Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Val di Sole "Apartament/pobyt GAIA WELLNESS RESIDENCE TRILO 5-6 os." Włochy Wczasy samolotem
 
miejscowość:
Val di Sole - Mezzana
kraj:
Włochy Narty
region:
Val di Sole
zakwaterowanie:
Apartament/pobyt
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
BB
termin wyjazdu:
13.01.18 - 20.01.18
cena za osobę:
521 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Dziecko do lat 8:
521 EUR
Typ wyjazdu:
Narty 2016/2017, Wczasy Zimowe 2017, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie
Cena zawiera:
zakwaterowanie wg oferty * opiekę rezydenta* ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)  * media (prąd, ogrzewanie, woda), ręczniki, posciel * Turystyczny fundusz gwarancyjny * karnet w ozanczonych terminach.
Płatne dodatkowo:
opieki rezydenta w terminach od 09.12-17.12 * transferów do wyciągów.
Dodatkowe informacje:
wylot z: Katowice, Warszawa (zależnie od terminu)
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: TRILO
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Jednym zdaniem

Znakomita cena za apartament z basenem i wyżywieniem.

Położenie

Rezydencja usytuowana w miejscowości Mezzana, ok.1,8 km od stoków Marilleva/Folgarida. Przystanek skibusa znajduje się naprzeciw budynku.

Hotel

komfortowy obiekt, posiadający 40 apartamentów, wyposażony w centrum wellness (odstycznia 2018 dostępny rownież basen).

Pokoje

apartament Trilo 5-6 -osobowy o powierzchni ok. 50 m2 , z salonem dziennym z aneksem kuchennym oraz tapczanem 2 os., sypialnia z łóżkiem małżeńskim, sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami,  łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i WC, balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness  z sauną, łaźnią turecką, zimny prysznic, tropikalny prysznic, 2 strefy relaksu. Od stycznia 2018 r. będzie dostępny również basen; skibus hotelowy, narciarania, parking, czytelnia, pralnia  (odpłatnie), ping pong, piłkarzyki, internet (10Eur/tydzień).

Kuchnia

śniadania w formie bufetu. Obiadokolacje we własnym zakresie.

Program narciarski

ze względu na położenie apartamentów w pobliżu wyciągów Marilleva 900 sugerujemy skupić się na połączonych wyciągach Marillevy, Folgaridy i Madonny di Campiglio. W zależności od wybranego karnetu narciarskiego istnieje możliwość realizacji następujących programów narciarskich: 6x Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio/Pinzolo lub 6x Marilleva/Folgarida lub dowolny program w oparciu o karnet Superskirama.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do obiektu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, . Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Program 6-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie. Dzień 3-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 9: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00 do 20.00 . Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program 6-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00 do 20.00. Dzień 2-6: białe szaleństwo. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

 

Cena zawiera

zakwaterowanie wg oferty * opiekę rezydenta* ubezpieczenie KL i NNW oraz obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)  *media (prąd, ogrzewanie, woda), ręczniki, posciel * karnet w ozanczonych terminach.

Cena nie zawiera

opieki rezydenta w terminach od 09.12-17.12 * transferów do wyciągów.

Dopłaty opcjonalne

karnet * ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €) * ubezpieczenie SKI OC.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna 1,5 Eur/os.; sprzątanie końcowe apartamentu 40 Eur/bilo ; 45 Eur/trilo; kaucja za apartament 100 Eur.

Karnet w cenie

 w terminie 09.12-16.12 oraz 10.12-17.12 zawarty jest karnet 6 dni Superskirama.

Uwaga

dla naszych Klientów specjalne zniżkowe karnety: Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta lub karnet Marilleva Folgarida do zakupu przez naszą stronę www (oszczędzasz do 25 euro/os.).
Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego do 6 dni przed wyjazdem!

Najważniejsze cechy hotelu

Śniadania w cenie
Basen
Wysoki standard

Ogólny opis regionu

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

MARILLEVA-FOLGARIDA

Nowoczesna stacja narciarska, powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty (2092-2179 m n.p.m.). Zasadniczo większość stoków opada w stronę Val di Sole, ale istnieje także zjazd (i wyjazd) w kierunku przeciwnym – do Madonny di Campiglio i Pinzolo. Dzięki temu połączeniu tworzy się ogromny ośrodek narciarski ze 150 km tras. Mapa: www.ski.it

ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio)

Przepustowość wyciągów: 32 400 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 7
wyciągi krzesełkowe: 14
orczyki: 5

Trasy

13% trudnych
49% średnich
38% łatwych


SKIAREA MADONNA DI CAMPIGLIO – PINZOLO 

Madonna di Campiglio to jedna z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach. Wyciągi i trasy położone są na zboczach Masywu Brenta, a po drugiej stronie doliny na zboczach Masywu Presanella. W najniższym punkcie doliny obydwa systemy tras łączą się ruchomą taśmą dzięki czemu można przemieszczać się pomiędzy nimi. Najdłuższy przejazd (z Groste do Madonny) to niemal 8 km (licząc niemal płaską końcówkę). Strona wschodnia: w Masywie Brenta, (szczyt Grosste – ok. 2500 m n.p.m.): trasy dłuższe i wyżej położone (różnica wzniesień ok. 900 m). Większość tras łagodnych i szerokich. Strona zachodnia: Masyw Pressanella (szczyty Paradalago – 5 Laghi): trasy o większym stopniu trudności. Ta część stacji narciarskiej połączona jest wyciągiem z obszarem Val di Sole (Folgarida). Z kolei Pinzolo to stacja narciarska usytuowana pod szczytem Cima Tossa w Masywie Brenta połączona z Madonną di Campiglio nową panoramiczną gondolą Pinzolo Campiglio Express. Najwyższy szczyt stacji to Dos del Sabion na wysokości 2100 m n.p.m. Różnica wzniesień jest znacznie większa niż w przypadku Madonny di Campiglio. Zjazd z góry na sam dół to ponad 8 km (pół na pół trasa czerwona i niebieska). W górnej części terenów narciarskich znajdują się wyłącznie trasy czerwone, w większości szerokie i znakomicie przygotowane. 2 trasy czarne dla prawdziwych ekspertów. Bardzo mała liczba narciarzy sprawia, że jest to raj dla zaawansowanych miłośników zjazdów lubiących nieco poszaleć.

ogółem 90 km tras (150 km wraz z Marillevą i Folgaridą), przepustowość wyciągów: 56 400 os./godz.

Wyciągi 
gondole i koleje linowe: 10
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 5.

Trasy 
15% trudnych
47% średnich
38% łatwych


TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa i filmy: www.adamelloski.com .

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 3
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 7

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras


PEJO

Stacja narciarska położna w sercu Parku Narodowego Stelvio, w pobliżu alpejskich olbrzymów: Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 2300 m n.p.m. dzięki czemu długo utrzymują się tutaj dobre warunki narciarskie. Długie i szerokie stoki, dedykowane głównie rodzinom z dziećmi, rozciągają się na zboczach góry Vioz i schodzą aż do miasteczka. Nie zapomniano także o wytrawnych narciarzach, którzy sprawdzić się mogą na dwóch czarnych trasach, a chętnym lokalni instruktorzy wskażą miejsca, gdzie możliwa jest jazda w głębokim śniegu.

Ogółem 16 km tras

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 2
wyciągi krzesełkowe: 3
orczyki: 1

 Trasy

27% trudnych
59% średnich
27% łatwych

Karnety narciarskie

Karnet Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta cennik oficjalny
Karnet umożliwia jazdę na połaczonych stokach Marillevy, Folgaridy, Madonny di Campiglio i Pinzolo.

KARNET 6 DNI SKIAREA CAMPIGLI DOLOMITI DI BRENTA 

Do 22.12
od 08.01-26.01
od 12.03-koniec sezonu

Od 27.01- 11.03

Dorośli

237,00 €

271,00 €

Junior ur. po 30.11.2001

166,00 €

190,00 €

Dzieci ur. po 30.11.2009

gratis

gratis

Karnet  Folgarida - Marilleva cennik oficjalny
Karnet umożliwia jazdę na połaczonych stokach Folgarida -Marilleva.

KARNET 6 DNI FOLGARIDA MARILLEVA 

Do 22.12
od 08.01-26.01
od 12.03-koniec sezonu

Od 27.01- 11.03

Dorośli

187,00 €

214,00 €

Junior ur. po 30.11.2001

131,00 €

150,00 €

Dzieci ur. po 30.11.2009

gratis

gratis

Karnet Superskirama cennik oficjalny
Karnet umożliwia jazdę na wszystkich stacjach regionu Val di Sole.

KARNET 6 DNI SUPERSKIRAMA 

Do 22.12
od 08.01-26.01
od 12.03-koniec sezonu

Od 27.01- 11.03

Dorośli

248,00 €

283,00 €

Junior ur. po 30.11.2001

174,00 €

198,00 €

Dzieci ur. po 30.11.2009

gratis

gratis

Uwaga

Do karnetu 6 dniowego nie potrzeba zdjęć.
Do każdego karentu obligatoryjna kaucja za key kard 5 Eur. Klient płaci na miejscu przy odbiorze karnetu.

Mapy

Val di Sole [kliknij]

Adamello Ski (Tonale/ponte di Legno/Temu) [klliknij]

Kamery

Val di Sole [kliknij]

Adamello Ski (Tonale/ponte di Legno/Temu) [klliknij]

 

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Val di Sole - Mezzana

Dolina Słońca – Val di Sole

Val di Sole, czyli dolina słońcu nie bez powodu uzyskała taką nazwę. Jest to raj dla narciarzy, którzy znajdą tam dla siebie wszystko to, co jest im potrzebne do pełni szczęścia.


Dolina Val di Sole położona jest w samym sercu Dolomitów, gdzie słońce zawsze zagląda, a na stokach leży pięknie połyskujący w nim śnieg. Dla narciarzy i fanów Snowboard’u, czy innego zimowego szaleństwa czeka 800 kilometrów tras, które są świetnie przygotowane pod szusowanie.

Większość tras w razie braku śniegu jest stale sztucznie naśnieżna, dzięki czemu turysta zawsze ma gwarancję zabawy na śniegu. Wielu polskich narciarzy do Doliny Słońca wybiera się w marcu, kiedy to liczne biura podróży oferują nocleg z bezpłatnym SkiPass’em, który umożliwia szusowanie na dowolnych stokach w okolicy bez żadnych ograniczeń całkowicie za darmo.


Biura podróży często oferują kompleksowo zorganizowane wycieczki do Doliny Słońca, jednakże można zdecydować się na opcję tylko częściowo zorganizowanej wycieczki, która nie obejmuje dojazdu i wyżywienia, a jedynie nocleg i ewentualny SkiPass.

Wycieczka z Polski do Włoch jest dość długa, dlatego osoby, które nie przepadają za długimi wojażami w samochodzie wybiorą podróż samolotem, gdzie na miejscu będą mogli wypożyczyć dla siebie samochód, który będzie im służył do poruszania się po okolicach Val di Sole.

Wypożyczając samochód warto zaznaczyć, aby był on wyposażony w mocowania do transportu nart czy desek. Zachęcamy do odwiedzenia przepięknej doliny, gdzie można zaznać prawdziwego smaku sportów zimowych.

Val di Sole
.
biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.