Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy San Martino di Castrozza "Hotel *** Cristallo" Włochy Wczasy autokarem
 
miejscowość:
San Martino di Castrozza
kraj:
Włochy Narty
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Autokar  Rozkład jazdy
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
14.02.20 - 23.02.20
cena za osobę:
602.00 EUR 529 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 8:
455 EUR
Typ wyjazdu:
Hotele 3 gwiazdkowe, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Karnet w Cenie, Narty 2019, Wczasy Zimowe 2019
Cena zawiera:

7 noclegów * 7x śniadania i obiadokolacje zgodnie z wybranym terminie * opiekę rezydenta * Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, następstwa chorób przewlekłych, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PLN  (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg - 1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym) * transfer lotnisko-hotel-lotnisko * wstęp do centrum wellness * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * zawody narciarskie z nagrodami * dodatkowe atrakcje narciarskie (wschód słońca, nocna jazda, trening na tyczkach) * popołudniowe apres ski * Karta Family Winter Club - stworzona dla uczestników wyjazdów. Upoważnia do specjalnych ofert i zniżek w miejscu odbywania się wyjazdu w czasie jego trwania (10-25% zniżki w wybranych regionalnych sklepach i restauracjach; 15% zniżki w dedykowanej wypożyczalni sprzętu SKI/SNB i serwisie). Jest ważna na całą rodzinę * Voucher na skipass - podczas zakwaterowania uczestnicy odbierają vouchery na określoną liczbę osób w pokoju, które upoważniają do specjalnej 5% zniżki za skipass * podatek VAT.
Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * karnetu narciarskiego * szkoleń narciarskich.
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: Family room
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

Trzygwiazdkowy obiekt z rodzinną atmosferą i spektakularnym widokiem na panoramę Dolomitów.

Położenie

Hotel położony jest ok. 200 m od centrum miejscowości San Martino di Castrozza, ok. 650 m od dolnej stacji gondoli Col Verde, ok. 900 m od Tognola i ok. 900 m od CES; oddalony od lotniska w Bergamo: ok. 280 km, w Weronie: ok. 175 km. Dojazd z Warszawy: ok. 1420 km – ok.15 h. Po drugiej stronie ulicy znajduje się przystanek ski bus.

Hotel

Trzygwiazdkowy. Połączony wygodnym przejściem podziemnym z hotelem Orsingher (zarządzanym przez tych samych właścicieli), składający się z 24 pokoi. Na terenie hotelu znajduje się przestronne lobby z recepcją, restauracja główna, bar, winda, centrum Wellness, garaż, parking, narciarnia oraz mini club dla dzieci. Oficjalna kategoria***

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

Łączące w sobie przytulny styl alpejski i nowoczesne rozwiązania. Wszystkie z łazienką oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, WiFi, wyposażone w minibar oraz sejf. W niektórych pokojach do dyspozycji Gości jest też część wypoczynkowa i balkon z widokiem na stok lub hotelowy ogród.

Rodzaje pokoi:
Family Room - dla 3-4 osób z łóżkiem małżeńskim i piętrowym

Do dyspozycji

Bezpłatnie: Wi-Fi, mini club dla dzieci, parking przed hotelem, narciarnia, centrum Wellness czynne w godz. 10-19 (dla osób powyżej 18 r.ż) - sauna, pokój relaksu, łaźnia turecka, basen, jacuzzi,
Za dodatkową opłatą: garaż (ok.10EUR/dzień), masaże, zabiegi na twarz i ciało oraz szlafroki i ręczniki do Wellness

Kuchnia

Half Board – dwa posiłki dziennie. Śniadanie w formie bufetu, kolacja a la carte (napoje do kolacji dodatkowo płatne).

Program narciarski

Chętnych Uczestników naszych wyjazdów zapraszamy na specjalnie przygotowane atrakcje zawarte w cenie wyjazdu:

Poniedziałek- Wschód Słońca - Kawa & sztruks
Wstań z nami skoro świt i delektuj się bogactwem natury! Specjalnie otwarta dla nas gondolka i przywitanie wschodu słońca na szczycie góry. Po tym wspaniałym przeżyciu zapraszamy wszystkich na wspólny zjazd po świeżo przygotowanym stoku. Gwarantujemy niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. W schronisku na stoku można będzie dodatkowo zakupić prawdziwe włoskie espresso

Środa - Nocna jazda
Sprawdź się w narciarstwie nocnym! Oświetlony stok i magiczna atmosfera sprawią, że będzie to bardzo udany narciarsko wieczór. Stoki otwarte od 20:00 do 22:00.

Piątek – Zawody narciarskie i rozdanie nagród
Zawody odbędą się ostatniego dnia wyjazdu. Mogą w nich wziąć udział wszyscy uczestnicy, nie tylko biorący udział w szkoleniach. Dla wszystkich dzieci (do lat 8) przewidziane zostały nagrody za udział w zawodach, a dla każdego medalisty (we wszystkich kategoriach) nagrody specjalne. Zawody odbędą się w określonych kategoriach wiekowych (w zależności od liczby zapisanych osób). Uroczyste rozdanie nagród zaplanowane zostało zaraz po zakończonych zawodach.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: 

Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów>>>.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych-wieczornych, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozkłady jazdy>>>

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:30, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera
 • 7 noclegów oraz 7x śniadania i obiadokolacje zgodnie z wybranym terminem
 • opiekę rezydentana miejscu
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów >>>)
 • transport do hotelu wg wybranej oferty
  - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg -1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym)
  Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie
 • wstęp do centrum wellness
 • podatek VAT
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Wi-Fi
 • zawody narciarskie z nagrodami
 • dodatkowe atrakcje narciarskie (wschód słońca, nocna jazda)
 • Karta Family Winter Club - stworzona dla uczestników wyjazdów. Upoważnia do specjalnych ofert i zniżek w miejscu odbywania się wyjazdu w czasie jego trwania. Jest ważna na całą rodzinę.
 • Voucher na skipass - podczas zakwaterowania uczestnicy odbierają vouchery na określoną liczbę osób w pokoju, które upoważniają do specjalnej zniżki za skipass
Cena nie zawiera
 • napojów do obiadokolacji
 • skipassów - karnetów narciarskich
 • szkoleń narciarskch
 • opłaty klimatycznej
 • szlafroków i ręczników do wellness
Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości – 1,5 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat)

Dopłaty opcjonalne
 1. Skipass San Martino di Castrozza - Passo Rolle - 60km – do zakupu ze specjalną zniżką FWC na podstawie otrzymanego w hotelu voucheru
 2. Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji: koszt 2,95% wartości całej umowy Ubezpieczenie umożliwia zwrot kosztów do 100% min. przy nagłym zachorowaniu, wypadku- więcej informacji w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (link) 
 3. Ubezpieczenie rozszerzone KL 30 000 EUR 
 4. Szkolenia narciarskie prowadzone w grupach wiekowych z podziałem na 3 poziomy:

  Dzieci 4-8 lat 240 EUR/os (grupy śr. 5 os.) ok.28h tygodniowo;
  Dzieci 8-14 lat 200 EUR/os (grupy śr. 6 os.) ok.28h tygodniowo;

  • Uwaga! Minimalna liczba uczetników wymagana do uruchomienia grupy - 4 osoby

 5. Szkolenia narciarskie indywidualne (zakup na miejscu - liczba miejsc ograniczona)
 • gr. 1-osobowe – 40 EUR/ 55min
 • gr. 2-osobowe – 60 EUR/ 55min 
Uwaga

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki

Zakwaterowanie:
Zameldowanie Klientów od godziny 14.30
Wymeldowanie Klientów do godziny 10.00

Najważniejsze cechy hotelu

Duże centrum Wellness
Zaciszna okolica
Ciepły górski styl

Stacje narciarskie

 

Mapa tras narciarskich zobacz >>>>

 

Trasy narciarskie łącznie ok. 65 km. W tym łatwe 14 km, średnie 31 km,  trudne 16 km.

Trasy mieszczą się na stokach na wysokościach między 1370 m n.p.m. a 2654 m n.p.m. Stopień trudności tras sprosta nawet najbardziej wymagającym narciarzom.

Ogólny opis regionu

 
Mała stolica Alp

San Martino di Castrozza to ośrodek narciarski położony na wysokości 1450 m n.p.m., u stóp Pale di San Martino - Dolomiti wpisanych na Listę światowego dziedzictwa Unesco, należy do gimn Tonadico i Siror.

Nad niewielką alpejską stolicą królują szczyty łańcucha Pale di San Martino, a otaczające ją nieprzebyte lasy i rozległe pastwiska nadają jej prawdziwego górskiego klimatu. Miejscowość szczyci się bogatą tradycją turystyczną, której początki sięgają połowy dziewiętnastego wieku, kiedy zaczęli tu przybywać pierwsi angielscy i niemieccy wspinacze.

To idealne miejsce dla rodzin oraz osób pragnących w aktywny sposób spędzić urlop pod znakiem sportu i zabawy. Szczyty dolomitów, takie jak Cimon della Pala, Vezzana, Rosetta i Sass Maor otaczają San Martino di Castrozza niczym monumentalne, zachwycające pięknem ramy.

San Martino di Castrozza wraz z Passo Rolle, tworzą renomowany ośrodek narciarski, w którym miłośnicy śniegu mogą liczyć na emocje nieporównywalne z niczym innym. Karuzela narciarska Carosello delle Malghe do której można dotrzeć korzystając z instalacji w Ces oraz w Tognola, to 45 km doskonałych tras , na których dni upływają pod znakiem doskonałego narciarstwa i wyśmienitej kuchni. W rejonie Colverde, zaledwie parę kroków od centrum, startuje kolejka kabinowa, obsługująca dwa szlaki oświetlane również w nocy. Dzięki znajdującym się tu instalacjom wyciągowym, turyści mogą w ciągu kilku minut dotrzeć do Płaskowyżu Pale, będącego istnym klejnotem Parku Naturalnego Paneveggio Pale di San Martino. Ta niewiarygodnie piękna równina, zawieszona na wysokości 2700 metrów n.p.m., jest idealnym miejscem do uprawiania narciarstwa alpejskiego oraz wycieczek na rakietach śnieżnych. Miejsce przyciąga swym urokiem osoby wrażliwe na urzekające i widowiskowe piękno przyrody.

Kamery

Kamery na żywo sprawdź >>>>
 

Karnety narciarskie

 
Karnet San Martino di Castrozza i Passo Rolle

Karnet umożliwia jazdę 6 dni na wszystkich stacjach regionu San Martino di Castrozza i Passo Rolle (65 km tras).

 

Wiek uczestnikaTermin
07.01-01.02.2020
Termin
02.02-21.03.2020
Dzieci ur. po 30.11.2011Gratis*Gratis*
Dzieci ur. po 30.11.2003166 EUR184 EUR
Dorośli237 EUR263 EUR
Seniorzy ur. przed 30.11.1954213 EUR237 EUR

 

 * Skipass Gratis dla dziecka urodzonego po 30.11.2011 przysługuje przy jednoczesnym zakupie karnetu dla towarzyszącej mu osoby dorosłej

 

 

Karnet Dolomiti Superski

Karnet umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski.

 

Wiek uczestnikaTermin
07.01-01.02.2020
Termin
02.02-21.03.2020
Dzieci ur. po 30.11.2011Gratis*Gratis*
Dzieci ur. po 30.11.2003197 EUR219 EUR
Dorośli282 EUR313 EUR
Seniorzy ur. przed 30.11.1954254 EUR282 EUR

 

 * Skipass Gratis dla dziecka urodzonego po 30.11.2011 przysługuje przy jednoczesnym zakupie karnetu dla towarzyszącej mu osoby dorosłej

 

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
San Martino di Castrozza
hotele apartamenty włochy

Czterogwiazdkowy komfort w centrum Fiera di Primiero

Położenie: San Martino di Castrozza - dzięki swojemu położeniu wraz z otaczającymi szczytami Pale di San Martino tworzy bajkową niemal scenerie. W skład ośrodka wchodzą dwie stacje narciarskie: San Martino di Castrozza i położona wyżej na przełęczy - Passo Rolle.
Znajdziecie tu Państwo ponad 60 km świetnie przygotowanych tras narciarskich z pośród których przeważają widokowe trasy o średnim poziomie trudności ale coś dla siebie znajdą tu również zupełnie początkujący oraz wytrawni narciarze (łącznie znajdują się tu 23 wyciągi narciarskie, w tym 3 kabinowe i aż 15 krzesełkowych). Dla narciarzy licznie przybywających w te strony przygotowano świetną infrastrukturę zarówno na stokach (ski-puby, restauracje), jak i pobliskich miejscowościach gdzie liczne restauracje i puby należą do najlepszych w Dolomitach.
Olimp Karnet Narciarski: Proponujemy tutaj karnet narciarski San Martino + Passo Rolle, pozwalający na szusowanie po trasach zarówno San Martino di Castrozza jak i Passo Rolle. Do Sant Martino di Castrozza zapewniamy Państwu transfery autokarowe, do Passo Rolle z San Martino można dostać się bezpłatnym ski-bussem.

wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  wyciągi włochy narty  
biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.