji gondoli . Stacja narciarska Pinzolo jest połączona panoramiczną telekabiną  Pinzolo-Campiglio, dzięki której można swobodnie szusować na połączonych trasach Pinzolo/Madonna di Campiglio oraz Folgarida/Marilleva. Do dolnej stacji gondoli w Pinzolo, dowozi skibus hotelowy (rozkład dostępny w recepcji hotelowej).

Hotel

tradycyjny, alpejski, stylizowany na styl pałacowy czterogwiazdkowy obiekt prowadzony przez rodzinę. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie bardzo dobry standard, bliskość centrum i wygodę. Oficjalna kategoria ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

pokoje typu standard klasycznie urządzone dla 2, 3, 4 osób; w każdym znajduje się; łazienka z wanną lub prysznicem oraz WC, suszarką do włosów, minibar (odpłatnie), sejf, TV sat, Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają balkony.

Pokoje 1-os. typu SGL, mogą różnić się wielkością oraz wystrojem od reszty pokoi w hotelu.

Do dyspozycji

centrum wellness; basen, sauna, łaźnia turecka, siłownia, jacuzzi; solarium, masaże (odpłatnie); restauracja, lobby, narciarnia, sejf w recepcji, tawerna, miniklub dla dzieci, winda, parking ( bezpłatnie ilość miejsc ograniczona), garaż (odpłatnie 8 EUR/dzień, ilość miejsc ograniczona).

Po nartach

Pinzolo jest sporej wielkości miasteczkiem. Przy 2 głównych ulicach rozlokowały się liczne bary i sklepy, poza tym lodowisko w miasteczku dostarczy dodatkowych wrażeń. Z kolei zaletą hotelu jest duża tawerna – świetne miejsce na wieczorne imprezy.

Kuchnia

śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja, tradycyjna, włoska 4 daniowa: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum 2 wariantów), deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Program narciarski

ze względu na położenie sugerujemy wybrać karnet 6 x Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta ( szusowanie bez ograniczeń na  połączonych stokach  Pinzolo/Madonna di Campiglio/Marilleva/Folgarida) lub karnet 6 x Pinzolo.

Karnety można zarezerwować nawet na 7 dni przed wyjazdem. Oszczędzasz wówczas do nawet 20 euro/os.!

Cena zawiera

Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

7 noclegów * 7 x śniadania i obiadokolacje na telefon * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness (basen, sauna, łaźnia turecka )* ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * w opcji samolotowej -przewóz bagażu (bagaż rejestrowany -  max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko* Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * płatnych usług spa 

Dopłaty opcjonalne

karnet poza oznaczonymi terminami * ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR).

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2 EUR/os./dzień dla osób powyżej 13 roku życia.

Uwaga

Karnety Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta oraz karnety Pinzolo w specjalnie zniżkowej cenie dla naszych Klientów.
Oszczędzasz do ok. 20 euro/os. na karnecie!.

Możliwość zakupu karnetu do maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta obejmuje szusowanie na połączonych stokach Madonna di Campiglio/Pinzolo/Folgarida/Marilleva.

Karnet Pinzolo obejmuje szusowanie na stokach narciarskich Pinzolo.

Miejsca odbioru karnetów narciarskich - Odbiór karnetów na podstawie voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej w Pinzolo, wskazanej w dokumencie. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 EUR. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Rezydent na telefon - każdy klient przed wyjazdem, otrzymuje nr telefonu do rezydenta.

Rezydent nie stacjonuje w Val di Sole.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - 
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Blisko wyciągu

Centrum wellnes z basenem

Stylowe wnętrza

Stacje narciarskie

SKIAREA MADONNA DI CAMPIGLIO DOLOMITI DI BRENTA
Madonna di Campiglio to jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach. Wyciągi i trasy położone są na zboczach Masywu Brenta, a po drugiej stronie doliny na zboczach Masywu Presanella. W najniższym punkcie doliny obydwa systemy tras łączą się ruchomą taśmą dzięki czemu można przemieszczać się pomiędzy nimi. Najdłuższy przejazd (z Groste do Madonny) to niemal 8 km (licząc niemal płaską końcówkę). Strona wschodnia: w Masywie Brenta, (szczyt Grosste – ok. 2500 m n.p.m.): trasy dłuższe i wyżej położone (różnica wzniesień ok. 900 m). Większość tras łagodnych i szerokich. Strona zachodnia: Masyw Pressanella (szczyty Paradalago – 5 Laghi): trasy o większym stopniu trudności. Ta część stacji narciarskiej połączona jest wyciągiem z obszarem Val di Sole (Folgarida). Z kolei Pinzolo to stacja narciarska usytuowana pod szczytem Cima Tossa w Masywie Brenta połączona z Madonną di Campiglio nową panoramiczną gondolą Pinzolo Campiglio Express. Najwyższy szczyt stacji to Dos del Sabion na wysokości 2100 m n.p.m. Różnica wzniesień jest znacznie większa niż w przypadku Madonny di Campiglio. Zjazd z góry na sam dół to ponad 8 km (pół na pół trasa czerwona i niebieska). W górnej części terenów narciarskich znajdują się wyłącznie trasy czerwone, w większości szerokie i znakomicie przygotowane. 2 trasy czarne dla prawdziwych ekspertów. Bardzo mała liczba narciarzy sprawia, że jest to raj dla zaawansowanych miłośników zjazdów lubiących nieco poszaleć.
Madonna di Campiglio, Pinzolo
ogółem 90 km tras (150 km wraz z Marillevą i Folgaridą), przepustowość wyciągów: 56 400 os./godz.
Wyciągi - gondole i koleje linowe: 10, wyciągi krzesełkowe: 19, orczyki: 5.
Trasy - 15% trudnych, 47% średnich, 38% łatwych
MARILLEVA-FOLGARIDA
Nowoczesna stacja narciarska powstała z połączenia 2 odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na 3 położone obok siebie szczyty (2092- 2179 m n.p.m.). Zasadniczo większość stoków opada w stronę Val di Sole ale istnieje także zjazd (i wyjazd) w kierunku przeciwnym – do Madonny di Campiglio i Pinzolo. Dzięki temu połączeniu tworzy się ogromny ośrodek narciarski ze 150 km tras.
Ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio), przepustowość wyciągów; 32 400 os./godz.
Wyciągi - gondole i koleje linowe; 7, wyciągi krzesełkowe; 14, orczyki; 5
Trasy - 13% trudnych, 49% średnich, 38% łatwych.


Karnet Skiarea Cmapiglio Dolomiti di Brenta zapewnia jazdę bez ograniczeń na stacjach Madonny di Campiglio, Pinzolo, Folgaridy i Marillevy.

Karnet Superskirama zapewnia jazdę bez ograniczeń we wszystkich ośrodkach regionu Val di Sole: Marilleva, Folgarida, Pejo, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Tonale-Ponte di Legno-Temu, Paganella.
Do karnetu Superskirama  potrzebne jest zdjęcie.

Mapy

Madonna di Campiglio/Pinzolo [kliknij]

Ogólny opis regionu

Największą i długo oczekiwaną nowością sezonu zimowego 2011/12 jest połączenie Madonny di Campiglio i Pinzolo dające możliwość większej mobilności narciarzom poprzez nowoczesną infrastrukturę narciarską. Od grudnia 2011 roku trasy zjazdowe regionu , łącznie z Marillevą i Folgaridą, mają imponującą długość 150 km. Głównym ośrodkiem Skiarea Campiglio - Val Rendena - Val Di Sole jest Madonna di Campiglio -jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach położona w sąsiedniej dolinie Val di Sole u podnóża Dolomiti Brenta, w samym sercu regionu, zrzeszona w jedno konsorcjum narciarskie Skirama. Polecamy tę stację ze względu na jej niezaprzeczalne walory turystyczne i narciarskie, a w szczególności z powodu otwarcia w tym roku 4 nowych tras zjazdowych, które zachwycą nawet najbardziej wymagających narciarzy. Oczywiście nie sposób ominąć doskonałych stoków w Pinzolo, które cenią i regularnie odwiedzają zagraniczni turyści, a także Włosi. Nowe trasy zjazdowe, snowparki i wyciągi na pewno sprostają oczekiwaniom nawet największych koneserów białego szaleństwa. Po raz pierwszy tej zimy narciarze mają możliwość przemieszczania się między ośrodkami w zaledwie 16 minut za pomocą gondoli Pinzolo Campiglio Express o przepustowości 1800 osób na godzinę.
 

Kamery

Madonna di Campiglio [kliknij]

Pinzolo [kilknij]

Karnety narciarskie
KARNET SUPERSKIRAMA
6 DNI
01.12-23.12.2014
07.01-30.01.2015
09.03 do końca sezonu
31.01-08.03.201524.12.2014-06.01.2015
Dorośli230 €263 €268 €
Dzieci ur. po 30.11.1998161 €184 €188 €
Seniorzy ur. przed 30.11.1949207 €237 €241 €
Dzieci ur. po 30.11.2006gratisgratisgratis
Uwaga

Do karnetu potrzebne jest zdjęcie.

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.