Strona Główna | rezerwacje@lookoftravel.pl |  www.Lookoftravel.pl
Włochy Valle Isarco "Hotel ***+ LEITNER" Karnet w cenie przez cały sezon
 
miejscowość:
Valle Isarco - Rio Pusteria
kraj:
Włochy Narty
region:
Narty z Karnetem
zakwaterowanie:
Hotel narty we Włoszech
dojazd:
Samolot 
wyżywienie:
HB
termin wyjazdu:
17.03.18 - 24.03.18
cena za osobę:
879 EUR
Terminy i ceny:
trasy narciarskie Włochy

Typ wyjazdu:
wypoczynkowy, Hotele 3 gwiazdkowe, Wczasy z wyżywieniem, Wczasy Samolotem, POBYTY SPA & WELLNESS, Wczasy w Górach, Wyjazdy Narciarskie, Imprezy dla Firm, Promocje 2018, Narty 2018, Narty Włochy, First Minute Oferty, Last Minute Oferty, Wczasy Zimowe 2018
Cena zawiera:
zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta - uwaga rezydent na telefon * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * korzystanie z centrum wellness (basenu, sauny, łaźni tureckiej) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT. 
Płatne dodatkowo:
napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * korzystania z zabiegów estetycznych i masaży.
Dodatkowe informacje:
wylot z: Warszawa (zależnie od terminu)
Uwagi:
Cena za 1 osobę w pokoju: 2 os.
OPIS OFERTY - Włochy Narty - narciarskie wyjazdy i oferty na narty do Włoch
ośrodki narciarskie Włochy

Organizujemy wyjazdy na narty do Włoch i Austrii, wyjazdy feryjne - Free-ski, Możemy zorganizować każdy wyjazd do Włoch na narty 2018

SKIPASS W CENIE PRZEZ CAŁY SEZON FREESKI 2018

Eleganckie, nowoczesne wnętrza i pokoje, bardzo dobra kuchnia oraz wyciąg na stację Gitschebrg-Jochtal tuż przy hotelu.

Położenie

hotel usytuowany bezpośrednio przy wyciągu, który wywozi narciarzy na stację Maranza/ Gitschberg-Jochtal. Do centrum większego miasteczka Brixen/Bressanone (Brixen) jest ok 10 km.

Hotel

elegancki, komfortowy hotel spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pokoje

nowocześnie i komfortowo wyposażone pokoje comfort 2-osobowe (pow.ok. 24 m2);  pokoje superior (28m2) 2- 3-, 4-osobowe; w każdym znajduje się łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, telefon, TV sat, Wi Fi (odpłatnie), sejf, minibarek (odpłatnie). Pokoje superior dodatkowo wyposażone są w ręczniki do wellness oraz pantofle.

Do dyspozycji

nowoczesne centrum wellness; basen, sauna, biosauna z chromoterapią, łaźnia turecka, prysznice relaksacyjne, strefa relaksu; masaże i zabiegi kosmetyczne (odpłatnie); winda, narciarnia, restauracja, parking.

Po nartach

w hotelu czeka na narciarzy centrum wellness z basenem. Miasteczko Rio di Pusteria od zawsze było małym centrum handlowym, i taki pozostało do dnia dzisiejszego. W wąskich, klimatycznych uliczkach rozlokowane są niewielkie sklepiki i bary. Aby wykorzystać w pełni rozrywki oferowane przez Valle Isarco sugerujemy odwiedzić oddalone ok. 10 km Brixen (Bresanone), gdzie znajduje się średniowieczna starówka z szeregiem sklepów, barów i restauracji, a także dyskoteka.

Kuchnia

śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Kuchnia regionalna, włoska i międzynarodowa. Dzieci  w wieku 2-3,99 lat mogą wybrać tylko jedno danie do obiadokolacji pierwsze lub drugie.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu, mają Państwo do dyspozycji 6-dniowy karnet Valle Isarco (wliczony w cenę) obejmujący stacje: Gitschberg Jochtal, Plose, Luson, Velturno i Val di Funes. Do stacji Maranza można wyjechać kolejką linową, ktora znajduje się tuż przy hotelu, a następnie przejść ok. 300 m do pierwszego orczyka.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz. 21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Program 6-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 9: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program 6-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-6: białe szaleństwo. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta - uwaga rezydent na telefon * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * korzystanie z centrum wellness (basenu, sauny, łaźni tureckiej) * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT. 

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * korzystania z zabiegów estetycznych i masaży.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 €) * ubezpieczenie SKI.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 1,70 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

Karnet w cenie

karnet 6x Valle Isarco w cenie przez cały sezon.

Najważniejsze cechy hotelu

Komfort wypoczynku
Przy wyciągu
Basen

Uwaga

Rezydent na telefon.

Ogólny opis regionu

Za przęłęczą Brenner autostrada biegnie doliną Isarco, stopniowo tracąc wysokość, jednak cały czas w bezpośrednim sąsiedztwie wysokich, ponad trzytysięcznych szczytów. Dopiero 80 km dalej na południe, w okolicach Bolzano, Valle Isarco przechodzi w szeroką Dolinę Adygi. Ten właśnie obszar – od granicy z Austrią do okolic Bolzano – to dwujęzyczna, niemiecko-włoska, autonomiczna prowincja Włoch, zwana Alto Adige lub z niemiecka Sudtirol – Tyrolem Południowym. Jest to prawdziwaMekka dla narciarzy. W samej Valle Isarco znajduje się kilka mniejszych stacji narciarskich, a przede wszystkim Plose – znakomity ośrodek słynący z długich tras i niezwykłych widoków. Stacja ta, położona jest tuż przy głównym mieście doliny – średniowiecznym Bressanone. To urokliwe miasteczko, zwane z niemiecka Brixen – jest także dobrą bazą wypadową do odwiedzenia innych stacji, ponieważ od Valle Isarco odchodzi kilka dolin poprzecznych, kryjących ośrodki o nazwach znanych każdemu narciarzowi. Zaraz obok Bressanone znajduje się wjazd do doliny Pusteria, przez którą dobrą drogą po 30 km dojedziemy do stacji Kronplatz, a po kolejnych 20 km znajdziemy się w Alta Badii, połączonej ze słynną Sella Rondą.

Stacje narciarskie

PLOSE
Jeden z najbardziej widokowych ośrodków narciarskich w Dolomitach, rozciągający się na potężnej górze Cima Della Plose (2447 m n.p.m.), w okolicach Brixen (Bressanone), zaledwie 875 km z Katowic. Do dyspozycji narciarzy jest 40 km zróżnicowanych pod względem trudności oraz świetnie przygotowanych tras narciarskich, obsługiwanych przez 9 nowoczesnych wyciągów. To właśnie w Plose znajduje się słynna, najdłuższa trasa zjazdowa w Tyrolu Południowym – Trametsch (9 km, różnica poziomów 1400 m, stopień trudności; czarna). Nie sposób nie wspomnieć o bogatej infrastrukturze jak bary, czy restauracje na stoku. Znajduje się tutaj także kilka tras saneczkowych oraz fun park.
Ogółem 43 km tras
Wyciągi gondole; 1, wyciągi krzesełkowe; 7, orczyki; 1
Trasy 18% trudnych, 51% średnich, 31% łatwych, sztuczne naśnieżanie; 80% tras

GITSCHBERG JOCHTAL
Centrum sportów zimowych zlokalizowane tuż pod wierzchołkiem góry zwanej przez ludność lokalna Gitsch, położone na wysokości 1400 – 2500 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy z miejscowości Meranza oraz Rio Pusteria na rozległe i szerokie stoki stacji Gitschberg Jochtal, która jest ulubionym miejscem dla rodzin z dziećmi, początkujących narciarzy, oraz tych lubiących szeroka jazdę curvingową. Jednak nie zapomniano także o bardziej wytrawnych narciarzach, gdzie na stokach z przepięknymi widokami na otaczające włoskie i austriackie szczyty mogą doskonalić swoje umiejętności narciarskie. Na stokach znajdziemy także klimatyczne chatki serwujące specjalności lokalnej kuchni oraz bary après ski
Łącznie tras: 44 km
Wyciągi - gondole  6;  wyciągi krzesełkowe: 4; orczyki: 6
Trasy 9% trudnych 45,5% średnich 45,5% łatwych

Mapy

Plose [kliknij]
Valle Isarco [kliknij]

Gitschberg Jochtal  http://www.dovesciare.it/sites/default/files/skimap-gitschberg.jpg

Karnety narciarskie

Karnet Valle Isarco umożliwia jazdę na wszystkich stacjach Valle Isarco (Plose, Gitschberg-Jochtal, Val di Funes) łącznie 87 km tras.
Cennik oficjalny.

 

KARNET  6 DNIOWY VALLE ISARCO25.11.2017-23.12.2017Od 07.01.2018- 03.02.2018
od 18.03.2018- 08.04.2018
Od 24.12.2017-06.01.2018
od 04.02.2018-17.03.2018
Dorośli194 €218 €242 €
Seniorzy ur. przed 25.11.1952174 €196 € 218 €
Dzieci ur. po 25.11.2001136 €153 €170 €
Dzieci ur. po 25.11.2009gratisgratisgratis

 

 

dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  dolomity wczasy  
Valle Isarco - Rio Pusteria
.
Narty z Karnetem

Na narty free ski samolotem do Włoch - Zapraszamy do korzystania z Ofert Last Minute I first Minute Narty Samolotem z FREE SKI

Karnet w cenie na wyjazdy narciarskie, to tanie narty z free ski! Snowboard karnet gratis do Włoch, Francji, Austrii. Oferty dla narciarzy w Alpach i Dolomitach. Tanie narty w Trzy Doliny, Pra Loup, Vaujany, Marilleva, Livigno, Bormio, Madonna, Val Cenis, Superdevoluy

Na narty free ski samolotem, proponujemy w sezonie narciarskim 2017/2018 wyloty do Włoch. Wyjazdy narciarskie i snowbordowe samolotem z Katowic, Warszawy.

Oferty samolotem na narty:

  • oferty na narty samolotem do Aosty do Cervini

  • oferty na narty samolotem Val Gardena

  • oferty na narty samolotem do Val di Sole

  • oferty na narty samolotem Val di Fiemme

  • narty oferty samolotem do Val di Fassa 

  • narty oferty samolotem do Montecampione Lombardia

  • narty oferty samolotem do Alta Valle Susa

  • narty oferty samolotem do Livigno Bormio

Tagi:

Na narty free ski samolotem do Włoch, narty, samolot, free ski, karnet w cenie, Włochy, wyjazdy narciarskie, samolotem, wyloty z Katowic, Warszawy, Na narty free ski samolotem, karnet w cenie, Włochy, wyjazdy narciarskie, snobordowe, samolotem, sezon 2017/2018, 2018 wyloty z Katowic, Warszawy, Narty z free ski ze skipassem, karnetem w cenie, wyjazdy narciarskie i snowbordowe. Na narty! freeski, skipass, karnet w cenie, gratis karnet, narty, autokarem, samolotem, snowbord, wyjazdy, narciarskie, narciarze, Francja, Austria, Włochy, biuro podróży, Trzy Doliny, Alpe d'Heuze, Marilleva, Livigno, Bormio, Madonna, Valfrejus, Les 2 Alpes


biuro podróży
Strona główna  |  O firmie  |  Zasady rezerwacji  |  Dokumenty  |  Kontakt  |  Kontakt  |  Promocje Narciarskie
Informacje lub ceny opublikowane na www.wlochy-narty.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Włochy Narty Autokarem, Samolotem i z Dojazdem Własnym: Narty Włochy, Narty Włochy Samolotem, Narty Włochy Autokarem, Na Narty do Włoch, Oferty na Narty we Włoszech. Szalone Wyjazdy Narciarskie Tylko z LookofTravel.

Narty 2014/2015 w Dolomitach - Włochy Narty 2015 to najlepszy Narciarski Wypoczynek w tym sezonie zimowym

Dolomity włoskie to niezwykłe góry pełne koloru i nastroju. Znajdują się na północy Włoch gdzie graniczą z Austrią. Urokliwe i malownicze są jedyną tego typu formacją na świecie, charakteryzują się ostrymi szczytami, mlecznym i różowym kolorem w czasie wschodu i zachodu słońca. Pogoda jest tu znakomita szczególnie w zimie, dużo słońca i klimat łagodniejszy niż w Austrii. Narty 2014 w Dolomitach to ogromna przyjemność, to szusowanie na najwyższym poziomie. Najważniejsze ośrodki narciarskie w Europie znajdują się w Regionie Trentino, Alto Adige i Veneto. Przez te regiony są poprowadzone trasy narciarskie największej karuzeli narciarskiej w Europie - Dolomitisuperski. Ośrodki narciarskie w Dolomitach oferują zakwaterowanie w najlepszych hotelach i apartamentach, oferują wakacje rodzinne i wakacje sportowe, szusowanie na nartach na najlepszych europejskich trasach, oferują wakacje narciarskie na każdą kieszeń. Na narty w Dolomity warto pojechać, na pewno przeżyjesz cudowne zimowe wakacje.

WŁOCHY NARTY AUTOKAREM, SAMOLOTEM I Z DOJAZDEM WŁASNYM – ZIMA 2014/2015 WE WŁOSZECH W NAJLEPSZYCH KUROTACH WŁOSKICH

Ruszyła sprzedaż ofert narciarskich na narty 2014/2015 we Włoszech. Tylko teraz największe rabaty i mnóstwo obiektów położonych bezpośrednio przy stoku. Bardzo dużo hoteli oferuje bezpłatne miejsca dla dzieci. W naszej stronie znajdziecie Państwo oferty FREE SKI z karnetem na wyciągi wliczonym w cenę. Oferujemy Państwu możliwość wyjazdu do Włoch na Narty 2014 z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem z różnych miast Polski. Między innymi wyloty na Narty Samolotem do Włoch z Warszawy, Katowic i Gdańska. W naszej ofercie wszystkie najlepsze kurorty narciarskie w Alpach i Dolomitach.